Makyaj Ürünleri Doğal Kız mı Makyajlı Kız mı Sence?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende göz kalemi,maskara ve ruj kullanıyorum sadece.bence bu ürünler doğal ve güzel olmak için yeterli.aşırı yapıldığında hiç hoş olmayan görüntü oluşuyor çevremde çok var böyleleri ve komik duruyorlar.ben hafifini seviyorum makyajın ama makyajsızda kendime güveniyorum

allık vazgeçilmezim beyaz tenli olduğum için ama onun dışında rimel,ruj ve eyeliner sürerim, bende ağır makyajdan hazzetmiorum bazıları o kdr çok şey sürüyolarki yüzlerine bide güzel olduklarını düşünüyorlar ya kıs kıs gülüyorum içimden palyaço olmuşsunuz haberiniz yok=)

valla bazı gunler cici kız olmayı sevıyorum,naturel ve masum.ama bazı gunler kaplan gibi kedi gibi vahşi ve seksi olmak ıstıyorum.o zamanlarda makyajımı koyu dudaklar sekılnde abartıorum

doğal derken bazı insanlar için hiç makyajsız demek değil bence oda bakımsızlık yanii
bi kalem rumel parlatıcı yeter bi günün bakımında ve doğal bi yüzün baş unsuru temizliktir

bence doğallık..ama temiz olacak..cildi temiz olacak..tırnaklar,dişler gözler temiz olacak..bazıları oluyor boyanmış tam takım,ama dişler berbat...midem bulanıyor resmen..dahada itici duruyor bence...

Aynen,kimisi bakımlı olduğunu sanıyor makyaj yapıyor ama ya dişleri mide bulandırıyor,ya fön çektirmiş bozulmasın die yıkanmıyor saçlar yağlı kepekli mide bulandırıyor,oje sürmüş güyaa ama yarısı aşınmış ordan burdan kavlamış öyle geziyor,kaşları-bıyıkları uzamış iğrenç görünüyor ama makyaj full,bi de makyaj yapamayanlar var kalem çekmiş eğri büğrü,rimel sürmüş gözkapağına bulaşmış temizlememiş öyle dolaşıyor :eek:lmaz: Hem temiz hem bakımlı hem de sade olmak lazım,temizlik hepsinin ötesinde bence,manikür pedikür yaptırın elleriniz ayaklarınız temiz pırıl pırıl olsun,nemlendirici sürün yumuşacık olsun,tüylerinizi uzatmadan temizleyin saçlarınız temiz olsun,bakımlı olsun,işte güzelliğin sırrı hihoyyyt

Ben zaman geçtikçe daha da az makyaj yapar oldum nedense.
Zaten az yapıyordum. Artık 1 rimel sürüyorum 1 de ruj veya dudak koruyucusu, o kadar.
temizlik konusuna da kesinlikle katılıyorum Yuhanna ne güzel özetlemişsin canım...

bıyıklı gezip, saçları fönlü ve yağlı, üzerine de bolca parfüm sıkıp 'kokoşuz' diye dolaşanları hiç sevmiyorum.

doğal olcam diyede salkım saçaklık olmaz..önce temizlik olmalı.kıpkırmızı ruj sürüp üstünde erkek gibi bıyıklı gezilmez.

doğallığıda çok kaybetmeden hoş bir görünüm lazım.

3 kat fondoten 2 kat pudra 4 kat allık bitirinceye kadar rimel sürüp çıkanları görünce yol bile değiştiriyorum korkudan

Son düzenleme:
ben temiz, düzenli ve hafif makyajlı olmayı tercih ediyorum. makyajda aşırıya kaçtığım zaman kendimi beğenemiyorum itici geliyor

Bencede doğallık ve sadelik çok önemli ancak şöylede bir gerçek varki kadının kendini güzel göstermesi bir o kadar da önemli bu yüzden gereğini yerine getirmek en doğru olanı bu yüzden makyajın dozunu kaçırmamak gerek :KK3:

Şimdi makyajlı severim, makyajsız severim diye birşey yok. Tamamen ihtiyaç neyse o seviliyor. Bir göz kalemi, rimel, ruj, allık.. Hepsi ufak dokunuş olsa da çok şey değiştiriyor. Fondoteni saymıyorum.. Ve bir kere onların tadı alındığında da sürmediğinizde eksiklik hissediyorsunuz. Çoğu kişi hep bunu söyler. Bende de öyle. Ne kadar öyle güzelsin dense de insanın hissetmesi önemli. Cildime sadece güneş koruyucu sürerim. Fondoten pudra kullanmıyorum.. Ama rimelim olmazsa olmaz gözlerde.. Çünkü açık renk, kısa ve kıvrıklar. Alıştım gösterişli olmasına ne denirse densin illaki yapıcam :KK70: Kalem ise şart olduğundan değil vakit bulamazsam sürmesem de olur.. Bir de ruj. Muhakkak süreceğim. Dudaklarım kendini ancak öyle gösteriyor. Şekli dolgunlugu güzel ama rengi istediğim gibi canlı değil.. Allık ise sürsem de olur sürmesem de :) anlayacağınız ruj rimel kalem ve allık.. Sade rötüşlerim :KK70: ama ruj ve rimel olmazsa olmazım.. Bazıbayanların hiç bir şeye bazılarınınsa daha fazla şeye ihtiyacı oluyor. Abartmadan yapılsın karşı değilim.Güzelliği ortaya cıkarıyor.

çok da salkım saçak saç baş karışık bakımsız gezmemek lazım diyorum ben..
şahsen hafif makyaj saçlarada biraz şekil verdinmi insan kendini iyi hissediyor:KK66:
rimel ve allık vazgeçilmezlerimdir hele allık insanın yüzüne çok güzel renk veriyor

kimine doğallık yakışır kimine makyaj ama bazıları da kendine ne yakıştığını tam olarak çözemez boya küpünün içine girer çıkar çirkinleşir önemli olan kişinin nasıl güzel göründüğünü bilmesi ve ona göre davranmasıdır :KK71::KK71:

kat kat makyajdan hiç hoşlanmıyorum

öyle makyaj yapanlar da yüzlerini silince nasıl görünüyolar merak ediyorum.. belki de doğal halleri bile ondan iyidir ama insan normal halini görünce tanıyamıyo

abartısız,doğal makyaj olmalı..

bi göz kalemi bi parlatıcı ya da ruj ama çok dikkat çekici tonlarda değil hafif bi allık..

onun dışında pek sevmiyorum ve kullanmıyorum

enn fazla bi pudra sürerim o da kırk yılın başı

sonuç olarak doğal ve göze batmayan bir makyaj

X