doğum gününde ne yapsam

morciceklidal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2022
368
387
kızlar erkek arkadaşımın doğum günü geliyor. hediyesini alacağım pastasını da kendim yapmayı düşünüyorum.
doğum günü hafta sonuna denk geliyor bunlarla beraber bir de güzel bir aktivite yapmak istiyorum sürpriz ama aklıma yatan bir şey bulamadım. istanbuldayım. aklıma en yatan şey şık bir kahvaltıya götürmek ama daha çok deneyim tarzı bir şey olsun istediğim için o da pek içime sinmedi öneriniz var mı

Müzeleri gezebilirsiniz gittiniz mi daha önce ya da ilgisini ceker mi acaba ? Seviyorsa öyle seyleri olabilir bence. Ya da birlikte galata kulesine çıkmak, eminönünde balık ekmek yemek, tekne turu yapmak gibi şeyler olabilir. Ortaköyde kumpir olabilir. O tarz seyler de güzel olabilir

Kendisi nasıl aktivitelerden hoşlanır? Hız, macera mi sever sessiz sakin yerler mi. Sevdiği bir tiyatro oyunu olabilir, onun için hatırası olan anlamlı bir yerde olabilir belki ilk birbirinizi gördüğünüz yer gibi. Bir gece kamp yapılabilir ama hava orada nasıldır bilemem. Orman da sabah yürüyüş ardından kahvaltı ve akşam yemeği olabilir, tüm günü birlikte geçirmek. Lunapark bile olabilir amaç eğlenmekse. Erkekler sever çocuklaşmayı. Macera ve hız seviyorsa ekstrem sporları deneyebilirsiniz. Spa bile olabilir

Tiyatro olabilir

ay size harika onerim var,nisanlim beni dogum gunumde adalara goturmustu. piknik yaptik, plajda kamp sandalyesinde oturduk inanilmaz dolu dolu gecmisti zaten sizde her seyi el emegi yapiyorsunuz pasta dahil bence dusunulebilir tabiki sevgiliniz gezmekten yeni yerler kesfetmekten keyif aliyorsa. biz inanilmaz eglenmistik benim hala aklimda mesela bugun bile

Yani illa romantikli bi şeyler olması gerekmiyorsa ve hoşlanırsa parkurlu eğlenceli mekanlar varsa gidilebilir bence..

evet güzel olabilirdi ancak havalar adalar için pek uygun değil maalesef ya

Sevdiği sanatçının konser biletlerini alın derim.

Deneyim deyince şako bospharus geldi aklıma (gibi dizisi bölümü izlemeyenler için) deneyim ayağına

gayrettepe metroda istanbul diyalog müzesi var. karanlikta diyalog - sessizlikte diyalog diye.
ben karanlikta olana katılmıştım, sessizlikte olana da sevgilimi götüreceğim. soyle ki karanlikta diyalogda 5 kisi zifiri karanlik bir yere giriyorsun. gorme engelli bir rehberiniz ve bir âmâ bastonunuz var. gorme engellilerin bir gününü deneyimliyorsunuz. istanbulu geziyorsunuz, vapura biniyorsunuz, braille alfabesiyle yazi yazmayi ogreniyorsunuz, o zifiri karanlikta resim ciziyorsunuz, kafeye gdiip yemek yiyorsunuz...böyle bir deneyim. hem odenen bilet parasinin bjr kismi yararli yerlere gidiyor. hem de cok ilginc bir deneyim.
onun disinda guzel bir tiyatro ya da bale olabilir. ama öncesinden yorumlara bak erkeklere de hitap edecek- puani yüksek bir iyun bul. tam tarihi yazarsan bakarim o tarihte bir sey var mi diye.
onun disinda tabii ki konser guzel bir fikir.
at binmek istersen grupanyada uygun indirimler var.
bir gunu hamam masaj havuz günü ilan edebilirsiniz. yine grupanyada oteller var indirimli. çift bakimi vs alsaniz aslinda adama da cook iyi gelir, rahatlarsiniz.
onun disinda macera seviyorsa parkurlar var. macera parki yazarsan tonlasi cikar. ama sana da uyuyorsa git. bir tatilde sevgilimi yalniz birakmamak icin bir parkura baslamistim. dizlerim o kadar cok titremisti ki ilerleyemedim diye yardima geldiler. ziplinedan atlarken bacagim siyrildi falan. sen de sevmiyorsan sakin yapma:)
onun disinda vielanda goturebilirsin. tum gün cesitli oyuncaklara binip eglenirsiniz.

Diyalog müzesini duymuştum ve hep gitmeyi istediğim bir yerdi çok sevimdim şu an aklıma getirdiniz teşekkür ederim öneriler süper ama sanırım diyalog müzesini tercih edeceği

Benim de yarın dogumgunum keşke kocam bu önerileri görse de yapsa :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…