Diyeti Sürdürme ve Motivasyon

Haklisin canım ama bugün mutfağı ve yatak odasını toplamaya çalıştık mesela. Bayağı zaman harcadim. 10-11 gibi kahvaltı yaptım. Aksam 6da aksam yemeğini yiyebildik. Eşim disardan yiyelim dedi döner söyledi. Porsiyon olarak da sipariş alan bir yer bilmiyorum açıkçası burda.
O yüzden yazasım gelmiyor menüleri 😔
Olsun canım taşınıyorsun sonuçta evde imkanın olsa tabi yemek yaparsın sıkma canını geçer bu zamanlarda çabucak

Yazdıklarınızı zevkle okudum.. kendime pay çıkardım. Bu iki maddeyi merak ettim. Sebeplerini size izah etti mi doktorunuz?
Bilgilendikce bu bilgilerinizi bizimle de paylasirsaniz cok mutlu olurum ♥️
sebebini sormadım :) ama internetten baktığım kadarıyla sirkeli su yararlı bakterileri koruyor. Keten tohumu ise antioksidan omega3etkisi varmış. ikisi de yağ yakımına etkiliymiş.

NOT: Genel kan tahlilimi inceleyerek listemi oluşturdu diyetisyenim.

tabi ki paylaşırım . temel amacım yaşam tarzı haline getirmek .
iki gündür de güzel ilerledi.
şaka maka 3.gün oldu bile :)
haftasonunu da atlatırsam (k validemde olacağım nasipse) tamamdır :)

Herkese Selam

Bugün gün güzel ilerledi
Beslenme düzenime tam uydum; 3. Günümdü.
Merakım büyük, pazartesi nasipse tartıda kaçı göreceğim 😍 şöyle 75 kg çıksam -3 kg demektir 🍀 ve bu muhteşem olur , hafi bakalım neden olmasın.

Eksiğim yürüyüş bakalım 🤔

Herkese Selam!

Yeni beslenme düzenimde 5.günümdeyim. Gayet güzel ilerliyorum. Bedenimdeki ve ordan zihnime ve ruhuma yansıyan iyileşme halimi gözlemleyebiliyorum. Bundan çok memnunum. Gözle görülür bir incelme yaşadım, yaşıyorum. Tüm bu süreçte kendimi kısıtlanmış, daraltılmış hissetmiyorum. Bilakis doğru seçim ve tercih yapıp güzel sonuç aldığımı deneyimliyorum.

Haftasonu k validemlerde olacağız nasipse, aile ile birlikte iken beslenme düzenime uymak şimdiye kadar hep zor oldu. Ancak bu kez güzel bir eşlikçim var , ona bu durumu sordum. Yönlendirmesiyle devam edeceğim inşaallah.

Herkese Selam!

Yeni beslenme düzenimde 5.günümdeyim. Gayet güzel ilerliyorum. Bedenimdeki ve ordan zihnime ve ruhuma yansıyan iyileşme halimi gözlemleyebiliyorum. Bundan çok memnunum. Gözle görülür bir incelme yaşadım, yaşıyorum. Tüm bu süreçte kendimi kısıtlanmış, daraltılmış hissetmiyorum. Bilakis doğru seçim ve tercih yapıp güzel sonuç aldığımı deneyimliyorum.

Haftasonu k validemlerde olacağız nasipse, aile ile birlikte iken beslenme düzenime uymak şimdiye kadar hep zor oldu. Ancak bu kez güzel bir eşlikçim var , ona bu durumu sordum. Yönlendirmesiyle devam edeceğim inşaallah.
Menülerinizi de yazma şansınız var mı buraya gelip katılmak isteyen arkadaşlara da örnek olur hem sizin iyi olmanızada sevindim

L leyl76 Merhaba.
2 haftadir diyet yapiyorum, motivasyon icin bir gruba dahil olmak istiyorum.
başlığınızı tam okumadim ama aktif devam ediyorsaniz ben de katilabilir miyim?
Aktif sayılırız ama ben yoğunluktan burda tam anlamıyla bir paylaşım yapamıyorum. LenaG ile masterfit diye bir grup var. Orası çok daha aktif :)

X