doğum günü faciası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
öncelikle doğum gününüz kutlu olsun. Burada bir anlayış sorunu var gibi duruyor. Planınız olabilir, bozmak istemeyebilirsiniz. Bugün ya da yarın güzel bir yemekle annenizle vakit geçirirdiniz. Sevgilinize gösterdiğiniz anlayıştan dolayı böyle düşündüm. Sorun vakit olmaması değil kaba ve kırıcı konuşmak diye düşünüyorum. Keşke bu durumu babanıza ve sevgilinize yansıtmasaydınız. Belki de telefon edip durumu onlara açıklayabilirsiniz. Her şey güzellik ile çözülür.

İyi ki doğdunuz, umarım güzel bir sene olur sizin için.

İnsanların hayatında malesef istemedikleri kişiler oluyor ve bu aile olunca hayatınızdan çıkarmak kolay olmuyor. Annenizle ilişkiniz ne boyutta gerçekten çok kötü ve sorumsuz biri mi buna karar vermek için çok bilgiye sahip olmak lazım. Ama tavsiyem, kendinizi yavaş yavaş bu gerçeklere alıştırıp bu konuda dinç olmanız.

Bunlar ileride de olacak. Eşinizin ailesinde olacak، yeri gelecek belki öz çocuğunuza olacak. O yüzden moralinizi yüksek tutmayı öğrenmeye başlayın bu doğum gününüzde. Seneler sonra güçlü olduğunuzda kendinize verdiğiniz en değerli hediye bu olacak.

öncelikle sağlık sorunların dolayısı ile geçmiş olsun acil şifalar versin Allah sana. doğum gününde kutlu olsun nice sağlıklı, huzurlu yıllar dilerim.Annene yaptığını doğru bulamadım ben...annen ne yaptı sana bu kadar? bu öfke neden? eminim içinde bir yerlerde ona kurduğun cümleler için pişmanlık duyuyorsundur. annenden kurtulmak yerine hastalığım yüzünden ilgili anne modunda diye düşünmek yerine ona ve kendine bir şans ver... anne-kız olmayı başarırsınız umarım...

kendisine zaten bugün planım var cumartesi olur dememe rağmen ısrar ettiği için bu duruma geldik. o bana saydırınca ben de kendimi tutamadım. hallederim umarım olayın babam ve sevgilim boyutunu da.

Doğum günün kutlu olsun,nice mutlu senelere.
Anneni ve babanı oldukları gibi kabul etmeyi denesen olmaz mı?
Geçmiş olsun bu arada hastalığın ne bilmiyorum ama annen bir adım atmaya çalışmış sana,elinden gelen budur belki.
Seni üzmek için söylemiyorum ama bazı insanların fıtratı böyle,sevgisini gösteremez,vaktinin çoğunu işte geçirir işkoliktir vs belki de hatasını anladı annen,telafi etmeye çalışıyor.
Bir şans vermelisin. Baktın olmuyor,değişmiyor tamamen uzaklaşırsin ama bir bakmışsın aranızdaki uçurum günden güne kapanır.
Son olarak planlarını iptal etme. Kendini kapatma,çık kutla yeni yaşını derim.

Doğum günün kutlu olsun.

Valla hiç şöyle yapsaydın, böyle yapsaydın diyemeyeceğim, gayet aklı başında bir insansın. Zaten öfke sorununu çözmeye yönelik çaban da varmış. O yüzden boşver, doğum gününmüş hem hepsi toparlanır bunların dert etme.

Sağlık problemin de umarım bir an evvel çözülür ve eski neşene, huzuruna kavuşursun. Hep mutlu olman, gereksiz şeyleri takmaman dileğiyle.

oyyy kuzum benim banım az önce açıldı baktım ki doğum gününmüş.Mutlu yıllar dilerim sana hayat bu yıl hep neşe başarı huzur getirsin sana

O degilde etrafindakilere acıdım cidden..annene sinirlenip babana o sekilde davranman sonrada sevgilinle kavga etmen utanç verici..

Biraz relaks olmak lazim zaten hep arkadaşlarınla kutluyormuşsun bu senede anne ve babanla kutlayabilirdin gece zaten gecekmişsin sevgilinin yanina..

Şu 3 gunluk dunyada kimse icin anne babani kirma helede bugün var yarin yok olan arkadaşlar için..arkadas bir yanlışta donup gider ama anne baba kalıcıdır..

valla hayat tecrübelerime göre her anne baba kalıcı değildir nokta net

Aslında çok güçlü bir kadınsın ama ben senin içinde anne babası için mesleklerinden önce gelmek isteyen, koşulsuz sevgiyi hissetmek isteyen bir kız çocuğu olduğunu düşünüyorum.

Nice mutlu senelere

valla hayat tecrübelerime göre her anne baba kalıcı değildir nokta net
Evet kesinlikle bende öyle düşünüyorum..ama bir anne olarak kizimin dogum gününe yer ayirtmisim hemde baska bir şehire gidip geldigim yorgun oldugum halde..bana tamam deyip sonradan arayip kafana gore iş yapiyorsun deyip bide üstüne kavga eden bir kizim varsa!! Ne yapacagimi sasiririm heralde(konu sahibinin babasi yerine koyup düşündüm )

dışardan bakınca haklısınız öyle görünüyor ama üyenin iç dünyasını geçmişte yaşadıklarını bilemeyiz.Tepkisinin kendince haklı sebepleri olabilir

kuzuuu kaç oldun yaklaşıyon mu bana
programı bozmasan iyiymiş neyse artık yarın çıkartırsın acısını.
kafanı koltuklara vurmasanda iyiymiş:)
sen gayet sağlam ilerliyorsun aslında ama şu an farkında değilsin. sadece daha az cırla emi..
nice nice yılların olsun öpüyorum çok

banım az önce açılmış 5 gun banlı bir gün burdayım 1 aydır.korkuyorum noption yorum yapmaya ahahaa

Oncelikle mutlu yaslar gormen dilegiyle dogum gunun kutlu olsun.
Ben annemi kucuk yasta kaybettim. Babamla da aram iyi degil. Fakat dunya uzerinde bir anne ve baba kelimesi bile insanin arkasinda en buyuk destekmis, bunu kaybettikce anliyorsun. Kimsenin hayati kusursuz degil. Onemli olan elimizdeki hayati dengede tutabilmek ve yon verebilmek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…