Diyetisyen Önerilerimiz...

merhaba,bir promosyondan diyet,paket aldım,cuma gittim,iyimi ettim kötümü bilmıyorum,diyetıysenın hiç adı yok ortalıkda,kubilayın,taylanın yanında çalıştım diyor,aradım sordum bir ay çalıştı dıyorlar.

pendik civarında diyetisyen arıyorum iyi ssk özel farketmez acil kendime gelmem lazım eski halimedönmekistiyorum

pendikte oturduğum halde taksime gizem tutara gidiyorum ilgili bir diyetisyen işini layığıyla yapıyor öneririm 2 ayda 7 kg verdim ki kaçamaklar ve istenilen herşeyi uygulayamadığım halde :)

pendikte oturduğum halde taksime gizem tutara gidiyorum ilgili bir diyetisyen işini layığıyla yapıyor öneririm 2 ayda 7 kg verdim ki kaçamaklar ve istenilen herşeyi uygulayamadığım halde :)

taksim uzak yaçocuğum var ve bırakacak kimsemyok sağolcanım ilginiçin

İstanbul Bakırköy civarında diyetisyen arıyorum, var mı bu civarda diyetisyene giden?

merhaba, ben bugün hizmet hastanesinde aysu aydın ile başladım.
güleryüzlü sempatik biri. zorlamıyor pek. önerebilirim.
tabii sonuç alırsam daha detaylı yazarım.
fiyatı da 115 tl

Gizem tutarın ücreti nedir acaba sakıncası yoksa öğrenebılır mıyım?:)

Adana'daki BSK Metropark Hastanesi diyetisyeni Vildan Tulay'ı deneyen var mı? Haftaya bugün randevu aldım fakat yararlı olup olmayacağı konusunda tedirginim. İnternetten de araştırdım isim olarak bir şey çıkmadı. Bilgilendirirseniz çok sevinirim :)

ben izmirde beste gündaya gidiyorum.
7 ocakta başladım. ve şimdiye kadar büyük çoğunluğu yağdan olmak üzere iyi kilo verdim.
başladığımda 81 in üzerindeydim bu sabah itibariyle 75,3 kg olmuşum.
kendisini tavsiye ederim.
birkaç sayfa önce daha gitmeden hakkında tavsiye istemiştim kimse cvp yazmamıştı.
belki merak eden yada ilgilenen olur die yazmak istedim...

canım fiyatları nasıl?biraz bilg verebilirmisin

Arkdaşlar ne kadar iyidir değildir bilmiyorum ama. Ben ist- kadıköy kızılaydaki diyetisyenden randevu aldım. Sonuç itibariyle onlarda doktor. Her ilde de mutlaka kızılay mevcut. Deneyip göreceğim. sonuçlarını yazarım. Muayne ücreti 54 TL bilginize :44:

Ankaraya 2 yıl once taşındım, daha once İstanbuldaydım. Kilo problemim için buradaki diyetisyenleri araştırırken bir siteden ismini vermeyeyim bir uzman diyetisyen buldum, 2 ay gittim.. hep aynı programı uygulattı, kilo veremeyince azarladı.. parama mı zamanıma mı acıyayım bilmiyorum.

Sonra bir komşum evime de yakın bir yerde olan Özlem Sert Hanım'ı önerdi.. Komşum 3 ayda tam 11 kilo vermiş ve pizza, mantı, sütlü tatlı da yiyerek kilo vermiş. Bende bir denemek istedim ve kendisine başladım. Yaklaşık 5 hafta oldu ve toplamda 4,5 kilo verdim ve vermeye devam ediyorum.

Özlem Hanım inanılmaz pozitif bir insan, kaçamak yaptığınızda da asla azarlamıyor hatta afiyet olsun diyor :)

Ben her hafta gidiyorum, her hafta analiz yapıp sonuçlara göre ve benimde isteklerime göre programımı ayarlıyor.

Hatta yine verdiğim kiloya göre bonus öğünlerim de oluyor. Nerdeyse her hafta programım değişiyor ve diğerleri gibi al listeni git tarzından kesinlikle değil.

kızlar ya çok özür dileyerek bir şey sormak istiyorum ben kalori usulü diyet yapıyorum ve siz diyetisyene gidiyorsunuz biliyorsunuz acaba 2 yumurta ile sucuklu yumurta kaç kaloridir yaklaşık?ya da peynirli omlet?bol bol sucuklu bol bol peynirli miktarlardan bahsetmiyorum

kızlar iki hafta önce medıcal parktaki sevil nas hanıma gittim.benimle çok güzel ilgilendi ve benim günlük yaşantıma göre bi liste hazırladı iki hafta sonra kontrole gel dedi. bugün gittim ve tam 3 kilo 300 gram vermişim:)) iki haftada bunu başardığım için beni tebrik etti. kesinlikle sevil hanımı tavsiye ediyorum , hemde hiç moral falanda bozmuyo. hedefim 15 kilo ve ve 3 kilosu iki haftada gitti bileee :))

Hanımlar merhaba,
Ben de bugün bu başlıkta adına rastladığım Hacer Kaya'ya gittim. Foruma da ilk seanstan sonra üye olmaya karar verdim. Aslında Gülşen Lükel'e gidecektim ancak bana daha yakın olduğu için Hacer Hanım'a gittim. İyi ki de gittim, ilgisi güzeldi, 104 kilo çıkmama rağmen beni 65 kiloya düşürmekten bahsetti. Ama bir yandan da gerçekçi yaklaştı, vücudumdaki yağ oranı çok fazla olduğundan sürecin epey uzun olacağını söyledi.

Bakırköy, Bahçelievler bölgesinde oturanlar için önerebilriim kendisini. Daha önce Medical Park'ta Emel Unutmaz'a gitmiştim, ilk gittiğimde çok yardımcı olmuştu ama 2 yıl sonra yani geçen yıl tekrar gittiğimde pek eskisi gibi gelmedi bana. Ama yine de 2 ayda 8 kilo verdirdi mi verdirdi.

Özetle Hacer Hanım ve Emel Hanım'ı önerebilirim.

kendine gıda intelorans testi yaptırıp diyetisyene sonra git derim...... ilk önce diyetisyene gittiğimde bana sabah aksam süt içmemei öneriyordu patates haşlaması falan yememi istemişti ama ne yazıkki kilo vermeme yardımcı olamadı aksine hergün şişiyordum kabızlık oluyordu ve sürekli kasınıyordum ,, ama gazi osman paşada biorezonans diye biyer var orda gıda testi yaptrdım süte ve patatese karşı alerjim oldugunu öğrendim ve şimdi orda seans alıyorum 5 kilo verdim yaşasın biorezonans :))))) istersen bu konuda yardımcı olurum hemen diyetisyene gitmeni tavsiye etmem ilk önce vücudunun hangi besine alerjisi var öğrenmelisin .......

kendine gıda intelorans testi yaptırıp diyetisyene sonra git derim...... ilk önce diyetisyene gittiğimde bana sabah aksam süt içmemei öneriyordu patates haşlaması falan yememi istemişti ama ne yazıkki kilo vermeme yardımcı olamadı aksine hergün şişiyordum kabızlık oluyordu ve sürekli kasınıyordum ,, ama gazi osman paşada biorezonans diye biyer var orda gıda testi yaptrdım süte ve patatese karşı alerjim oldugunu öğrendim ve şimdi orda seans alıyorum 5 kilo verdim yaşasın biorezonans :))))) istersen bu konuda yardımcı olurum hemen diyetisyene gitmeni tavsiye etmem ilk önce vücudunun hangi besine alerjisi var öğrenmelisin .......

bu gıda intelorans testi nerelerde yapılıyor canım ssk ,veya sağlık ocakları, özel hastane, hiç duymadım çünkübunu sadece diyetisyene igidince yapıyorlar diye biliyorum gittiğimizde dr a mı danışşacağız aydınlatırmısın beni bende diyetisyen arayışındayım

Bahceci kliniginde diyetisyen Muratbey vardi.ona git bebn gitmisdim 2009 da 20günde 8 kilo verdim.ama harfiyen uyacaksin cok iyi bir diyetisyen.gerci su an yine 72 oldum ama bende vermek zorundayim lakin suan yurtdisinda oldugum icin yapamiyorum ilkac falan kullandim kendi kafama göre ama ise yaramadi.basarilar

Hanımlar merhaba,
Ben de bugün bu başlıkta adına rastladığım Hacer Kaya'ya gittim. Foruma da ilk seanstan sonra üye olmaya karar verdim. Aslında Gülşen Lükel'e gidecektim ancak bana daha yakın olduğu için Hacer Hanım'a gittim. İyi ki de gittim, ilgisi güzeldi, 104 kilo çıkmama rağmen beni 65 kiloya düşürmekten bahsetti. Ama bir yandan da gerçekçi yaklaştı, vücudumdaki yağ oranı çok fazla olduğundan sürecin epey uzun olacağını söyledi.

Bakırköy, Bahçelievler bölgesinde oturanlar için önerebilriim kendisini. Daha önce Medical Park'ta Emel Unutmaz'a gitmiştim, ilk gittiğimde çok yardımcı olmuştu ama 2 yıl sonra yani geçen yıl tekrar gittiğimde pek eskisi gibi gelmedi bana. Ama yine de 2 ayda 8 kilo verdirdi mi verdirdi.

Özetle Hacer Hanım ve Emel Hanım'ı önerebilirim.

canımmmm fiyatlarını fln yazabilirmisin aylık ne kadara gelio kaç muayene kontrol oluyo ya kilo aldı gidio kendimde yapamıorumm:KK43:

X