Diyetisyen Önerilerimiz...

önümüzdeki günlerde izmir alsancakta beste alimert günday la randevum var.
çok heyecanlıyım Doğum kilolarımdan kurtulcam yaza kadar filinta olacağıma çok inandırdım kendimi.
çok tavsiye aldım ve beste hn.ın bir sihirli değnekle beni 1 dokunuşta zayıflatacağını düşünüom niyeyse
Ama yinede beset hn. ı bilen tanıyan veya gidenler varsa beni biraz daha gaza getireceklermi yoksa bu hayalim boşa çıkcak die kendimi hazırlayayımmı bilmek isterim....

doktor SEVİL NAS Hanım hakkında biraz bilgi alabilirmiyim giden arkadaşlardan. muayeneye kaç haftada bir çağırıyo ve memnunlarmı , yazılan tüm mesajları okudum en çok memnun kalınan o sanırım .

beşiktaş ota tıp merkezi ile ilgili deneyim sahibi olan arkadaşlar bilgi verebilirler mi? diyetisyenleri, diyet programları ve ücretleri hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim,teşekkürler.

beşiktaş ota tıp merkezi ile ilgili deneyim sahibi olan arkadaşlar bilgi verebilirler mi? diyetisyenleri, diyet programları ve ücretleri hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim,teşekkürler.
ben orada 6-7 sene önce gitmiştim nermin akdeniz var orada şiddetle gitmeni tavsiye ederim.diyetisyen olmasının yanında bana o sıralarda hem ablalık,hem psikologluk yaptı.dünya tatlısı pozitif bir insandir.ben artık uzağa taşındığım için gidemiyorum ama gittiğimi dönemde 2,5 ayda 8,5 kilo vermiştim.

Merhaba,

Ben de Avcılar da oturuyorum bu ay sonu işten ayrılıyorum doğal olarak maddi anlamda bazı kısıtlamalar da yapmak zorundayım ve zayıflamak istiyorum şu anda 79 kiloyum düz hesap 80 diyeyim ben ona kendi başıma halledebileceğim bir durum olmadığına karar verdim denemelerimle birlikte o yüzden hem yakın çevre de hem de uygun bir doktor bulmam lazım.

Eğer muayene ücretini biraz daha açarsanız çok sevinirim 40 tl yi ayda bir sefer mi ödüyoruz ?

Hala devam ediyormusunuz bir de nasıl gidebilirim yeri kolay mı ?

Şİmdiden çok teşekkür ederim...

bu yanıtı daha yeni görüyorum listeme baktım 2005 yılına ait sanırım 7 yıl olmuş,benım yeme şeklim deişmiş ve benim diyetisyene ihtiyacım yok demekkı listeler işe yaramış zaten baktıgınızda gunde 10 öğün sacma sapan diet verren diyetisyenlerinde, normal diyetlerini 3 öğüne bölen diyetisyenlerın dıyetlerı hep aynıdır.sonuç formül ortada yersen kilo alırsın dengeli yersen verirsin önemli olan o disiplini oluşturabilmek bence yoksa yıllar boyunca o diyetisyen bu diyetisyen gezer durursun.ahmet levent özbayın tarzı hep serttır ben bu sertlık sayesınde disiplin oldum dersem :) valla yemek yerken bıle tırsıyodum.zamanlada bu düzen bende oturdum sonuç 31 yasındayım ve kilom 7 yıldır aynı.aa buarada isteyene listemı yollayabılırım(reklam yapıyorum ya yagım suyum herseyde üstünde var adım soyadım v.s.) kilo vermemenin imkanı yok.şuan ankarada yasıyorum ve ne yazıktırki yakınlarım için arastırma yaptıgımda hepsinin dr. değil beslenme uzmanı oldugunu görüyorum.sonuçta adamı bunca zaman gormedım e babamın oğluda deıl benımkı sadece bir öneri isteyen gıder yada gıtmez ama ben iyiki gitmişim.
sevgilerle

medicalpark ile ilgili fiyat bilgisi verirmisin ve test yapıyorlarmı bunlara ayrı ücret alıyorlar mı ?

hala devam ediyorum ben gülşen hanıma zayıflama serüvenim 96 kilo da başladı 5.5 kiloyu kendi çabalarımla verdikten sonra 90.5 kiloda gülşen hanıma gitmeye başladım şuan 77 kiloyum ve 65 kiloya düşmeyi amaçladım. emzireen bi anne olmama rağmen sütümde hiçbi azalma olmadı. ve kilolarım yağdan gidiyor. ortalama ayda 2 kez muayene ücreti ödüyorsunuz her muayeneden 10gün sonra ücretsiz kontrole gidiyorsunuz. gülşen hanım illa şu gün gelin demiyor. ayda birkez de gidebilirsiniz fakat diyetisyenle arayı açınca diyette kopmalar yaşanabiliyo onun için ben 15 günü pek geçirmiyorum. hastanenin yeri e-5 üzerine çok yakın b.çekmece atirusun yanındaki ara sokakta hemen. bende yarın muayeneye gideceğim. randevu almanız gerekmiyo sadece hastaneyi arayıp gülşen ahnımın orda olduğunu sorun yeter.

Arkadaşlar izmir için, parksima dışında önerebiliceğiniz dr var mı ?

Esmeralda doğru verdiği liste hiç acıktırmıyor.
ama gerçekten pahalı ve her hafta aynı parayı ödeyemem. 105,00 lira ayda 420,00 lira demek.
sana verdiği listeyi rica etsem benimle paylaşırmısın?

ne yazıkkı yazdıgını yeni gördüm tabıkı paylasırım ama sağlıklı olması acısından eve gttıgımde yazayım canım.. sımdı yarım yamalak aklımda

merhabalarr...tuğba hanıma ne kadar sıklıkla gidiyorsunuzz ve diyet listeleri çok mu ağır biraz bilgi verebilir misinizz...

Sevgili egemmavi, Tuğba hanıma haftada 1 kontrole gidiyorsun, diyetleri inanılmaz doyurucu, 10 dilim ekmek bile verdiği oluyor. Ankara'da ona benzer elvan odabaşı da var, o da çok iyi ama o çok pahalı.

Sevgili egemmavi, Tuğba hanıma haftada 1 kontrole gidiyorsun, diyetleri inanılmaz doyurucu, 10 dilim ekmek bile verdiği oluyor. Ankara'da ona benzer elvan odabaşı da var, o da çok iyi ama o çok pahalı.

teşekkür ederim...tuğba hanımı bilgi almak için aradım açan olmadı ama tekrar deneyeciğim..

bu kadar fazla övücü bi yorum yazınca insan şüpheye düşmüyor değil :44: peki ücret olarak nedir acaba bilgi verebilir misin?

Samsunda oturuyorum. Kilo Problemim var cok aşırı zayıfım 171 Boyun var 40-45 Kilo arasındayım bazen 39 falan düştüğümde oluyor 19 yaşındayım. Samsunda önerebilceğiniz bir diyetisyen varmı ?

Uf diyet yapmak çok zor ben evlendigim de 55 kilo bişeydim 3 sene oldu çocukda doğurdum ama 75 im şu an da çok fazla dışarı çıkmak istemiyorum giydiğim yakışmıyo falan depresyona girecm allah yardımciniz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…