Diyetisyen Önerilerimiz...

Ben salı günü medical parkta gizem keservurana gideceğim.gelismelerden haber veririm.insallah cabuk ve iyi kilo verdirir.çünkü aldıkça almaya basladım 8kilo vermem lazım.

Bende Berrin Yigit'e gitmek istiyorum ama gecen gun TV'de izledim sanki cok fazla ot,cay,karisim falan yapiyor gibi geldi. Aksama kadar elimde pis kokulu garip caylarla dolanamam

Tabi birde ucretleri bilmek lazim. Kiloss diye bir program yapiyormus. Gidip memnun kalan, neler yasadigini, ne kadar odedigini vs paylasan biri olursa gercekten cok sevinirim

Ben salı günü medical parkta gizem keservurana gideceğim.gelismelerden haber veririm.insallah cabuk ve iyi kilo verdirir.çünkü aldıkça almaya basladım 8kilo vermem lazım.

Merhaba, Gizem Hanım ile görüşebildin mi, bizimle paylaşır mısın?Bir de muane ücreti hakkında bilgi verebilir misin?

merhaba kızlar,

ben de 2003 senesinde dr.ahmet levent özbay'a gittim. kendisi her ne kadar tıp doktoru da olsa verdiği diyet listeleri gerçekten birbirinden anlamsızdı. (şöyle ki: bütün gün sadece kiraz ya da süt ürünleri ya da 2 hafta sadece et gibi). arada da bir tane protein karışımı veriyordu, öğün aralarında içilmek üzere. kilo verdim mi evet, ama sağlıklı verdiğimi düşünmüyorum. kişiye özel liste verdiğine de inanmıyorum, o dönem kilo yaş ve tıp geçmişi farklı 4 kişi kendisine gittik, listeler 1-2 minik detay dışında kopyala-yapıştır şeklindeydi. bir de tarzı fevkalade itici bir adam. her sabah beni arayıp ne yediğini söyleyeceksin demişti, sonra da her sabah korkunç bir ses tonuyla karşılaştım, bir süre sonra da aramadım. dediğim gibi o dönem bana kg verdirdi, sonuçta diyetisyen her şeyden önce insanı disipline ediyor ama dr.ahmet bey'i tavsiye ediyorum desem yalan olur. kilo vermek önemli ve hafiften de mahrem bir konu, daha sempatik biriyle yürütebilirsiniz bence...

sevgiler...

Memorial kilo kontrolü ve obezite tedavi merkezi açılmış.
Bilgisi olan varsa cevaplasın lütfennnnnn

Memorial kilo kontrolü ve obezite tedavi merkezi açılmış.
Bilgisi olan varsa cevaplasın lütfennnnnn

ben görüştümde,bana pahalı değilde aslında ters geldi,yoksa piskolog ve grup terapi falan çok mantıklı geldi,yolu çok ters bana

canlarım,

aranızda türk diyabet ve obezite vakfı'na giden var mı? harbiye'deymiş.diyabetlilerin kilo vermesi zordur, diyetisyenleri de iyi olur diye düşünüyorum ama ne dersiniz? ceren yolaçan diye bir diyetisyen ismi var internet sitelerinde? tanıyan var mı?

selam starsuzie

bende karar verdim önümüzdeki pazartesi randevum var 15 kiloyu ne kadar sürede verdin , ne sıklıkla randevun vardır heyecanlıyım çünkü 15 kilo vermek istiyorum istekliyim biraz bilgilendirirsen sevinirim ben 76 kiloyum ve yaza kadar 60 kilo olmak istiyorum :)

Sevgili Arkadaşlarım!

Benim gibi günlerce ilgili birinin cevap yazmasını bekleyen obezite hastaları için özellikle yazıyorum.

Benim daha çok diyetisyen denemeye ne param ne de vaktim var.
Herkes 100 tane liste bulabilir yazabilir kişiye özel derseniz klasik liste alsana diyet listesi..
Mesele bu değil..

Birkaç gün önce yazmıştım Memorial Obezite Tedavi Merkezini bilen var mı diye?
Bugün gittim görüştüm. Aslında ilgili bir doktorları varmış ama o bugün olmadığı için Diyetisyen Yasemin Hanımla konuştum.
Bana hitap etti diyebilirim.
Yasemin Hanım standart diyet listelerine benim gibi karşı ve sana karşı çok esnek facebook, sms, tlf.la istediğin an istediğini sorabilirsin yanındayım diyor. Rahatladım biraz. Neyse.. Tek diyetisyen olayına girmezdim zaten ama onu da sevmeliydim sonuçta ve sevdim
Ayrıca endokrinolog kağan beyle, psikologla ve spor hocasıylada görüşüyorsun.
Herkes bir rapor hazırlıyor ve heyette buluşuyorsun onlarla.
Bu doğrultuda bir plan hazırlanıyor ve diyetisyeninle gerekiyorsa belirlenen sıklıklarla psikologunla devam ediyorsun.
Spor hocanın tlf.nu, maili mevcut istediğinde ulaşıp danışabiliyorsun takıldıklarını..

Böyle işte inşallah karışık yazmamışımdır son olarak fiyat bilgisinide vereyim bilginiz olsun

Aynı gün 4 görüşme + tahlil ve tetkikler 1026 tl
Sonrasında muayene yada görüşmeler indirimli olarak diyetisyen 170(1 görüşme 1 kontrol şeklinde yani 2 haftada 1 giderseniz ayda bir ödeme imiş) Psikolog 144 tl

Bu şekilde kızlar..
Kısmetse parasal durumu ayarlayıp haftaya başlamak istiyorum inşallah aksilik çıkmasın

Sevgiler..

Ben medikal parkta gizem hanıma basladım,bugün 3.günüm.diyet listemden memnunum.fazla bile geldi.10gün sonra gel dedi.cok tatlı bir bayan.motive ediyor ve sizin isteklerinize gore adapte ediyor.

Ben medikal parkta gizem hanıma basladım,bugün 3.günüm.diyet listemden memnunum.fazla bile geldi.10gün sonra gel dedi.cok tatlı bir bayan.motive ediyor ve sizin isteklerinize gore adapte ediyor.

edka tebrik ederim bende pazartesi başlıyacak çok heyecanlıyım umarım istediğimiz kiloya düşeriz ....

Bende yakınlığından dolayı Suzan hanıma gitmeyi düşünüyorum ama tereddütlerim var. Hakkında yoruma rastlayamadım.Siz memnun musunuz?
Daha önce diyetisyene gitmişliğim var o yüzden sıcak kanlı olması beni motive etmesi çok önemli.Teşekkürler,

beşiktaş Jinemed hastanesi Suzan Elpe

MERHBA ARKADAŞLAR BANA İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA GİTTİĞİNİZ VE MEMNUN KALDIĞINIZ DYETİSYENLERİ ADRESİNİ VE ÜCRETLERİNİ BİLDİRİRMİSİNİZ LÜTFEN ÖĞRENCİYİM VE MAKUL FİYAT ARIYORUM
GAMZE KAÇARA GİDEN VARMI VE ÜCRETLERİ NELERDİ:18::18::18::18:R

MERHBA ARKADAŞLAR BANA İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA GİTTİĞİNİZ VE MEMNUN KALDIĞINIZ DYETİSYENLERİ ADRESİNİ VE ÜCRETLERİNİ BİLDİRİRMİSİNİZ LÜTFEN ÖĞRENCİYİM VE MAKUL FİYAT ARIYORUM
GAMZE KAÇARA GİDEN VARMI VE ÜCRETLERİ NELERDİ:18::18::18::18:R

canım ayda bir mi görünüyorsun doktoruna birde 140 tl aylıkmı
tahlil falan istiiyormu yoksa kendimi yapıyor bilgi verirsen sevinirmmmm

Arkadaşlar selam,
Anadolu yakasında Suadiye'de Teknosanın üstünde hemen Funda Turan var şiddetle tavsiye edilir,2010 yılında gittim ben kendisine inanılmaz pozitif ,cana yakın süper bir insandır ve kesinlikle kilo verirsiniz ben 4 ay gibi bir sürede 13 kilo verdim.Haftada bir kez yada haftada iki kez gidiyorsunuz Funda Hnmın yönlendirmelerine göre.
yanlış hatırlamıosam aylık 400 tl idi ama Funda hnm ı tanıyınca ve kiloyu verince kesinlikle değer diyosunuz şiddetle tavsiye ederim :)

merhaba ben gizem tutara gidiyorum bir kontrol bir muayne 150 tl ben memnununm kilo veremeyen banan bile kg verdirdi öneririm taksimde :)

Merhaba Arkadaşlar,
Ben diyet programına başlayalı 4 ay oldu ve 17 kg verdim.Ankara da DİYETİSYEN ESRA GÜLTEKİN e gidiyorum.Bu zamana kadar çok diyetisyen deneyimim oldu.Memnun kaldıklarımda oldu kalmadıklarımda.Bu sürecin aslında psikolojik bir süreç olduğunun ve devamlı diyetisyen değiştirmenin bir çözüm olmadığının da farkındayım.Diyetisyen sağlıklı bir program yazar ve onun takibini sürdürür.Burda asıl görev bizlere düşüyor.Biz diyet yaparsak onlarda bize daha yardımcı olabiliyor aslında.
Esra Hanımın farkı ise bir kere hafta da 2 kez danışanlarını takip ediyor.Bu sık görüşmeler tabi ki onun yoğunluğunu arttırıyor ama bizimde başarı oranımızı arttırıyor.Asla mucize karışımlar(bal-sirke karışımı, elma-tarçın suyu,kekik suyu vb.),zayıflama ilaçları(lida,Antakya biberi,FX15 vb.) ve şok diyetler (Dukan Diyeti,montignac diyeti,Karatay Diyeti,Lahana Çorbası vb),akapunktur önermiyor..ki ben bunların çoğunu malesef denedim.Malesef diyorum çünkü bu tür denediğim sağlıksız yollar sonrası B12 yetersizliği,demir eksikliği,karaciğer enzim yüksekliği,saç dökülmesi,ülser gibi nice sağlık problemleriyle uğraştım. Esra Hanım sabırla verdiği beslenme programına uymanızı sağlıyor.Bence çok bilimsel yaklaşıyor danışanlarına.İnanmadığı ve kısa sürede sonuç verdiren hiçbir yola yöneltmiyor danışanlarını.Uzun vadede doğru beslenme alışkanlıkları kazandırmak hedefi.Yıllar boyunca diyet yapmış ve ben de bir bilim insanı olarak çok doğru bulduğum bilimsel bir tavrı var onun.Amacı ve hedefi uzun vadede kazanım.Umut tacirliği asla yapmıyor.
Çevremde ve ailemde Esra Hanım a giden bir çok yakınım var.Bende onların gidişatına ve başarı hikayelerine bakarak onu seçtim ve çok memnun kaldım.Bekleme salonunda karşılaştığım danışanlarının hikayeleri( benimle beraber başlayıp benim gibi kilo verebilen arkadaşlarım,10 kilodan tutunda 45 kg a kadar kilo verenler)beni çok etkiledi ve cesaretlendirdi.Hedefimiz 25 kilo.Başlarken bu hedef benim için çok ütopik bİr hedefti. Sonuna kadar devam edeceğim ve koruma programını da alacağım.Artık hedefim uzun yıllar kilomu korumak.Bence sizde artık bir uzmana kendinizi teslim edin ve programınıza harfiyen uyun.Gelişmelerimi buradan sizinle paylaşacağım.
Sevgiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…