Diyet Yoldaşım olur musun? :)

Size tavsiyem aralıklı oruç gerçekten harika kilo verdiriyor tek öğünle olacak gibi değil bende denedim aralıklı oruçla dengeli beslenerekte iki günde 2 kilo verdim sonra tabi yine 3 gün bozunca aldım biraz
Evet aralıklı oruç güzel rahmetli yavuz yörükoğlunun videolarjnı izlemiştim tavsiye ederim.
Benim kahvaltı tabağım abartı mıydı canım sence

Mardin li ben istiyorum o yüzden üstüne düşüyorum haftada yada ayda 1 ilişkiye girmekle çok afedersin bı b.. da tutmaz
Marryyj eşin korkunç bi adam ağzıma gelen başka da ben böyle yazıyorum, neden böyle bir adamdan bir çocuk daha istiyorsun orasını anlayamadım gerçekten 😟

Allah bana peygamber sabrı vermiş valla ona da dedim Allah beni senin diline dusurecegine aç biraksaymis dedim insan nankör olunca böyle oluyor ağzımı açıp gözümü yumdum hatta dün akşam kaynanamlardaydik ama onalr evde yoktu bana kısır diye seslendi koşarak yanına gittim kolunu tuttum arkaya çevirdim ya benimle adam gibi konuşacaksın dedim yada ömür boyu burda babanın evinde kalacaksın dedim canı yanmış olmalı ki tamam özür dilerim dedi

Diyebilirsin bende diyorum çünkü

Serbest buyrun

Ama insan oğlu çiğ süt emmiş doyumsuz oluyor

Yok ben Allah'a sığınıyorum rabbim büyüktür vermiyorsa bir sebebi vardır
Cnm benim kanaatim bence sen çocuk falan yapma Allah ilkine uzun ömürler versin. Böyle bir adamla zaten ömür geçirmek zor bide 2. çocuk zor olur.
O kim ki onu sana söyleme hakkını kendinde buluyor. Allah'ım ıslah etsin valla çok sinir oldum. İnsan bak sinir olunca herşey der bazen kendine hakim olamaz şiddet olur bunlara da karşıyım tabi. Ama bu dediğin çok ağır geldi kardeşim. Üstelik te 2tand doğurmuşsun kendime denilmiş gibi oldum hassas bir konu çünkü. Cahil cuheyla resmen. Allah böyle insanları iyi insanlardan Uzak tutsun bide elin kızlarını yakmasinlar. Sen çok iyi insan olduğun iyi bir annne olduğun belli. Böyle ata erkil bir aileye gelin gitmen şanssızlık olmuş.

Cnm benim kanaatim bence sen çocuk falan yapma Allah ilkine uzun ömürler versin. Böyle bir adamla zaten ömür geçirmek zor bide 2. çocuk zor olur.
O kim ki onu sana söyleme hakkını kendinde buluyor. Allah'ım ıslah etsin valla çok sinir oldum. İnsan bak sinir olunca herşey der bazen kendine hakim olamaz şiddet olur bunlara da karşıyım tabi. Ama bu dediğin çok ağır geldi kardeşim. Üstelik te 2tand doğurmuşsun kendime denilmiş gibi oldum hassas bir konu çünkü. Cahil cuheyla resmen. Allah böyle insanları iyi insanlardan Uzak tutsun bide elin kızlarını yakmasinlar. Sen çok iyi insan olduğun iyi bir annne olduğun belli. Böyle ata erkil bir aileye gelin gitmen şanssızlık olmuş.
Bende öyle düşünüyorum malesef ama üstünde durup durmamak arasındayim evdeki bebek eşyaları ni da birilerine vercem etrafa ta durumu olmayan çok insan var bugün ona da dedim eğer sinirlerimi bozarsan babanı ararım anlatırım senin ağzına o sicar dedim

Bende öyle düşünüyorum malesef ama üstünde durup durmamak arasındayim evdeki bebek eşyaları ni da birilerine vercem etrafa ta durumu olmayan çok insan var bugün ona da dedim eğer sinirlerimi bozarsan babanı ararım anlatırım senin ağzına o sicar dedim
Oh valla azcık içim soğudu iyi demişsin :sinirli:

12:10 ilk öğün
Evde her şey bitmiş, şekersiz yiyecek bir şey bulamadım avokado, fit salam kalmamış sebze yeşillik bitmiş, bugün bi alışveriş yapmam lazım.

Eklentiler

• IMG_6081.jpeg
    IMG_6081.jpeg
    250,4 KB · Görüntüleme: 17
Anadan babadan korktuğu kadar Allah tan korksa keşke azcik. Böyle seni üzmez haksızlık yapmazdi belki de.
Bazen Sperm kalitesizliği yüzünden de düşüyor bebek yada olmuyor..ama kendinde suç aramaz böyle erkekler. Hep kadin suçlu. Cnm sen devamlı bir ömür ana baba tehdidi ile mi yola getireceksin bu adamı.

Anadan babadan korktuğu kadar Allah tan korksa keşke azcik. Böyle seni üzmez haksızlık yapmazdi belki de.
Bazen Sperm kalitesizliği yüzünden de düşüyor bebek yada olmuyor..ama kendinde suç aramaz böyle erkekler. Hep kadin suçlu. Cnm sen devamlı bir ömür ana baba tehdidi ile mi yola getireceksin bu adamı.
Yo gerekirse ağzına sicarak gerekirse bosanarak yarın ola hayrola bı gideyim de hastaneye . Bu zamana kadar insan gibi iki günde bı de olsa ilişkiye girseydik olur du eminim . Ayda bı defa girmekle bebek mı tutar özellikle yumurtlama haftasi hiç yapmıyor delircem dedim istemiyorsan söyle benide ugrastirma dedim

Yo gerekirse ağzına sicarak gerekirse bosanarak yarın ola hayrola bı gideyim de hastaneye . Bu zamana kadar insan gibi iki günde bı de olsa ilişkiye girseydik olur du eminim . Ayda bı defa girmekle bebek mı tutar özellikle yumurtlama haftasi hiç yapmıyor delircem dedim istemiyorsan söyle benide ugrastirma dedim
Cahil adam ya. He ister hem üstüne düşeni yapmaz. Sen sakın üzme kendini enerji ni cocouguna.ver cnm.

X