Diyetisyen Önerilerimiz...

Ankara'da diyetisyen arayan arkadaşlar için kesinlikle Tuğba Küçükkasap'ı tavsiye ederim. Kliniği olan pek çok diyetisyenin fazla hastane tecrübesi yok, akademik anlamda da çoğunun eğitimi yok. Tuğba Hanım ise uzman diyetisyen ve doktorasını bitirmek üzere. Hacettepe hastanesinde de uzun zaman çalışmış, dolayısıyla mesleki bilgi anlamında en iyilerden birisi. Aynı zamanda inanılmaz güler yüzlü, destekleyici, size herşeyi dürüstçe ama kalbinizi kırmadan söyler, kliniği de çok güzel ışıl ışıl ve çok rahat bir ortam. İnternette diyetisyenlerle ilgili yazılan güzel tavsiyeler sizi yanıltmasın, mutlaka o diyetisyene gitmiş olan birine sorun. Tuğba hanım aynı zamanda sizi bir psikolog ve egzersiz koçu gözetiminde takip ediyor, istdiğiniz her bilgiyi eksiksiz veriyor. İnternet sitesinden ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz: Akademi Diyet - Beslenme Eğitimi Danışmanlık Merkezi

canım fiyat ve adresini öğrenebilirmiyim? tunalı hilmiye mi yakın? kızılaydan nasıl gidilebilir

Arkadaşlar Medical park göztepe hastanesindeki dyt. Gizem Keservuran hakkında bilgisi olan varmı ?
Tv de bır kac programa da cıkmıs... ama ınternette adı gecen hıc bır sıte bulamadım..
Eğitimi dolu gorunuyor.. ama gıden bırının agzından duymak tabıkı daha onemlı.... :44::44:

Son düzenleme:
Ben gidiyorum.çok memnunum.aralık ayınin 15inde 62 kilo olarak başladım. Şu anda 55-56 kilodayım.ilk gidisimden on gün sonra cağirdi.sonra 15ocakta gittim.bu ay içindede gitmeyi düşünüyorum.eczacı olduğum için içmediğim ilaç basvurmadığım yöntem kalmamamıstı.gizem hanımı çok sevdim ve dediklerine aynen uydum.hic spor yapamadım bu arada ama şimdi baslamayı düşünüyorum.çünkü motive oldum.çok inatcı 5 kilom vardı.ama gitti.3kilo daha vermeyi düşünüyorum.tavsiye ederim.

Arkadaşlar;

Ben ankarada pek çok diyetisyen denemiş biri olarak şu an en doğru adreste oldugumu düşünüyorum.

Bundan önce Esra Gültekin, Funda Tuzgöl, ve Özlem Sert Aydın'a gittim. O nedenle kendimi çok tecrübeli hissediyorum bu konuda :)

Şu anda da Bahar Demirkıran'a gidiorum, ve kesinlikle doğru adreste oldugumu düşünüyorum henüz 1 aydır gidiorum 4,7 kg verdim. fiyatı 350 tl. feci disiplinli bir kadın, işini çok iyi yapıyor.

ben izmirde beste gündaya gidiyorum.
7 ocakta başladım. ve şimdiye kadar büyük çoğunluğu yağdan olmak üzere iyi kilo verdim.
başladığımda 81 in üzerindeydim bu sabah itibariyle 75,3 kg olmuşum.
kendisini tavsiye ederim.
birkaç sayfa önce daha gitmeden hakkında tavsiye istemiştim kimse cvp yazmamıştı.
belki merak eden yada ilgilenen olur die yazmak istedim...

merhaba arkadaslar, diyetisyen için randevu aldım.muayene ücreti 50 tl dedi ama program hazırlamak içinde ayrı ücretmi alınıyor bilmiyorum şimdi bazı arkadasların paylaşımlarında gördüm :/

ayrıca benden bazı tahliller istediler.hafta içi uygun olmadıqmdan devlet hastanesine gidemiyorum gerci o tahlilleri yapıyorlar mı bilmiyorum da..

Açlık Kan Şekeri
HbA1C
Total Kolestrol
Trigliserit
HDL
LDL
Hemogram
FT3
FT4
TSH
AST-ALT

2 yerle görüştüm tahliller için biri 170 dieri 240 tl dedi... yaptıran arkadaslardan fikirlerini rica ediyorumm ona göre tercih yapımm :KK43:

Arkadaşlar o tahlilleri rutin istiyorlar ki ona göre kişiye özxel diyet listesi hazırlanabilsin.Her hangi bir devlet hastanesi ya da sağlık ocağında ücretsiz yaptırabiklirsiniz.Ben de 1 yıl önce doğum yaptım zaten cok kiloluuydum doğumdan sonra daha da aldım en 97 ile İstanbulda Dilara Koçak'a başladım 2 ay oldu 8 kilo verdim bunun 6 kilosu yağdan gitmiş ki bu da önemliymiş.Ben memnunum sadece sürekli İstanbula gitmek cok zor ve masraflı oluyor.Ama diyet konusunda 10 yılı askın süredir tecrübeli biri olarak Dilara hanımı önerebilirim gözüm kapalı.

Arkadaşlar o tahlilleri rutin istiyorlar ki ona göre kişiye özxel diyet listesi hazırlanabilsin.Her hangi bir devlet hastanesi ya da sağlık ocağında ücretsiz yaptırabiklirsiniz.Ben de 1 yıl önce doğum yaptım zaten cok kiloluuydum doğumdan sonra daha da aldım en 97 ile İstanbulda Dilara Koçak'a başladım 2 ay oldu 8 kilo verdim bunun 6 kilosu yağdan gitmiş ki bu da önemliymiş.Ben memnunum sadece sürekli İstanbula gitmek cok zor ve masraflı oluyor.Ama diyet konusunda 10 yılı askın süredir tecrübeli biri olarak Dilara hanımı önerebilirim gözüm kapalı.

dilara koçak nerede oluyor fiyatı nedir?bide normal muayene ücreti dışında program yazılması için ayrıca mı ücret ödüyoruz?

dilara koçak nerede oluyor fiyatı nedir?bide normal muayene ücreti dışında program yazılması için ayrıca mı ücret ödüyoruz?

çok pahalı dilara,programları var binlerle ifade olunuyor,hepsi aynı şeker,aynı liste,inan buna

Tahil için ayrı para istemiyorlar dışardan yaptırırsanız kabul ediliyor.Dilara hanımın ihtiyaca göre aylık 2 aylık 3 aylık paketleri var biraz dışarıya göre pahalı ama gerçekten.Paket parası ödüyorsunuz baştan sonra her hafta kontrolü var ihtiyaca göre diyet değiştiriyor düzenliyor rutin takipleri yapıyor.Ama ben bugune kadar bir onunla kilo verebildim.Eğer durumunuz müsaitse tavsiye ederim şiddetle.İstanbulda başka diyetisleri bilmiyorum o konuda yorum yapamayacağım.Şimdiden başarılar diliyorum.

arkadaslar balıklı rumda burcu cömert i duydum oraya gitmeye karar verdim aramızda giden veya bilen varmı?

ben izmirde beste gündaya gidiyorum.
7 ocakta başladım. ve şimdiye kadar büyük çoğunluğu yağdan olmak üzere iyi kilo verdim.
başladığımda 81 in üzerindeydim bu sabah itibariyle 75,3 kg olmuşum.
kendisini tavsiye ederim.
birkaç sayfa önce daha gitmeden hakkında tavsiye istemiştim kimse cvp yazmamıştı.
belki merak eden yada ilgilenen olur die yazmak istedim...

bende beste hanıma gitmeyi düşünüyorum anladığım kadarıylasiz memnunsunuz. görüşmelere ne kadar sıklıkta cağırıyor ve ücreti ne kadar ? bilgilendirirseniz sevinirim

Ben bugun medical park göztepede ki Gizem keservuran' a gıttım...
Güler yüzlü konuskan bırıydı... ılk lıstemızı olusturduk 15 gun sonra tekrar gorusucez bakalım...
Bu arada ilgilenenler ıcın muayene ucretınıde belırteyım. ozel ucret olarak gecıyor 160 tl...
bu fıyatla 2 kere gorusuyorsunuz...

şafak hastanesinde diyetisyen var..ama ne kadar başarılı bilmiyorum...bide merkezdeki garanti bankasının üstündeki iş hanında vardı bi yer..yazın yağ ölçimi filan yaptırmıştık ama görüşmeye gitmedik..oraya bi bakabilirsin :)

bulan banada yazsın pls..

Mersin de Zühal Bayel Aynacı 'yı tavsiye etmiyorummmmmmmmmmmmmm.Paranıza yazık..

İstanbul Bakırköy civarında diyetisyen arıyorum, var mı bu civarda diyetisyene giden?

X