Diyetisyen Önerilerimiz...

merhaba ben buraya yeni katıldım buda ilk mesajım:)
bir suredir diyetisyen arıyorum... hamilelik dusundugumden dolayı 4-5 ay içinde bi 10 kilo vermek istiyorum.. zor değil aslında ama metabolizma yavas sanırım olmuyor...
özel diyetisyenler cok pahalı geldi.. en az 200 tl..
benm butcem kısıtlı en fazla ayda 100tl verbilirim..
kardesim istanbulda ermeni hastanesine gidiyor ayda 70 tl veriyor ..5 ayda 20-25 kilo verdi...
istanbulda olsam bende giderdm.. ankarada mumkunse kızılaya balgata yakın yerlerde en fazla 100tl alan bir diyetisyen yada diyetisyen hizmeti olan hastane varmıdır?
istanbulda kızılay saglık merkezi var mesela ama ankarada yok...
ya yardım edin valla cok caresiz hissediyorum kendimi... özelden de atabilrisiniz..

en basit şey: tabağını üçe böl: sebze (salata falan da olur), et (vıcık vıcık yağ ile yaparsan hiçbir sonuç alamazsın), karbonhidrat... karbonhidratları kesip zayıflamak dünyanın en yanlış şeyi, temel besin maddesidir ve en hızlı yakılan besin grubudur. yağı çok çok aza indirmek yeterli. ve mide acıyana kadar yemek de pek sağlıklı görünmüyor

Arkadaşlar ya İstanbul´daki devlet hastanelerinin hiç birinde diyetisyen bölümü yok sanırım.Ben kilo almak istiyorum da devlet hastanelerine bakıyorum diyetisyen bölümü yok.Acaba farklı bir bölüme mi gideceğiz.Ve tavsiye edeceğiniz hastane var mı ?

Merhaba,

ben de kendimi bildim bileli zayiftim.. Iki sene once annemi kaybettim ve masa basi isin de etkisiyle hizla kilo aldim..

hayatimda ilk kez 62 kg goruyorum tartida.. boyum da 1.56 fln, kisaca bu boya bu kilo olmuyor. Yuzmenin verdigi omuz genisligi ile fln herkul gibi hissediyorum kendimi ((

onumuzdeki yaz dugunum olacak insallah, hazir onumde uzun zmn varken bir diyetisyene gideyim, saglikla zayiflayayim istiyorum.

Bagdat caddesinde Nil hn ile gorustum, henuz randevu vs gitmedim.. giden tavsiye verebilecek olan var mi? daha once hic diyetisyene gitmedigim icin bilemiyorum, yardim ederseniz sevinirim :)

ankarada iyi bir diyetisyen ben de arıyorum. lokman hekim etlikteki betül hanıma sakın gitme

selam ben ankarada yaşıyprum yazınızı yeni gördüm. semra hanımla uyguladığınız diyet nasıl gidiyor. cevap yazarsanız sevinirim

merhaba dilek sezen maltepe hastanesinden ayrılmış. nerede çalıştığını ya da iletişim bilgilerini bilen var mı?

yeşim abla dünyalar tatlısı bi insan. tandoğanda kent kbb hastanesinde çalşıyor. ilk ay 240 tl sonraki aylar 120 tl veriosun ben 3 haftada diyet ve egzersizle zayıfladım ve sıkılaştım. 61 kiloydum başladığımda şşimdi 58 ama görenler 6 7 kilo verdiğimi düşünüyor. çünkü kaslarım 2.300 gr arttı yani sıkılaştım. ve hocanın mükemmel çayları hayatımın vazgeçilmezi artık. ilk hafta 25 olan metabolizma yaşım şimdi 23

Göksen hanım çok kaliteli çok insancıl bir diyetisyen.Aynı zamanda çokta güler yüzlü ve şeker biri. Çok ilgili. Parayı her zaman arka pilanda tutuyor.Aşırı güven veriyor. Çok rahat kilo verdiriyor. Beni 66 kilodan 55,5 kiloya indirdi bir ayda. Ankara Çankayada yeri. İlk ay 490 tl veriyorsunuz diğer aylar 290 tl ödüyorsunuz

ben bahar demirkıran a gittim geçen sene. şimdi galiba ylık 350 tl alıyor. yani pahalı. ama inanılmaz ilgileniyor hiç pişman olmadım. cinnah da yeri. ben imaknsızlıklardan devam ettiremedim ama kilo koruma süresince süresiz parasız gidip kontrol olabileceğimi söylemişti. eğer ankaradaysanız ve paranız varsa kesinlikle gidin.

Göksen hanımın soyadı nedir, kendi muayenehanesi mi var yoksa hastanede mi çalışıyor paylaşırsanız sevinirim

Blogumu takip ederseniz sevinirim. ..............

Son düzenleyen: Moderatör:
nursay merhaba ben de merak ettim diyet listesini eğer sakıncası yoksa mail adresimi versem bana da yollayabilir misin?[/

boyum 1.75 kilom kilo verene kadar 65 di göbeğim bel de yağlarım yok ama genetikten basenim vardı okul olduğundan spora düzenli gidemiyordum diyetisyene sadece bir kere gittim ve sağlıklı beslenmeyi öğrendim şu an herkesin bayıldığı fiziğime bende bayılıyorum nazar değdircem diye korkuyorum

doktorunuz kim nekadar ödüosunuz?

merhabalar.. ben bursadan iki diyetisen buldum. onlar, ruhan süme ve gülcan karpuz. ikisi arasında kaldım. ruhan süme yi aradığımda çok ilgli davrandılar gelmeden önce ne yapmam gerektiğini filan söylediler. az çok diyet yöntemini anladım, tabii internette araştırmalarım doğrultusunda gülcan karpuz dan da herkes memnun sanırım ama bi türlü nasıl diyet uyguluyor onu bulamadım internette. aslına bakacak olursanız gülcan karpuzla ilgil hiçbir bilgi yok. sadece herkesin ondan memnun olduğunu biliyorum. aranızda bursa dan olan varsa ve bu diyetisyenlere gidip bi fikri olanlar nasıl olduklarını yazabilir mi? özellikle gülcan karpuzun diyet yaptırma şekli nasıl bunu merak ediyorum:)) elime herkese uygulanan bir liste verilmesini istemiyorum :))

Sevgili Aslı, Özlem Hanım aylık paket uyguluyor 4 seansı 300tl ve o civarda en uygun ücrette kendisinin. Yoğun olduğu için randevu sıranı bekleme odasında biraz bekleyebiliyorsun ama keyifli bir kafe ortamı gibi orası, kahve, klasik müzik ve dergilerle zaman hızlı geçiyor.

Ben de Sevil Nas'ı şiddetle tavsiye etmiyorum.İki aya yakındır devam ediyorum verdiğim sadece 2 kg.Hele son gittiğim kontrolde sadece 700 gr vermişim.İşin daha da acısı yediğim her lokmaya dikkat ediyorum ve günde 1 saat spor yapıyorum.Verdiği listeye büyük oranda uymaya çalıştım.2 akşam öğünü dışında listeye uydum.Kızartma,tatlı,tuzlu,cips,gazlı içecek,karbonhidrat ağzıma sürmüyorum.Eğer bir hastalığım varsa ve o yüzden kilo veremiyorsam bunu bilmek hakkım ama Sevil hanım tahlil istemedi.Zaten tahlil istemediğini görünce bu işi bitirmeliydim (Sadece "hastalığınız var mı" dedi,"bildiğim bir hastalığım yok ama.."dedim,durum bundan ibaret.Gittiğim görüşmeler tartılma,yeni diyet listesi dahil 4 dakikayı geçmiyor.Ben zaten diyetisyene gitmeden kendim dikkat ederek ve spor yaparak 4,5 kilo vermiştim.Sadece bu iş daha bilinçli olarak devam etsin istemiştim.Çok pişmanım.Şu anda ücretsiz bir kontrol hakkım olmasına rağmen Sevil Nas'a gitmeyeceğim.Zaman kaybı,para kaybı ve herşeyden önemlisi umut kaybı.2 aydır yerimde sayıyorum.O kadar üzgün ve mutsuzum ki..

Benim eşim zayıflamak için Tayfur Yağcı'ya gitti. Hem diyet listesi verdi dr, hem de akupunktur yaptı. Ben emzirdiğim için gitmedim ama verdiği diyet listesini yaptım. Her gün eşimle akşam yürüyüşlerine çıktık çoluk çocuk. Eşim 3-4 kere gitti, sonra bıraktı dr.a gitmeyi. Ancak doğru beslenmeyi öğrendiğimiz için kilo vermeye devam ettik. Sonuç:1,5 ayda eşim 15 kg civarı verdi, ben de 13 kg civarı verdim. Hala diyet ve spora devam ediyoruz. Benim daha çok yolum var ama başaracağıma inanıyorum. Diyet listesi patentli olduğu için veremiyorum. Dr. Tayfur Yağcı'yı tavsiye ederim. Yeterince kilo verince aynı doktora ben de gideceim, sıkılaşmak için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…