Makyaj Ürünleri Doğal Kız mı Makyajlı Kız mı Sence?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Makyajsız bakkala bile gitmem -tatlicadiarzu-
Göz kalemim olmadan aynaya bile bakmam -tatlicadiarzu-
Cildime asla ağır makyaj yapmam , kalem rimel hafif şeftali rengi allık yeterli ,ötesini beceremiyorum zaten :kedi:

şimdi makyajdan makyaja fark var tabii..öyle çok ağır göz makyajları gölgeli şöyle böyle tabiki bana göre hoş değil..özellikle her gün olması..özel bir günde gecede diycek sözümüz tabiki yok..ben göz makyajını hiç beceremem..allık,lipstick ve rimel vazgeçilmezim..onun dışında makyaj konusunda cidden çok beceriksizim..

ben de cilde fazla makyaj yapılmamasından yanayım .. ben çok küçük yaştan beri makyaj özelliklede cilt makyajı yaptığım için .. cildim göz altlarım bozulmaya başladı =(=( korkuyorum da dahada kötü olur die .. bencede maskelerlede cilt güzelleşebiliyor .. daha doğal yollarla bakımlı görünmek mümkün .. şu an da sadece bi lens ve sıfır makyaj dünyayı gezebilirim =)=) eskiden olsa balkona bile hatta odamdan bile çıkmazdım =(=( en güzeli doğallık yane bence :):)

ben de cilde fazla makyaj yapılmamasından yanayım .. ben çok küçük yaştan beri makyaj özelliklede cilt makyajı yaptığım için .. cildim göz altlarım bozulmaya başladı =(=( korkuyorum da dahada kötü olur die .. bencede maskelerlede cilt güzelleşebiliyor .. daha doğal yollarla bakımlı görünmek mümkün .. şu an da sadece bi lens ve sıfır makyaj dünyayı gezebilirim =)=) eskiden olsa balkona bile hatta odamdan bile çıkmazdım =(=( en güzeli doğallık yane bence :):)

tabiki dogallık.... ben nereye gidersem gideyim bi kalem bi rimel başkada birşeye ihtiyaç duymuyorum

normal zamanlarda pek makyaj yapmam
yüzümü yıkadığım gibi işe geliyorum
ama canım isterse hafif yapıyorum
onun haricinde nişanlımda buluştugumda hafif
makyaj yaparım gene yani anlayacagınız
haftada en fazla 2 kere yapıyorum
bide özel günlerde duman makyajım vardır
büyülü gibi duruyor resmen onu yaparım

Doğal güzel her zaman avantajlıdır.Makyajsız da çıkabilir,bir ruj ve allıkla da yüzüne renk vererek de...Agir fondotenli,pudralı,takma kirpikli,koyu tonlarda makyaj günlük hayatta tasvip etmediğim bir şey.Böyle gezen bir arkadaşım vardı,evine gittim bir gün sabah erken saatti.Tanıyamadım açıkçası onu.ohaoldumsmile

bende fondoten asla kulanamam ..yüzümde iğrenç bir his bırakıyor....ALLAH tan ihtiyacımda yok ..cildimin temizliğine çok önem veririm..doğal bakımlar yaparım cildime ne yaptığımı sorarlar hep..
dışarı çıkarken sadece rimel,kalem hafifte ruj bukadar.....evde son derece sadeyimdir ama eşim eve gelmeden aynanın karşısına geçerim süslenir püslenirim asla onu salaş bir halde karşılamam zaten bakımlı olmak benim vazgeçilmezimdir.......
bakım demek illede makyaj demek değil elbette temiz bir yüz sabun kokan bir el....bakımlı saçlar...güzel bakan gözler ve gülmesini bilen bir dudak en seksüsüde bu olsa gerek,hafifte bir makyaj yemede yanında yat kaydirigubbakcemile3ilahi bensempatiksalakcinni

Bana ağır makyaj hiç yakışmamıştır ezelden beri...
aklinialirimsmile

Düğünde yengem tutturdu ben yapcam makyaj diye fondoten farlar allıklar sürdü... kafamçokkarıştı

Rengi de bana yakın olduğundan tenimde garip durmadı kullandığı renkler ayrıca ürünler de çok kaliteli bir markanındı ama aynaya bakınca kendimden pek hoşlanmamıştım... ohaoldumsmile

Sonra erkek arkadaşım o makyajlı halimi görüp 'Sen kendini neden çirkinleştirmeye çalışıyorsun ki?' dedi!
Zaten farkındaydım öyle ağır makyajın yakışmadığını illa tescillemesi lazımdı sanki... benneyaptımki
Kesinlikle fondötene, takma kirpiğe ve hatta makyajda abartı olan herşeye karşıyım...

Allah'a şükür yüzüme bunları asla kullanmadım... Hiçbirşey sürmediğimde zaten 18 yaşında sanıyorlar beni... Yüzüme birşey kullanmadığım ve temiz baktığım için cildimi çok beğenirler... bayanssulusmile
Bu ürünleri kullananları da kınamıyorum asla ama ihtiyaç meselesi tabii biraz da...

Ben, rimel kalem dışında birşey pek sürmem... Nadiren yani... Bazen ek olarak allık da sürdüğüm olabiliyor... sempatiksalakcinni

En vazgeçemediğim şey ise kesinlikle siyah göz kalemim... Bayılıyorum arap kızlar gibi simsiyah göz kalemi çekmeye... lülülülülülü Şeniz

Ben makyajlı kadınları daha hoş ve bakımlı bulurum, tabii "makyaj=bakım" değildir, ama dışarıdan bakınca makyajlı bir kadın için kendine vakit ayırmış diye düşünürüm...
Kimi insan gerçekten doğal hali ile güzel oluyor, kimi insan ise doğal haliyle de güzelken, makyajlı haliyle iyice güzelleşiyor....
Ben makyajı kendime çok yakıştırıyorum, ama evdeyken hiçbirşey sürmem yüzüme opuyorumnanaktan

bence yıpranmamak için bu kimyasallardan evde yapmamak dışarı çıkarkende hafif yapmak en güzeli özel gecelerde full yapılır zaten

rimel, ruj, allık dışında birşey kullanmıyorum. doğal ama bakımlı olmak için yeterli bence..

açıkçası ben kendimi hafif bir makyaj yaptığım zaman daha güzel buluyorum.
kendime güvenim geliyor.
özel günlerde de özellikle göz makyajıma ağırlık veririm. ruj sürmeyi çok fazla sevmiyorum ruj makyajımı ağırlaştırıyormuş gibi geliyor. koyu göz makyajı ve dudak parlatıcısı tercih ediyorum.
ama günlük olarak rimel göz kalemi ve allık sürdüğümde kendimi daha mutlu hissediyorum

bence doğallık..ama temiz olacak..cildi temiz olacak..tırnaklar,dişler gözler temiz olacak..bazıları oluyor boyanmış tam takım,ama dişler berbat...midem bulanıyor resmen..dahada itici duruyor bence..

biri demiş hafif makyaj olmaz..bütünü bozarsıınız hepsi olmalı diye..
valla ben çok nadir makyaj yaparım(özel günlerde)
onun dışındagöz kalemsiz çıkmam..tenime uygun çok hafif allık sürerim bazen..dudak rengimde parlatıcı..
aynaya baktığımda gayet doğal duruyor..aaaa makyaj yapmış denmiyor yani..kendi halimmiş gibi oluyor..bende böyle rahat oluyorum..

aranızda vardır belki ama söylemeden edemeyeceğim..bazıları çok kötü makyaj yapıyor yaa...bakmaya dayanamıyorum..hem erkeklerde çok dalga geçiyor.
tenimi bronz göstereceğim diye sürüyorlar pudrayı fondöteni..kahverengi bir surat oluyor..boyun byeazsempatiksalakcinni
gözlerin etrafıysa bembeyaz....ay gerçekten kötü duruyor yapmayın..ellerinin ayarımı yoktur nedir..

X