Diyetisyen Önerilerimiz...

kendine gıda intelorans testi yaptırıp diyetisyene sonra git derim...... ilk önce diyetisyene gittiğimde bana sabah aksam süt içmemei öneriyordu patates haşlaması falan yememi istemişti ama ne yazıkki kilo vermeme yardımcı olamadı aksine hergün şişiyordum kabızlık oluyordu ve sürekli kasınıyordum ,, ama gazi osman paşada biorezonans diye biyer var orda gıda testi yaptrdım süte ve patatese karşı alerjim oldugunu öğrendim ve şimdi orda seans alıyorum 5 kilo verdim yaşasın biorezonans :))))) istersen bu konuda yardımcı olurum hemen diyetisyene gitmeni tavsiye etmem ilk önce vücudunun hangi besine alerjisi var öğrenmelisin .......

canım birazdaha aydınlatırmısın bizi hem nagihan hnmın sorduklarına hemde fiyatı fln öğrenciimmmm kızlar yardımmmmmmmmmmmm

Ankaraya 2 yıl once taşındım, daha once İstanbuldaydım. Kilo problemim için buradaki diyetisyenleri araştırırken bir siteden ismini vermeyeyim bir uzman diyetisyen buldum, 2 ay gittim.. hep aynı programı uygulattı, kilo veremeyince azarladı.. parama mı zamanıma mı acıyayım bilmiyorum.

Sonra bir komşum evime de yakın bir yerde olan Özlem Sert Hanım'ı önerdi.. Komşum 3 ayda tam 11 kilo vermiş ve pizza, mantı, sütlü tatlı da yiyerek kilo vermiş. Bende bir denemek istedim ve kendisine başladım. Yaklaşık 5 hafta oldu ve toplamda 4,5 kilo verdim ve vermeye devam ediyorum.

Özlem Hanım inanılmaz pozitif bir insan, kaçamak yaptığınızda da asla azarlamıyor hatta afiyet olsun diyor :)

özlem hanımın ücreti ne kadar? kontrole ne kadar sürede bir gidiyorsunuz?

Haftada bir kontrole çağırıyor, bu kaçamak yapmamı da engelliyor açıkçası.
Her hafta gittiğimde yağımı suyumu kas miktarımı ve metabolizma hızımı ölçüp ona göre programımı değiştiriyor. Bu analiz çok heyecanlı :) nereden ne kadar yağ verdiğimi de gösteriyor.

özlem hanımın ücreti ne kadar? kontrole ne kadar sürede bir gidiyorsunuz?

benimde yaza hazırlık için belimdeki çemberden kurtulmam gerekiyor :) internetten çok araştırdım, hem uygun fiyatlı hem kaliteli hizmet almak istiyorum. Bahar demirkıran ile görüştüm telefonda çok ilgilendi benimle interneytteki resmide çok sıcak içim ısındı valla :KK70: plates ve psikologda var dedi psikoloğa ihtiyacım yok ama açıkçası hizmetleri ii geldi bana ama yinede kararsızım .. eğer bahar hanıma gidip zayıflayan var ise bana bilgi verirseniz sevinirim.. çoookk teşekkürler

benimde yaza hazırlık için belimdeki çemberden kurtulmam gerekiyor :) internetten çok araştırdım, hem uygun fiyatlı hem kaliteli hizmet almak istiyorum. Bahar demirkıran ile görüştüm telefonda çok ilgilendi benimle interneytteki resmide çok sıcak içim ısındı valla :KK70: plates ve psikologda var dedi psikoloğa ihtiyacım yok ama açıkçası hizmetleri ii geldi bana ama yinede kararsızım .. eğer bahar hanıma gidip zayıflayan var ise bana bilgi verirseniz sevinirim.. çoookk teşekkürler

merhaba canım, bir başka topic'e de yazmısın onun altına cevap yazdım sana oraya bakabilirsin, bence doğru adrestesin.

Ne kadar fazlan vr?

merhaba canım, bir başka topic'e de yazmısın onun altına cevap yazdım sana oraya bakabilirsin, bence doğru adrestesin.

Ne kadar fazlan vr?

Ben varım:)

Yaklaşık 3,5 aydır Bahar Demirkıran'a gidiyorum. Ve hakikaten çok memnunum, disiplinli, güleryüzlü, sorgulayıcı ve en az benim kadar kilo vermem konusunda istekli :)

şu an itibarı ile 13,5 kg verdim. Çok daha fazla olabilirdi ama ne yazık ki hiç spor yada yürüyüş yampmıyorum. Ama artık yavaş yavaş başlamam gerekiyor sanırımmmm :) Bir de haftada bir gün serbest öğün veriyor, cnaınız neyi çektiyse en çok onu yiyebiliyosunuz. BU da motivasyonu uzun vadeli olarak koruyan birşey bana göre.

Son düzenleme:
ikisine de gitmiş biriyim kesinlikle ankaradaki bahar demirkırandan cok cok memnun kaldım bırıncısı ana ogunlerde ve ara ogunlerde secenek sunuyor belınızın olcusunu basen olcunuzu her hafta bakıyor. berrin yiğit ise tamam güleryüzlü fakat kendi eliyle yazdığı net bir diyet listesi var. çok da övüldüğü kadar bir şey göremedim ve aylık da 600 tl

berrin yiğitten her hafta değişk çaylar hazırlatıp içirtiyor sadece yağ ölçümü yapıp yeni bir liste verip yolluyor. yanındaki çalışanları da senin randevundan bir gün önce gelip gelmeyeceğinizi teyit etmek için arıyorlar. bir kez birşey sormak için aradım doktora ulaşmak öyle kolay değil yanındaki elemanlar biz sorup size döneriz diyorlar böyle bir saçmalık görmedim ben bizzat doktorla muhattap olmak isteyenlerdenim çünkü.

berrin yiğitten her hafta değişk çaylar hazırlatıp içirtiyor sadece yağ ölçümü yapıp yeni bir liste verip yolluyor. yanındaki çalışanları da senin randevundan bir gün önce gelip gelmeyeceğinizi teyit etmek için arıyorlar. bir kez birşey sormak için aradım doktora ulaşmak öyle kolay değil yanındaki elemanlar biz sorup size döneriz diyorlar böyle bir saçmalık görmedim ben bizzat doktorla muhattap olmak isteyenlerdenim çünkü.

Ben Berrin Yiğit'i bilmiyorum hiç duymamıştım bundan önce, ama Bahar Hanım ile ilgli dediklerine katılıyorum kesinlikle.

Bahar hanım hakkaten çok yogun çalışan biri, ama buna ragmen görüşme saatlerimiz dısında da ne zaman bir sorum olsa ne zaman danışmak istesem hep ulaşabileceğimi biliyorum.

Ya arıyorum, çoğunlukla mail atıyorum, ve karşılığında hemen cevabımı alıyorum :)

600 tl bence çok abartılı ve değmeyecek bir para, kuş kondurmuyor sonucta :)

Bahar hanıma 350 tl veriyorum ben.

Ne kadar fazlan vr?

bi 8 kg kadar zayıflamam gerek sanırım bende randevu aldım taa mayısın ortasına verebiliolar ama olsun başka çarem yoktu beklicem artık:)

kesinlikle çok zor ama ben tek başına becerebilen bir insan değilim pazartesiler bende hiç bitmiyo:)) işini bendende sıkı takip eden bir diyetisyene gitmekle buldum çaresini bakalım ne olcak

merhaba kızlar biraz inceledim topiği İstanbul'da uygun fiyatlı cok memnun oldugunuz diyetisyen adı varmı?
bakırkoy kızılayın iyi oldugu soyleniyor var mı giden??

Arkdaşlar ne kadar iyidir değildir bilmiyorum ama. Ben ist- kadıköy kızılaydaki diyetisyenden randevu aldım. Sonuç itibariyle onlarda doktor. Her ilde de mutlaka kızılay mevcut. Deneyip göreceğim. sonuçlarını yazarım. Muayne ücreti 54 TL bilginize :44:

sonuçları bildirseydin ???

Ben Berrin Yiğit'i bilmiyorum hiç duymamıştım bundan önce, ama Bahar Hanım ile ilgli dediklerine katılıyorum kesinlikle.

Bahar hanım hakkaten çok yogun çalışan biri, ama buna ragmen görüşme saatlerimiz dısında da ne zaman bir sorum olsa ne zaman danışmak istesem hep ulaşabileceğimi biliyorum.

Ya arıyorum, çoğunlukla mail atıyorum, ve karşılığında hemen cevabımı alıyorum :)

600 tl bence çok abartılı ve değmeyecek bir para, kuş kondurmuyor sonucta :)

Bahar hanıma 350 tl veriyorum ben.

350 de cok be arkadasım ::44::44:

Adana'da yaşıyorum ve internette bu şehirde tavsiye edilen doktor isimlerine falan pek rastlamamıştım bu nedenle de kendim birini seçip gidecektim mecburen şansıma ne çıkarsa artık. BSK Metropark Hastanesi'nden Vildan Tülay'a gittim. Muayene ücreti 75 lira, 10 günde bir kontrole çağırılıyorsunuz. 1 ay içindeki kontrollerden para alınmıyor. Maddiyatı bir tarafa bırakırsak çok çok ilgili bir doktor. Yaşım ve vitamin eksikliği/kansızlık vs. durumlarımdan dolayı özel bir ilgi gösterdi diyebilirim. Okulumu, etütlerimi göz önüne alarak bana tam uyabilecek mükemmel bir diyet listesi hazırladı. Cep telefonunu verdi, her gün her saat arayabileceğimi motivasyon vb. konularda sohbet edebileceğimizi söyledi. Diyet listesine uymakta da hiç zorlanmıyorum. Metabolizmam yavaş olduğu için 20 günde 3 kilo verdim ben, ama hiç zorlanmadan. Zaten kendisi de en başta haftada 1 kilonun normal olduğunu ve geri alınmadığını söylemişti. Adana'da yaşayanlarınız varsa Vildan Tülay'ı şiddetle öneririm.

Adana'da yaşıyorum ve internette bu şehirde tavsiye edilen doktor isimlerine falan pek rastlamamıştım bu nedenle de kendim birini seçip gidecektim mecburen şansıma ne çıkarsa artık. BSK Metropark Hastanesi'nden Vildan Tülay'a gittim. Muayene ücreti 75 lira, 10 günde bir kontrole çağırılıyorsunuz. 1 ay içindeki kontrollerden para alınmıyor. Maddiyatı bir tarafa bırakırsak çok çok ilgili bir doktor. Yaşım ve vitamin eksikliği/kansızlık vs. durumlarımdan dolayı özel bir ilgi gösterdi diyebilirim. Okulumu, etütlerimi göz önüne alarak bana tam uyabilecek mükemmel bir diyet listesi hazırladı. Cep telefonunu verdi, her gün her saat arayabileceğimi motivasyon vb. konularda sohbet edebileceğimizi söyledi. Diyet listesine uymakta da hiç zorlanmıyorum. Metabolizmam yavaş olduğu için 20 günde 3 kilo verdim ben, ama hiç zorlanmadan. Zaten kendisi de en başta haftada 1 kilonun normal olduğunu ve geri alınmadığını söylemişti. Adana'da yaşayanlarınız varsa Vildan Tülay'ı şiddetle öneririm.

meraba canım bende adanada yaşıyorum dr araştırıyordum msjını görünce heyecan yaptım çünkü ilgilenen dr olması çoook önemli kaç yaşındasın ve kaç kiloydun da 3 kilo verdin canım benim de metablizmam yavaş bir de anladığım kadarıyla ayda sadece toplam 75 veriyoruz o da sadece mauyene yani kontrol için almıyor değil mi??

selam canım ben z.burnunda ermeni hastanesinde burcu cömerte gidiorum çok memnunum çok genç çokşeker bir doktor motive edici ve sana özel liste yapıor başka bilgiler öğrenmek istersen yardımcı olurum[/QUOT
ne kadar ucret alıyor acaba ne tarz bır uygulama yapıyor:KK37:

Arkadaşlar ben Üsküdar Yunus Emre Hastanesinde Sahure Özay'a başladım 3 hafta önce.Çok memnunum kendisi çok tatlı ve ilgili bir doktor.Ayrıca verdiği diyet listesi aç bırakmıyor.İki haftada bir kontrole cağırıyor ve listeye bişeyler ekliyor.2 hafta içinde 3 kg 200 g vermişim çok mutlu oldum. 8 mayısta ikinci kontrolum bakalım kac kilo vermişim

X