Diyetsiz Kalıcı Zayıflama Deneyimlerimiz

bebişim merhaba bugün 3. günnümüzü bitirioruz hayırlısıyla

günün özetini geçiim :)

saat 10:00da kahvaltımı yaptım sonrasında temizlik vs yaptığım için çok yoruldum sanırım o yüzden erken acıktım daha doğrusu çok yoruldum terledim tansiyonum düştü
saat 16:00da tekrar yemek yedim
an itibariyle saat 22:00 hala acıkmadım :) ama bişi yiyesim var sıkıntıdan zahir bende GALATASARAYın şampiyonluğunu kutlıcam mısır patlatcem accuk yanında cola zero ile :KK9: ben onun tadını seviom şöyle bi film falan açarım netten keyf yaparım diorum ha valla bak yalan olmasın maç heyecanı vs açlığımı farketmemişde olabilirim çünkü 2 kaşık makarna bırakmışlar onu hüplettim demin şimdi midemde bişiler hisseder oldum ama oturup öyle yemek yiyesim yok o bakımdam mısır kola keyfi yapcem zaten ben abur cubur çok yemem yani öyle kazanla leğenle mısır yiyenlerden değilim makul olcak ölçülerim :KK56:

ay canımcımm bugün accık abarttım galiba ben yahuu :) bissürüüü şey yedim vallahi :) ama şuan açım yani hissediyorum.aldım yanıma suyumu,içiyorum içimde ne varsa suyla birlikte gitsin diyee :)

kız dün sen abartmışın bugün de ben :KK9: kahvaltıda 4 tane hamur kızartması yidim 3 saat sorara acıktım :KK56: nie bu kadar çabuk acktm anlamadım ki normalde beni 3 tanesi keserdi neyse biraz daha bekleyip 4 saat olunca tepeleme dolusu tarhana çorbası içtim yanına yine 2 hamur lüp :KK36: aaa 3 saat geçti yine acıktım noluo be dedim bugün bi türlü doymak bilmiom sora aldım hamur tasını önüme yanına bi hıyar doğradım birazda lor peyniri 5 tane hamur yedim şuan itibariyle 3 saat geçti ama çok şükür bu sefer acıkmadım :KK70: bugün hamur günüm oldu resmen :KK33: ama bu arada callanetics yaptım yahu yaparken bu ne be dedim ama bacaklarım popom titrio resmen yaparken hiç anlamıo insan sölemesi ayıp selülitlerim gitsin die başladım ona birde duruş bozukluğum var çok kambur duruom spor yapınca bi müddet sora düzelio ama tam alışmadan bırakıorum bi süre sora hooppp yine kamburluk

kız dün sen abartmışın bugün de ben :KK9: kahvaltıda 4 tane hamur kızartması yidim 3 saat sorara acıktım :KK56: nie bu kadar çabuk acktm anlamadım ki normalde beni 3 tanesi keserdi neyse biraz daha bekleyip 4 saat olunca tepeleme dolusu tarhana çorbası içtim yanına yine 2 hamur lüp :KK36: aaa 3 saat geçti yine acıktım noluo be dedim bugün bi türlü doymak bilmiom sora aldım hamur tasını önüme yanına bi hıyar doğradım birazda lor peyniri 5 tane hamur yedim şuan itibariyle 3 saat geçti ama çok şükür bu sefer acıkmadım :KK70: bugün hamur günüm oldu resmen :KK33: ama bu arada callanetics yaptım yahu yaparken bu ne be dedim ama bacaklarım popom titrio resmen yaparken hiç anlamıo insan sölemesi ayıp selülitlerim gitsin die başladım ona birde duruş bozukluğum var çok kambur duruom spor yapınca bi müddet sora düzelio ama tam alışmadan bırakıorum bi süre sora hooppp yine kamburluk

canım ben bugün dışardaydım sabah kalktım 9da filan.dışarı çıktık arkadaşla kuaföre gittik,ordan da gidiceğimiz yere geçtik.kahvaltı yapmadan çıkmştık çok acıktık ama bi çikolata alıp 2ye böldük arkadaşımla :) saat 15-15.30gibi ilk yemeğimi yedim bugün.1gözleme,1ayran,1 küçük bardak çay :) sonra eve geldik,20.00 gibi 1 tabak türlü yemeği yedim azcık ekmekle. bundan 1 saat önce de 2tane cornettoyu lüplettim valla azcık moralim de bozuktu teselli etsin diye ammaaaa tık yok.neyse çok şükür çok yemedim bugün.iyi hissediyorum fiziksel olarak

canım ben bugün dışardaydım sabah kalktım 9da filan.dışarı çıktık arkadaşla kuaföre gittik,ordan da gidiceğimiz yere geçtik.kahvaltı yapmadan çıkmştık çok acıktık ama bi çikolata alıp 2ye böldük arkadaşımla :) saat 15-15.30gibi ilk yemeğimi yedim bugün.1gözleme,1ayran,1 küçük bardak çay :) sonra eve geldik,20.00 gibi 1 tabak türlü yemeği yedim azcık ekmekle. bundan 1 saat önce de 2tane cornettoyu lüplettim valla azcık moralim de bozuktu teselli etsin diye ammaaaa tık yok.neyse çok şükür çok yemedim bugün.iyi hissediyorum fiziksel olarak

amaaann moral bu bi bozulur bi düzelir hayat işte :) cornettoyu 2 tane nasıl yidin kız içini baymadımı :KK9: ama genel olarak iyi geçmiş günün bende şu selülitlerden kurtuliim die callanetics yapmaya başladım ilk günden çok memnunum perşembe akşamı ankara yolcusuyum haftasonunu arkadaşlarla geçircez o yüzden şimdilik callanetics am/pm programını yapıorum geri gelince tam programa geçecem çok ham bnm bacaklarım falan yaaa accuk sıkılaşsın demi ama :KK33:

bu arada dün akşam 22:30da yattım haliylede bu sabah 7de hortladım :) şimdi kahvemi içiorum şimdilik pek iştahım yok gibi aman maşallah çekemde dünki gibi olmasın :nazar:
ama düşününce dün nie öyle olduğumu da buldum şimdi bu dkz de olay ne ? ne istiosak onu yemek dimi benim cnm dün sabah omlet istemişti ama kalktığımda bi baktım annem hamur kızartıo bende yok ben yumurta yicem diyemedim yani asıl istediğim şeyi yemediğim için vücut tüm gün beni dürtüp durdu :KK66:

bu arada dün akşam 22:30da yattım haliylede bu sabah 7de hortladım :) şimdi kahvemi içiorum şimdilik pek iştahım yok gibi aman maşallah çekemde dünki gibi olmasın :nazar:
ama düşününce dün nie öyle olduğumu da buldum şimdi bu dkz de olay ne ? ne istiosak onu yemek dimi benim cnm dün sabah omlet istemişti ama kalktığımda bi baktım annem hamur kızartıo bende yok ben yumurta yicem diyemedim yani asıl istediğim şeyi yemediğim için vücut tüm gün beni dürtüp durdu :KK66:

evet canım istediğini yemediğin için bütün gün açlık hissetmiş olabilirsin :) bu da sana ders olsun,canın ne isterse onu ye ki bütün gün fazladan şeyler yiyip eziyet etme mideciğine :):) ohh ankaralara gidiliyo he gezmeye ne güzel :) keyfini çıkar canım :) benim yerime de gezzz :)

senin yerine de gezerim bebem ne demek :) tabi hava şartları müsade ederse tüm hafta yağış gösterio

neysem efenim bugün 5. gün de bitti 3 öğün yedim sonuncusu 21:30da cnm kahve de istemişti ama bu sefer midem iice yancak die önce yemek yedim bi kase kabaklı pilav yani pek bişey değil aslında insan 2 öğünlede günü bitirebilir hani kendimi denedim ya bu sonuca vardım ama daha başlangıç seviyesinde olduğum için ilk hedefim üzerimdeki kısıtlama mikrobundan kurtulmak o yüzden çok kasmamaya çalışıorum ne zaman kendimi yemek düşünürken bulsam acıkmaya başlıcamı anlıorum çünkü tokken bikaç saat hiç aklıma gelmio yemekler ve cnm de bişi çekmio zaten

bugün dolapta zamanında almış olduğum ama bitirmediğim altın çilek hapını buldum :) son kullanma tarihine vardı önce odama götürdüm bunuda kullaniim bi yandan para virip aldık dedim :KK33: sonra yahu sen hani kısıtlamalardan kendini soyutlayıp diyet psikolojisinden çıkacaktın kızııııımmmm dedim ve aldım hapı çöpe bastım :) ohhhhhhh :KK52:

işte böle şekerim bi yandan callanetics yapıorum 2 gündür sabah 20dk akşam 20dk bayaa bi işe yarıcak gibi hissediorum mayo giyecek zamana kadar şu selülitler azalsa tam süper olacak :KK9:

senin yerine de gezerim bebem ne demek :) tabi hava şartları müsade ederse tüm hafta yağış gösterio

neysem efenim bugün 5. gün de bitti 3 öğün yedim sonuncusu 21:30da cnm kahve de istemişti ama bu sefer midem iice yancak die önce yemek yedim bi kase kabaklı pilav yani pek bişey değil aslında insan 2 öğünlede günü bitirebilir hani kendimi denedim ya bu sonuca vardım ama daha başlangıç seviyesinde olduğum için ilk hedefim üzerimdeki kısıtlama mikrobundan kurtulmak o yüzden çok kasmamaya çalışıorum ne zaman kendimi yemek düşünürken bulsam acıkmaya başlıcamı anlıorum çünkü tokken bikaç saat hiç aklıma gelmio yemekler ve cnm de bişi çekmio zaten

bugün dolapta zamanında almış olduğum ama bitirmediğim altın çilek hapını buldum :) son kullanma tarihine vardı önce odama götürdüm bunuda kullaniim bi yandan para virip aldık dedim :KK33: sonra yahu sen hani kısıtlamalardan kendini soyutlayıp diyet psikolojisinden çıkacaktın kızııııımmmm dedim ve aldım hapı çöpe bastım :) ohhhhhhh :KK52:

işte böle şekerim bi yandan callanetics yapıorum 2 gündür sabah 20dk akşam 20dk bayaa bi işe yarıcak gibi hissediorum mayo giyecek zamana kadar şu selülitler azalsa tam süper olacak :KK9:

canım tam gaz devam ediyoruz :) ben de bugün sabah kahvaltıda 2 dilim beyaz ekmekle ne varsa yedim omlet bal kaymak filan :) 4-5 saat sooraa 2 poğaça peynir yedim vişne suyuyla :) arada gofret yedim.akşam da meyve accık,accık da kabak çekirdeğüü yedüm :) oh yaraasın :KK70: şuan midem bulanıyo acıktım sanırım :d ama yemiyciiğiiimmm :)

canım tam gaz devam ediyoruz :) ben de bugün sabah kahvaltıda 2 dilim beyaz ekmekle ne varsa yedim omlet bal kaymak filan :) 4-5 saat sooraa 2 poğaça peynir yedim vişne suyuyla :) arada gofret yedim.akşam da meyve accık,accık da kabak çekirdeğüü yedüm :) oh yaraasın :KK70: şuan midem bulanıyo acıktım sanırım :d ama yemiyciiğiiimmm :)

ohhhh yarasın yarasın :) yağlı poğaça gofret çekirdek miden bulanır tabi :) hem geç oldu bence de yemiyiver bi zahmet :KK33:

bu arada allah nasip ederse perşembe akşamı yola çıkcam sabahıda wc den sora ölçülüp tartılırım artıkın şansa perşembe günü bi haftayu bu şekilde bitirmiş oluoruz :) ben şimdilik kaçar cnm hayırlı geceler diyetsiz sağlıklı günler olsun hepiciğimize muhaaa :)

bu arada allah nasip ederse perşembe akşamı yola çıkcam sabahıda wc den sora ölçülüp tartılırım artıkın şansa perşembe günü bi haftayu bu şekilde bitirmiş oluoruz :) ben şimdilik kaçar cnm hayırlı geceler diyetsiz sağlıklı günler olsun hepiciğimize muhaaa :)

ayçacımmmm ben aylin cnm nasılsın seni gördüğüme çooooook sevindim

ayy ayyy günaydın bebişim bnm bende şuan çok sevindirik oldum yahu :) biliomusun dün akımdan geçirmiştim acaba tanıdık biri çıkarmı die :) genelde 2 sitede bilinir çünkü
senin ismin burcuydu dimi cnm ? yanlış hatırlamıourm inş. :s

yok tatlım ordaki nikimde aynıydı aylin02 orda para muhabbetleri çok canımı sıktı kk ya geçmiş senelerdede üye olmuştum mailim iptal olunca yeni açtım bende başka tanıdık varmı acaba bende kalori sayımıyla zayıflayanlardayım gel arada

pardon cnm ya sabah mahmurluğu işte yeni uyanmıştım :) yoksa tabiki nickini hatırlıorum cnm :) bende kalori sayıyodum ama pek ilerleyemedim o yüzden ordan buraya transfer odlum cnm :KK70: arada uğruorum zaten merak etme sende bize uğra hatta saymaktan usanırsan bize katıl ben 62 kiloya düşmüşüm bu arada ama kilo cetvelimi ayın 1 inde değiştircem her ayın 1inde yeniliorum ki o ay toplamda kaç kilo vermişim ona bakıorum belki eski msjlarımı hazıtrlarsın 65de takılıp kalmıştım zar zahmet 64e düşmüştüm koca ayda 1 kilo zor gidiodu

ayrıca evet cnm bu sz deki para olayı kötü oldu normalde tabiki çok büyük bi para değil sitedeki sorunları düzeltmek bakıma almak yenilikler yapmak bunlar parayla olan işler ama yinede üyelikler yeterli olmuorsa ekibe bu işleri bilen bi gönüllü bulmaları gerekir paran yoksa siteye giremezsin gibi bi zorlama olmuş bilgilerden faydalanabilirsiniz yazmışlar ama içeriklerde açılmıo çok yazık oldu sz bi sürü üye kaybetcek bu şekilde benim ilk sitem burası zaten burdaki üyeliğim daha eski yani sz ye de sadece spor videoları için üye olmuştum ama sırf kilo vermeye yönelik bi site odluğundan ve bnmde tek derdim kilo oldundan ve güzel arkadaşlıklarda cabası işte bugüne kadar geldik :)

Son düzenleme:
bugün 6. günüm bu arada bnm ankara programı iptal oldu aslında sevindim bi yandan çünkü hava berbat ve haziranın ilk haftası finallerim var (aöf) yanı sıra callanetics tam programı uygulayabilirim :KK70: ki bugün ilkini yaptım sabah kahvaltımı 10da yaptım çorbayla 2. öğünümüde biraz önce yaptım kabaklı pilavdan kalmıştı accuk bi tane lavaşla hüplettim :KK56: dün akşamki gibi olurda açılığımı 9 gibi hissedersem uyku durumuma göre eğerki erken yatacak gibiysem bişi yemeği düşünmüorum dün 21:30da yedim ama hem az yedim hemde yattığımda gece1 i geçiodu saat ve yine açtım :KK70: işte yavaş yavaş olcak inş bi gün bi bakmışım hiç bunları düşünmüorum bile kendiliğiden aaa acıkmışım yada ayh doydum ben devam edemiciiimmmm diorum :KK33::KK33: bunları daha önce de yaşadım belki midemin sırtıma yapışmasını beklemiorum yemek yemek için ama tok olduğum zamanları ayırt edebiliorum herkesde tam tersi oluo bense tokum diebiliosam yemiorum diemiosam mideme bakıorum bi hareket bi yanma bi ses varmı die hehehhe

aylincim hoşgeldin canım,seni aramızda görmek ne güzel.biz de tittocumla ikimiz burda takılıyore işte :) arasıra sen de uğra ne güzel olur :)

tittocuum,ben sanki kilo veremiyorum yaaww. bu uygulamaya geçmeden önce 69dum hala 69um :S ama tok karınla tartıldım az önce.bnm için tokken kaç kilo olduğum önemli :)sen benden daha önce başlamıştın aramızda 1 güncük var :) çok merak ediyorum sen kilo verebildin mi acaba :KK70: ben yılmadan devam edicem,valla misss :) istediğimi yediğim için canım olur olmadık şeyler çekmiyüüü :)

aylincim hoşgeldin canım,seni aramızda görmek ne güzel.biz de tittocumla ikimiz burda takılıyore işte :) arasıra sen de uğra ne güzel olur :)

tittocuum,ben sanki kilo veremiyorum yaaww. bu uygulamaya geçmeden önce 69dum hala 69um :S ama tok karınla tartıldım az önce.bnm için tokken kaç kilo olduğum önemli :)sen benden daha önce başlamıştın aramızda 1 güncük var :) çok merak ediyorum sen kilo verebildin mi acaba :KK70: ben yılmadan devam edicem,valla misss :) istediğimi yediğim için canım olur olmadık şeyler çekmiyüüü :)

cnm bnm daha bi hafta bile olmadı bu ne acele :) dkz normal yeme düzeni olduğu için kısıtlı diyetler gibi hızla kilo verdirmez sabretmen lazım bu şekilde emziren anneler bile haftada 1 kilo verebiliodu dolayısıyla bizim ayda 2-3 kilo vermemiz bile süper bişey neden süper çünkü herşeyi yiyoruz üstüne bide ayda 2-3 kilo verioruz :KK9: böyle düşün acele etme ben ayın 1inden birine kilo bildirimi yapcem tartıyı unut yok öyle bişey :KK34: normal insanları düşünn zayıf olanları zırt pırt tartıya çıkıolarmı die

Son düzenleme:
cnm bnm daha bi hafta bile olmadı bu ne acele :) dkz normal yeme düzeni olduğu için kısıtlı diyetler gibi hızla kilo verdirmez sabretmen lazım bu şekilde emziren anneler bile haftada 1 kilo verebiliodu dolayısıyla bizim ayda 2-3 kilo vermemiz bile süper bişey neden süper çünkü herşeyi yiyoruz üstüne bide ayda 2-3 kilo verioruz :KK9: böyle düşün acele etme ben ayın 1inden birine kilo bildirimi yapcem tartıyı unut yok öyle bişey :KK34: normal insanları düşünn zayıf olanları zırt pırt tartıya çıkıolarmı die

yaa haklısın canımıcımm ama işte insan nerak ediyo yine de :) valla tartıyı nasıl unuturum bilmiyorum kiii :KK36: ama denicem sık sık tartılmamayı.bu uygulama sayesinde açlık nedir galiba gayet iyi anladım buna seviniyorum. tokluk da yavaş yavaş anlaşılmaya başlandı :KK70: :KK70: kahvaltı benim en sevdiğim öğündür,canım ne isterse yediğim için öğlen zaten öyle aman aman açlık hissetmiyorum.geç kahvaltı yapınca zaten direkt akşam yiyorum ama canım pek istemiyo bazen :) ahhh allahım ne kadar mes'ud'um :KK70::KK70::KK70:

bende bende mes'uu'dum :KK52: bak tartı konusunda bnm yaptığımı yapabilirsin sende ben bi kağıda 54 yazıp ibre kısmına koydum ne zaman tartıya çıksam kilomu 54 görüorum :KK9: çekim yasası yani sürekli bi kiloda takılıp kalmakda bundan kaynaklanıo hep aynı rakamı görünce beynine işlenio o sayı ve seni o kiloda tutmaya çalışıo çakirsen :KK34: olmak istediğin kiloyu yaz koy kağıdı oraya yada yapıştır bi süre sora tartılmayı bırakırsın zaten kendini o kiloda hissetmeye başlıcaksın cnm gerçekten inanırsan olur secret'ı okumuşmuydun bilmiorum ama böyle biçok örnek konu geçio o kitaptada benim hayalimi bi tk göbeğim bozuo o yüzden özelliklede otururken göbeğime bakmamaya çalışıorum çünkü kocaman bi göbüş görünce olay inandırıcılığını kaybedio hatta vücudunda değişim hissetmedikçe aynada kendini inceleme bile derim ben du bunu bende yapiim :p günde 30 kere aynaya bakarımda sölemesi ayıp ahahahaha

X