Diyetisyen Önerilerimiz...

Gecen salı medicalparkta gizem hanıma gittim.61kg idim.bugun kontrole gittim.59 kilo olmusum 10günde 2 kg.verdigi listeden cok memnunum.hic zorlanmadan ve spor yapamadan verdim.tavsiye ederim.bende bir eczacı olarak icmedigim ilac denemedigim yöntem yoktu.dogru yolu buldugumu düsünüyorum.hedefim55kg.

ANTALYA da diyetisyen tavsiyesi olan var mı? çok acil lütfen:2:

Gecen salı medicalparkta gizem hanıma gittim.61kg idim.bugun kontrole gittim.59 kilo olmusum 10günde 2 kg.verdigi listeden cok memnunum.hic zorlanmadan ve spor yapamadan verdim.tavsiye ederim.bende bir eczacı olarak icmedigim ilac denemedigim yöntem yoktu.dogru yolu buldugumu düsünüyorum.hedefim55kg.

bende gizem hnma gitmeyi düşünüyordum fiyatı ne kadar acaba?

Gerçekten inanamıyorum kendime ...MEDİKAL PARK SEVİL NAS CAN....benim dönüm noktammm:))) 10 aralıkta başladım 81.1.:) 2 hafta sonra kontrole gittimde 78 iiii gördüm:)) bu kdr kolay olucağını hiç düşünmemiştim..ama dr um ve verdiği liste o kdr iyi geldiki..hiç zorlanmadan..başardım...dr um sakın tartılma dedi ama ben dayanamıyorum hergün evde tartılıyorum :)) dün akşam da 76 yı gördüm bakalımmmm...umarım hiç bir sorun çıkmadan bu işten kurtulucam...hedef 65 ve dr umun verdiği 5 ay gb bir süre var...çok sevinçliyim çokkk :)):21:

Bu dra devam eden arkadaşlar hala memnunlar mı,bende gitmek istiyorum da.Biraz önce aradım ilk muayene 150 ytl bir kontrol bir muayene şekindeymiş,yani ayda 300.tahlilleri dışarıda yaptırıyormuşsunuz.

seans bilgileri ilk seans 100 tl,gitmeden tahlilleri yaptırıyormuşsunuz ilk defaya mahsus olmak üzere göbek iç dış yağ ölçümü 20 metabolizma hızı 50 tl.toplamda 170 tl ama ayda bır çağırıyormuş.bana pek sağlıklı gelmedi en makulu bence haftada 1.ki gidişatı görüp düzene girsin diye daha sık gitmek istersenizde hayır denmez ama belki faturası tuzluya kaçar diye düşünüyorum.

merhaba diyetisyen emel unutmaza giden var mı?
ben yarın için randevu aldım bilgi ve deneyimlerinizi benimle paylaşırmısınız

fiyat ve burada yapılan yorumlara dayanarak sevil nastan randevu aldım .muayene ücreti 90 tl bir muayene bir kontrol şeklinde yani ayda 180 tl.15 kilo fazlam var.ilk randevum ayın 14 üne ctesileri genelde doluymuş.gittikten sonrada izlenimlerimi yazarım.

bende büyükçekmece civarında oturanlar için bi diyetisyen önereceğim b.çekmece kolan hastanesinde diyetisyen gülşen lükel e gitmekteyim. 2 ay 10 günde 12 kilo verdim 13 kilo daha var istediğim kiloya ulaşmama. muayene ücretleri ilk muayenede dahil 40 tl. 10 gün sonra kontrol. ben şeker ve kolestrol ölçümlerimi sağlık ocağında yaptırıp gittim. doktorum muayeneler için bi şart koşmadı illa şu gün gel diye ama kontrolleri kaçırma dedi. gayet güzel tavsiyelerde bulunuyo benide çok yormuyo açıkçası ben çok memnunum tavsiye ederim.

bende büyükçekmece civarında oturanlar için bi diyetisyen önereceğim b.çekmece kolan hastanesinde diyetisyen gülşen lükel e gitmekteyim. 2 ay 10 günde 12 kilo verdim 13 kilo daha var istediğim kiloya ulaşmama. muayene ücretleri ilk muayenede dahil 40 tl. 10 gün sonra kontrol. ben şeker ve kolestrol ölçümlerimi sağlık ocağında yaptırıp gittim. doktorum muayeneler için bi şart koşmadı illa şu gün gel diye ama kontrolleri kaçırma dedi. gayet güzel tavsiyelerde bulunuyo benide çok yormuyo açıkçası ben çok memnunum tavsiye ederim.

bende bdüzünde oturuyorum,hay allah acaba bende bu dramı gitsem otobüs geçiyor mu oradan?

merhaba,
kontroller için yine 40 tl ödüyormusun.
ben cumartesi emel unutmaza gittim ama 75,00 TL ki zam gelmiş artık 105,00 olmuş.
çok fazla ve her muayene ücretli. bana çok uzak ama rica etsem detaylı bilgi verebilirmisin gelmeye çalışırım.
aradım şimdi cumartesi günleri 13-14 arası oaradaymış bana uyar.

merhaba,
kontroller için yine 40 tl ödüyormusun.
ben cumartesi emel unutmaza gittim ama 75,00 TL ki zam gelmiş artık 105,00 olmuş.
çok fazla ve her muayene ücretli. bana çok uzak ama rica etsem detaylı bilgi verebilirmisin gelmeye çalışırım.
aradım şimdi cumartesi günleri 13-14 arası oaradaymış bana uyar.

MERHABA.. muayeneden 10 gün sonra gidiyosunuz kontrole ve ücretsizdir. bir diyetisyene talep ne kadar çok olursa muayene ücretleride bi anda şişiyor. benim başka diyetisyen maceralarımda oldu. 105 tl bence çok pahalı. giden arkadaşların diyet listeleriyle karşılaştırırsanız aralarında çok bi fark göremezsiniz. hangi doktoro giderseniz gidin iş sizde bitiyor.

e-5 üzerine çok yakın atirus un karşındaki sokakta hemen hastane..

çok teşekkür ederim büyük ihtimalle bende bu dra gideceğim bakım biraz daha araştırayımda.nekadar kişinin kendisinde bitsede iyi bir motivasyon desteği sağlıyorlar bende eski diyet listem hala duruyor ama birisinin beni kontrol altında tutması gerekiyor

MERHABA.. muayeneden 10 gün sonra gidiyosunuz kontrole ve ücretsizdir. bir diyetisyene talep ne kadar çok olursa muayene ücretleride bi anda şişiyor. benim başka diyetisyen maceralarımda oldu. 105 tl bence çok pahalı. giden arkadaşların diyet listeleriyle karşılaştırırsanız aralarında çok bi fark göremezsiniz. hangi doktoro giderseniz gidin iş sizde bitiyor.

teşekkür ederim kesinlikle bende bu doktora gideceğim.
fiyat çok uygun.

cok aman aman bi kilo soorunu yoksa kendimizde halledebilirz gibi.. mesela benm 3 kilo fazlam var bu ti- ji zayıflama bandını aldım cok memnunum şidettle tavsiye ederim:KK15:

medical park bahçelievler emel unutmaz doğanı kesinlikle tavsiye ederim.. Hiç açıkmadım ve 1 hafta da 1.800 vermiştim çoğu da yağdan kaybetmiştim kesinlikle öneriyorum bayanlar :)

medical park bahçelievler emel unutmaz doğanı kesinlikle tavsiye ederim.. Hiç açıkmadım ve 1 hafta da 1.800 vermiştim çoğu da yağdan kaybetmiştim kesinlikle öneriyorum bayanlar :)

Esmeralda doğru verdiği liste hiç acıktırmıyor.
ama gerçekten pahalı ve her hafta aynı parayı ödeyemem. 105,00 lira ayda 420,00 lira demek.
sana verdiği listeyi rica etsem benimle paylaşırmısın?

bu ctesi ona gidicem hftya cteside randevum sevil nasla.hangisinden memnun kalırsam ona devam edeceğim.gülşen hnm ctesileri 2 ye kadar çalışıyormuş.muayene ücreti 40 tl.

X