Diyet Yoldaşım olur musun? :)

Kızlar ilk öğünüm.

Eklentiler

• 1000007952.jpg
    1000007952.jpg
    229,2 KB · Görüntüleme: 16
Şuan su msji okuyunca senin ne kadar sabırlı olduğuna şahitlik ettim. Akıl var mantık var 2 tane evlat doğurmuşsun. Sanırım eşin kısır kelimesinin anlamını bilmiyor yada seni sevmiyor. Sinir oldum şimdi ona. Seven insan öyle mi konuşur mantık hataları ve sevgisizlik üstünden akıyor Allah'ım sana sabırlar versin böyle bir adamla ömür geçirdiğin için. Benim yaşım 40 oldu hala çocuğum yok uğraşıyoruz tüp bebek yaptık transfer yapılmadı hala. Eşim bu güne bugün o kelimeyi ağzına almadı. Alsa zaten biter evliliğim. İnsan nasıl kıyar ya küfür etse canı yanmaz insanın o Kelime can atıcı. Eşine Türkçe sözlük hediye et en kısa zamanda cnm. Allah'ım sana hayırlısıni versin sağlıklı evlat nasip etsin tekrardan.
Allah bana peygamber sabrı vermiş valla ona da dedim Allah beni senin diline dusurecegine aç biraksaymis dedim insan nankör olunca böyle oluyor ağzımı açıp gözümü yumdum hatta dün akşam kaynanamlardaydik ama onalr evde yoktu bana kısır diye seslendi koşarak yanına gittim kolunu tuttum arkaya çevirdim ya benimle adam gibi konuşacaksın dedim yada ömür boyu burda babanın evinde kalacaksın dedim canı yanmış olmalı ki tamam özür dilerim dedi
Kisirsin mi diyor valla çok sinirlendim şuan esin olmasa biseler derim de
Diyebilirsin bende diyorum çünkü
Ben dedim merak etme :KK70: tövbe ya rabbim ya

Serbest buyrun
Iyi dedin daha neler denmeyi hak ediyor da cahillik resmen dediği şey hiç çocuğu da olmayabilirdi ama olmuş sende belki sorun git baktir kendine salak salak konuşuyor
Ama insan oğlu çiğ süt emmiş doyumsuz oluyor
Hiç canını sıkma canım benim beslenmeye dikkat et ve dua dua en büyük silahımız. Birbirimizi de dua edelim rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin bizlere ve tüm isteyenlere
Yok ben Allah'a sığınıyorum rabbim büyüktür vermiyorsa bir sebebi vardır

Allah bana peygamber sabrı vermiş valla ona da dedim Allah beni senin diline dusurecegine aç biraksaymis dedim insan nankör olunca böyle oluyor ağzımı açıp gözümü yumdum hatta dün akşam kaynanamlardaydik ama onalr evde yoktu bana kısır diye seslendi koşarak yanına gittim kolunu tuttum arkaya çevirdim ya benimle adam gibi konuşacaksın dedim yada ömür boyu burda babanın evinde kalacaksın dedim canı yanmış olmalı ki tamam özür dilerim dedi

Diyebilirsin bende diyorum çünkü

Serbest buyrun

Ama insan oğlu çiğ süt emmiş doyumsuz oluyor

Yok ben Allah'a sığınıyorum rabbim büyüktür vermiyorsa bir sebebi vardır
Aynen öyle bak yine sinir oldum ya valla maşallah gerçekten sabırlısın bana yapacak eşim ağzına ederim net. Kendisi der zaten sakinsin ama sinirlenince kendini kaybediyorsun diye anasından doğduğuna pişman ederim rabbim sana da mükafatını versin canım. Çocuğu da kendin istiyorsan peşinden koş istemiyorsan sırf eşinin dili tutulsun diye ise boşver valla. Bu arada eşin nereli mal adam ya tövbe yarabbim

Aynen öyle bak yine sinir oldum ya valla maşallah gerçekten sabırlısın bana yapacak eşim ağzına ederim net. Kendisi der zaten sakinsin ama sinirlenince kendini kaybediyorsun diye anasından doğduğuna pişman ederim rabbim sana da mükafatını versin canım. Çocuğu da kendin istiyorsan peşinden koş istemiyorsan sırf eşinin dili tutulsun diye ise boşver valla. Bu arada eşin nereli mal adam ya tövbe yarabbim
Mardin li ben istiyorum o yüzden üstüne düşüyorum haftada yada ayda 1 ilişkiye girmekle çok afedersin bı b.. da tutmaz

Size tavsiyem aralıklı oruç gerçekten harika kilo verdiriyor tek öğünle olacak gibi değil bende denedim aralıklı oruçla dengeli beslenerekte iki günde 2 kilo verdim sonra tabi yine 3 gün bozunca aldım biraz

X