Diyetisyen Önerilerimiz...

Kızlar ben kilo alamıyorum bu yüzden Gamze Kaçara başlamayı düşünüyorum fakat gelmeden önce bazı tahliller istedi siz nerede yaptırdınız bunları acaba her saglik ocagi yapar mı ki

bende sahure hanım gitmiştim çokda memnun kalmıştım,ama burdaki yorumları dıkkate alarak sevil nasa gittim,sonuç tam bir fiyasko oldu,şiddetle tavisye etmıyorum,tam 6 hafta boyunca he dediğini yaptım,sonuç 3 kılo,ben 70 kıloyum,verdiğim 3 kılo,daha acısı tek bir lokma kaçırmadım,piskolojim bozuldu,sahure gidicem ayın 15 randevu aldım,paramamı yanayım,zamanımamı,hayalımemi umudumamı bilemedim,nile gitmiştim,kadın tak diye2,5 ayda 10 kılo verdirmişti,ama şimdi çok pahalandı gidemıyorum,

canım bende dıyetısyen arıyorum ama bahar demırkırandan memnun musun tavsıye edıyo musun.lıstesı nasıl ölçü verıyo mu esra gultekın gıbı mı yoksa ole tarıf mı edıyo goz kararı.ben sole cıddı dısıplınlı bırını arıyorum adam akıllı bılgı verıp ılgılenecek hedef koyup gerceklestırıcek bırını.bı de ucretı ne kadar bılgılendırırsen cıdden cok memnun olurum bosa gıtmıyım bende cok dıyetısyene gıttım 10 dılım ekmek verıp yolladılar.kılo aldıgım bıle oldu yanı o yuzden korkuyorum..cevabını beklıorum sevgıler.

canım bende dıyetısyen arıyorum ama bahar demırkırandan memnun musun tavsıye edıyo musun.lıstesı nasıl ölçü verıyo mu esra gultekın gıbı mı yoksa ole tarıf mı edıyo goz kararı dıye.ben sole cıddı net olculer verıcek dısıplınlı bırını arıyorum adam akıllı bılgı verıp ılgılenecek hedef koyup gerceklestırıcek bırını.bı de ucretı ne kadar bılgılendırırsen cıdden cok memnun olurum bosa gıtmıyım bende cok dıyetısyene gıttım 10 dılım ekmek verıp yolladılar.kılo aldıgım bıle oldu yanı o yuzden korkuyorum..cevabını beklıorum sevgıler.

canım bende dıyetısyen arıyorum ama bahar demırkırandan memnun musun tavsıye edıyo musun.lıstesı nasıl ölçü verıyo mu esra gultekın gıbı mı yoksa ole tarıf mı edıyo goz kararı dıye.ben sole cıddı net olculer verıcek dısıplınlı bırını arıyorum adam akıllı bılgı verıp ılgılenecek hedef koyup gerceklestırıcek bırını.bı de ucretı ne kadar bılgılendırırsen cıdden cok memnun olurum bosa gıtmıyım bende cok dıyetısyene gıttım 10 dılım ekmek verıp yolladılar.kılo aldıgım bıle oldu yanı o yuzden korkuyorum..cevabını beklıorum sevgıler.

canım bende dıyetısyen arıyorum ama bahar demırkırandan memnun musun tavsıye edıyo musun.ne zaman basladın ne kadar kılo verdın.bahar hanımın lıstesı nasıl ölçü verıyo mu esra gultekın gıbı mı yoksa ole tarıf mı edıyo yıyeceklerı goz kararı dıye.ben sole cıddı net olculer verıcek dısıplınlı bırını arıyorum adam akıllı bılgı verıp ılgılenecek hedef koyup gerceklestırıcek bırını.bı de ucretı ne kadar bılgılendırırsen cıdden cok memnun olurum bosa gıtmıyım bende cok dıyetısyene gıttım 10 dılım ekmek verıp yolladılar.kılo aldıgım bıle oldu yanı o yuzden korkuyorum..cevabını beklıorum sevgıler.

bu arada bırden cok mesaj yazmıs gıbı oldum bılgısayarda bı problem oldu sanırım.herkesten cok cok ozur..

Ben Özlem Hanım'a gidiyorum ve çok memnunum. Çok az kilom kaldı ideal kilomda olmak için ve herşeyi yiyerek de zayıfladım, tabi az yaramazlıklarla. Özlem Hanım kendi özel cep telefonunu da verdiği için aklıma bir soru takıldığında hiç çekinmeden arayabiliyorsunuz kendisini sadece pazartesi çalışmıyor kendisi

listesi nasıl biraz bılgı verır mısın?olculerı goz kararı mı verıyo mesela ya da ne var yazdıgı lıstede?

bu arada bırden cok mesaj yazmıs gıbı oldum bılgısayarda bı problem oldu sanırım.herkesten cok cok ozur..

merhaba VETT, ben gerçekten çok menunum, şu ana kadar 16 kilo vermiş bulunmaktayım. 4,5 ayın içindeyim. Bu 1-2 hafta benden kaynaklı olarak başarısız oldu ben yedim :)))

Fazlasıyla motive edici biri, ve kilo verememenize sizin kadar takılan ve kızan biri :)

Bu benim ankara'da 4. diyetisyen denemem (öncekiler Funda Hanım, Esra Hanım ve Özlem Hanım idi) Sana kesinlikle gönül rahatlığı ile derim ki Bahar Hanım onlardan farklı. Özlem Hanım'ı çok fazlaca yapmacık buldum bana güven vermedi. Aama bak Funda da iyidir aslında ama Bahar H. daha iyi :)

Ben 350'ye gidiyorum eski hastasıyı ama sanırım şimdi fiyatı zamnalndı 450 tl galiba

kızlar lütfen gamze kaçara gidenler bilgi verebilirmi anladığım kadarıyla seans ücreti 100 tl ayda tek seans mı gidiyoruz yani aylık 100 e mi geliyor yoksa 1 kontrol artı 1 muayene 200 mü oluyor

canım oncelıkle ılgılenıp cevapladıgın ıcın cok tesekkur ederım.sana yazdım cunku bende senınle aynı dıyetısyenlerı denedım. funda hanımla bahar hanımı netten duydum bende.nası yapsam bılemedım.dıyet lıstesı nası bısey bıraz bılgı verır mısın cnm ya?
bı de verdıgı seylerde bı olcu bısey var mı?ben bu dıyetısyen konusunda sıyırdım azcık bılıo musun ondan detaylı soruyorum.bana kılo aldıran bıle oldu.esra gercı bana kılo verdırdı ama delı o kadın herseyı gramlatıyo tam bı ezıyetcı.o kadar gramlatmaya 6 kılo vermıstım 6 ayda sonrada 12 kılo olarak gerı aldım zaten saka gıbıydı.bu dıyetısyenlerın bı ortası yok mu ya ya olcu vermıyolar goz kararı dıolar ya da gr gr gramlatıolar ınsanı hasta edıolar.basıt olculer lazım arkadas kasıkla kepceyle bardakla bu ne ya dıyetten sogudum yemınle.

Son düzenleme:
canım bı de farklı demıssın nası bı farkı var lıstesı mı farklı daha mı hızlı kılo verdın yaklasımımı daha ıyı.kısının kılo vermesı durdugunda yapıcak bıseyı olması lazım dıyetısyenın ya verdıgı dıyetın karbınhıdrat proteın oranıyla oynayabılmelı yerı geldıgınde lısteyı deıstırmelı.bole aaa bu hafta kılo verememısın cok uzuldum vah vah demesı ne ıse yararkı.

Selamn arkadaşlar haftaya buraya gidicem zayıflama progamı var 47 kilo fazlam var ve artık kararlı ve istikralı olarak kilo vermek istiyorum ve bu merkezi seçtim daha önce giden bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgi ve deneyimlerini memnun kaldılarmı öğrenmek isterim şimdiden teşekkür ederim eğer başka tavsiyeleriniz de olursa sevinirim ...

Ankara'da, Dyt. Aslıhan Demirörs'e gitmiştim. 20 kilo verdim, diyetime harfiyen uyarak. 4 ay içinde oldu bu.Ne kadar zorlarsam zorlayayım verdiğim kiloyu almıyorum, alsam da hemen geri veriyorum...

Tıkandığı yerlerde şok diyetlerle açtı, oldukça başarılı. Biraz pahalıdır yalnız ve günü gününe ister parayı ama verdiğim her kuruş helal olsun...

Aslıhan Demirörs'e gitmedim bir iki defa niyetlenmişitm ancak hep son anda karar değiştirdim nedense, vardır bir hayrı :)

İsmini çok duydum, ve evet eşimin işyerinden arkadaşı onunla 30 kiloya yakın verdi ve çok memnun idi.

Bende Özlem Sert'le diyete başladım, yaklaşık 2 hafta oldu ve toplamda 2,400 yağdan ise 1,300 verdim.. Kendisi inanılmaz ilgili, güleryüzlü, kilo verdiğinizde sizinle sevinen birisi. Ben açıkçası kendisinden çoook memnunum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…