Diyetisyen Önerilerimiz...

iki tane çokkkk ünlü diyetısyene gittim
ikiside bana internette gezen o meşhurrr listelerini verdi,yanı şok oldum,olacağı bu kızlar

arkadaşlar gamze kaçar'a gidenlerin öne çıktığını gördüm ve bişey sormak istiyorum. gamze hanım vücut testlerini kendisi yapmıyor mu, devlet hastanesine mi yönlendiriyor bizi?

Ben bilgi almak için aradım bugün.Testleri siz yaptırın dedi görüştüğüm bayan,isimlerini falan verdi.ilk randevudan yarım sa önce geliyosunuz metabolizma ölçümünüzü yapıyoruz gibi bişe dedi.Ayrıca göbek ölçümünden bahsetti.Hangi aralıklarla kontrole geliyoruz dedim ayda 1,gamze hanım gerek duyarsa 3 haftada çağırabilir dedi.metabolizma ölçümü 100 lira imiş(3 ayda bi yapılacakmış)göbek ölçümü de 20 lira(o her seansta yapılıyomuş).muayene ücreti de 100 lira.burada 15 güne bir kontrol diye okuyup niyetlenmiştim ama ayda 1 olduğunu duyunca vazgeçtim.

Ben bilgi almak için aradım bugün.Testleri siz yaptırın dedi görüştüğüm bayan,isimlerini falan verdi.ilk randevudan yarım sa önce geliyosunuz metabolizma ölçümünüzü yapıyoruz gibi bişe dedi.Ayrıca göbek ölçümünden bahsetti.Hangi aralıklarla kontrole geliyoruz dedim ayda 1,gamze hanım gerek duyarsa 3 haftada çağırabilir dedi.metabolizma ölçümü 100 lira imiş(3 ayda bi yapılacakmış)göbek ölçümü de 20 lira(o her seansta yapılıyomuş).muayene ücreti de 100 lira.burada 15 güne bir kontrol diye okuyup niyetlenmiştim ama ayda 1 olduğunu duyunca vazgeçtim.

teşekkür ederim :KK66:

Berrin yigitin ucreti nekadar arkadaşlar, haftada bir mi goruyor??

off bu forumda da ya uzman arayanlar ya da (genellikle) reklam yapanlar yazıyor, gercekten deneyip memnun olanlar da tekrar donup yorumlarını daha çok yazsa ya..:KK19:

Arkadaşlar daha öncede yazmıştım...15 kilodan fazla bir kiloooyu hiçç sıkıntı çekmeden rahatlıkla Diyetisyen:SEVİL Nas
sayesinde verdim..kime tavsiye ettiysem başardı...tabii istekli olmakk her konuda olduğu gibi bu konunda anahtarı..

Arkadaslar bende kilo vermek için o kadar uğrastim ki ama irademe birtürlü sahip cikip diyetin sonunu getiremedim.

Kavitasyona gittim, platese gittim, diyet yaptim daha birsürü şey ama hiçbirinde iyi bir sonuc alamadım.. Simdi de diyetisyene gitmeye karar verdim. Bizim orada özel bir hastaneyi aradım.. Doktoru erkekmiş biraz şaşırdım da, kadın doktor mu tercih etsem bilemedim. :KK5: Farkeder mi?

kızlar ankarada diyetisyen önerisi ve ücret bilgilendirmesi yapabilecek varmı ? Anladığım kadarıyla 100- 300 arsasında değişiyor tabi o uçuk rakamları söylemiyorum: yardımcı olabilirseniz sevinirim:

bi abla var tanıdığım ermeni hastanesinde burcu cömerte gidiyo ve çok memnun 4,5-5 ayda 17 kilo verdi
banada sonunda randevu alabildi saolsun 15 kasıma bakalım sonucu gzl olur inş.

bi abla var tanıdığım ermeni hastanesinde burcu cömerte gidiyo ve çok memnun 4,5-5 ayda 17 kilo verdi
banada sonunda randevu alabildi saolsun 15 kasıma bakalım sonucu gzl olur inş.

Ermeni hastanesi tam olarak nerede bir de ücreti nedir acaba ben de diyetisyene gitmeyi düşünüyorum da

kızlar ankarada diyetisyen önerisi ve ücret bilgilendirmesi yapabilecek varmı ? Anladığım kadarıyla 100- 300 arsasında değişiyor tabi o uçuk rakamları söylemiyorum: yardımcı olabilirseniz sevinirim:

daha önce Ankara'da Füsun Ataoğlu ile çalıştım 3 aylık sürede 12 kilo verdim ancak geçen 3 yıl içersinde beslenme ve egzersiz düzenimi koruyamadım, tekrar ve fazlasıyla verdiğim kiloları geri aldım. Önümüzdeki altı hafta Ankara'da olacağım ve tekrar Füsun Hocayla çalışacağım ancak bu kez yarım kalmasını istemiyorum. kıssadan hisse öneririrm, aylık 450 TL

Ermeni hastanesi tam olarak nerede bir de ücreti nedir acaba ben de diyetisyene gitmeyi düşünüyorum da

Ücretini ve yerini öğrendim ama çalışma şeklini soramadım telefonu kapatmak için can atıyordu santralda ki kız ya ben çalışıyorum cumartesi de dahil ve izin almam imkansız giden var mı Burcu hanıma cumartesileri veya hafta içi randevu saatleri nasıl esnek mi arkadaşlar ?

daha önce Ankara'da Füsun Ataoğlu ile çalıştım 3 aylık sürede 12 kilo verdim ancak geçen 3 yıl içersinde beslenme ve egzersiz düzenimi koruyamadım, tekrar ve fazlasıyla verdiğim kiloları geri aldım. Önümüzdeki altı hafta Ankara'da olacağım ve tekrar Füsun Hocayla çalışacağım ancak bu kez yarım kalmasını istemiyorum. kıssadan hisse öneririrm, aylık 450 TL

teşekkürler ama bana fazla gibi geldi

Berrin yigitin ucreti nekadar arkadaşlar, haftada bir mi goruyor??

off bu forumda da ya uzman arayanlar ya da (genellikle) reklam yapanlar yazıyor, gercekten deneyip memnun olanlar da tekrar donup yorumlarını daha çok yazsa ya..:KK19:

slm kızlar denedım ve yaklaşık 5 yıldır kilomda bi değişim olmadı adam bi harika kendisi ahmet levent özbay herseyden önce tıp fakültesi mezunu bu konuda ihtisasını yapmış.ayrıca 2006 da kan ölçümlerını kendisi yapıyodu,ben kendısının faydasını cok gordum,
herseyı sınırsız yıyerek kılo verdım ben tam 5 kilo yağı 1.5 ayda verdım buarada hiç spor yapmadım eger bı ömur boyu spor yapmıcaksan sakın dıet suresınde spor yapma demişti,ayrıca dıete öncelıkle nerelı oldugunuzdan buna baglı olarak yemek duzenınızın nasıl oldugunu öğreniyor ona gore dıet listesi verıyo size,kendileri bakırköyde

ben yaklasık 2 hafta önce karar verdim diyetisyene gitmeye....
İlk gittiğimde 102,5 kg geldım dıyetısyenım bana bır lıste verdi ve harfıyen uyarsan bir haftada 3 kg verırsın dedı
ikinci gittiğimde gerçektende 3,2 kg vermiştim... sonra bana tekrar bır lıste hazırladı bunuda tam uygularsan 1,5 ıle 2 kg arası verırsın
gercektende 2 kg verdim ...
Bundan sonrakı hedefımız ayda 4-6 kg arası dedi .... ve her 15 kg verdikten sonra ara vereceğiz dedi.
Toplamda 40 kg olan fazlalıklarım için benden en az 1,5 yıl sabırlı olmamı ıstedi ...
Listem cok zor bir liste değil özellıkle ılk seans 1,5 saate yakın surdu bol bol sohbet ettık ...
Tabiki liste benım damak zevkımde düşünülerek yapılıyor ...ama listede butun dıyetlerde oldugu gıbı bol su sebze ızgara ve meyveden olusuyor ..
ayrıntılı ısteyen olursa lıstemı paylasabılırım ...
ilk önce obezlık sınırına gore hedefleri küçülttük ilk hadef 87 kg ve mart ayına kadar süremiz var.
sonrakı hedef 74 kg ve bunun ıcın 6 ay sure verdık sonrakı hedefte 62 kg... boy ve kemık yapıma gore olmam gereken kg 56-62 arasıymıs...
benim diyetisyenim bakırköyde Hacer kaya ücreti 140 tl ama 140 tl odeyınce 2. gıttıgınde usret odemıyorsun yanı seansı 70 tl ye gelıyor ...
Şimdilik diyetisyenime ve kendime güvenim var insallah hepımız basarılı oluruz...

Arkadaşım gelişmelere çok sevindim.:nazar:
2 haftada 5-5,5 kilo kayıp acayip moral vermiştir.
Hacer hanımın sitesini inceledim iyi bir enerji aldım sanki..
Ama gidecek cesaretim yok!
Cesaretim bir kez daha kırılsın istemiyorum.
Dürüst olmak gerekirse etraftan yada sitelerden kaç diyetisyene gittim şevkim inancım kırıldı.
Hatta bakırköyde var bir tane perihan hanım diye..
Tam bir kabustu kendisi..

Diyetinden bahsedebilir misin?
Çok sevinirim yazarsan
Birkaç ay önce aynı kilolardaydık..

Sevgiler..

X