Diyet Yoldaşım olur musun? :)

Bı tarafım düzeldi diğer tarafta pcos var ama amh degerim 1 altına düşmüş başka doktorlara da gitcem sırf bu yüzden stres yapıyorum geberiyom aglayasim var
Ya saçmalama stres yapma sakın iki tane evladın var rabbim onlara sağlık uzun ömür versin. Tabiki başka doktorlara da git ama dert etme kendine. 3 yıllık evliyim ve daha bebeğim yok benim. Rabbimşn takdiri olanda da olmayanda da hayır vardır.

Ya saçmalama stres yapma sakın iki tane evladın var rabbim onlara sağlık uzun ömür versin. Tabiki başka doktorlara da git ama dert etme kendine. 3 yıllık evliyim ve daha bebeğim yok benim. Rabbimşn takdiri olanda da olmayanda da hayır vardır.
Allah sana da hayırlısi ile nasip etsin 🤲 benim oğlum 5.5 yaşında diğeri ni kaybettim 3 gün yaşadı 😭 eşim de üstüme geliyor sen kisirsin diye valla yeter ya en sonunda büyük kavga cikarcam

Allah sana da hayırlısi ile nasip etsin 🤲 benim oğlum 5.5 yaşında diğeri ni kaybettim 3 gün yaşadı 😭 eşim de üstüme geliyor sen kisirsin diye valla yeter ya en sonunda büyük kavga cikarcam
Tövbe ya gerizekalı mı kocan afedersin. O ne biçim laf ya inanan biri bu lafı söylemez dişi dönmez. Rabbim isterse olmayacak şey yok sanki o çocukları kendisi mi yaptı tövbe ya rabbi.
rabbim nimetini verdi de oldu bu arada başın sağolsun canım ahirette sana yoldaş olacak inşallah yavrun
Valla çok bilendim kocana hay Allahım ya

Şuan su msji okuyunca senin ne kadar sabırlı olduğuna şahitlik ettim. Akıl var mantık var 2 tane evlat doğurmuşsun. Sanırım eşin kısır kelimesinin anlamını bilmiyor yada seni sevmiyor. Sinir oldum şimdi ona. Seven insan öyle mi konuşur mantık hataları ve sevgisizlik üstünden akıyor Allah'ım sana sabırlar versin böyle bir adamla ömür geçirdiğin için. Benim yaşım 40 oldu hala çocuğum yok uğraşıyoruz tüp bebek yaptık transfer yapılmadı hala. Eşim bu güne bugün o kelimeyi ağzına almadı. Alsa zaten biter evliliğim. İnsan nasıl kıyar ya küfür etse canı yanmaz insanın o Kelime can atıcı. Eşine Türkçe sözlük hediye et en kısa zamanda cnm. Allah'ım sana hayırlısıni versin sağlıklı evlat nasip etsin tekrardan.

Tövbe ya gerizekalı mı kocan afedersin. O ne biçim laf ya inanan biri bu lafı söylemez dişi dönmez. Rabbim isterse olmayacak şey yok sanki o çocukları kendisi mi yaptı tövbe ya rabbi.
rabbim nimetini verdi de oldu bu arada başın sağolsun canım ahirette sana yoldaş olacak inşallah yavrun
Valla çok bilendim kocana hay Allahım ya
Bende çok sinriliyim dengesiz dengesiz konuşuyor ben bı konuşursam bavulunu alır babasının evine gelir 🤲 ben çok sabirliyimdir ama bı yere kadar kimse kırmızı çizgim olan çocuklarıma kadınlığıma laf söyleyemez patlarim

Haydi canlanın kızlar 🤗Birlik olursak üstesinden gelemeyeceğimiz şey yok.kadının gücünü gösterelim.. kilolara veda edin yeni bir hayata yeni bedeninizle merhaba deyin.ben de size katılıyorum.an itibariyle 56 kiloyum.5 günde bir tartılıcam.kalkınca Nescafé ikisi bir arada içtim .Sabah 1 tane domates 1 tane salatalık 4 tane biber yedim ( tuzsuz )Kayısı çayı ve kiraz sapı yeşil çay karıştırıp içtim.öğlen sebzeli yağsız omlet yedim.nescafe içtim .( sınırsız içiyorum )Ekmek tamamen çıkardım bu süreçte.hedefe ulaşıp kilomu bir süre oturtunca herşeyi yiyerek ödüllendireceğim için kendimi dayanıyorum dayanmak zorundayım.bugünlük ağzımı kapattım. Sadece Nescafé çay ve su ile günü kapatıcam.

Selamlar kizlarrr günü kapattım yoğun geçen bir gün daha bitti
Yediklerim
Sabah omlet peynir zeytin domates salatalık
Ogle ayran çorbası salata 2 kaşık mantar sote 3 dilim karpuz
Akşam 2 tane patlıcan dolması üstüne yoğurt salata
Su 3 lt
O Ortmenhanim94 Bacimmm bugün spor yapamadım yaaa canım çıktı çok yorgunum sanırım yapamiycam da elendim 🥴

Selamlar kizlarrr günü kapattım yoğun geçen bir gün daha bitti
Yediklerim
Sabah omlet peynir zeytin domates salatalık
Ogle ayran çorbası salata 2 kaşık mantar sote 3 dilim karpuz
Akşam 2 tane patlıcan dolması üstüne yoğurt salata
Su 3 lt
O Ortmenhanim94 Bacimmm bugün spor yapamadım yaaa canım çıktı çok yorgunum sanırım yapamiycam da elendim 🥴
Afiyet olsun canım yarın kaç çıkacak acaba ya siz verdiniz de Ben nanayy :KK45:
Ben de yapmadım ki bişey totosu serdim yatıyor valla:olamaz:

Kızlar size bir şey soru ama bana gülebilirsin serbest izin veriyorum şimdi üç yıldır çocuğumuz olmuyor ya bizim neredeyse bibuçuk haftadır idrarın yaparken bitmeye yakın acıyor enfeksiyon oldum geçen yıl bi kerenolmuştum ateşim falan çıkmıştı o zaman çok kötüyüm şükür şimdi öyle değilim ama geçmiyorda doktora gitsem antibiyotik verecek şimdi gülebilirsini dediğim noktaya geliyorum diyorum ki ya hamileysem üç yıl olmamışım tutup şimdi değilimdir herhalde bi belirti de yok ama işte diyorum ya varsa adetimede 5 gün var kan tahsiline çıkmaz dimi doktora böyle anlatsam güler bana yaa napcam gitsem mi enfeksiyon için bu konuyu hiç karıştırmasam mı azcık daha beklesem mi :silah:

Kızlar size bir şey soru ama bana gülebilirsin serbest izin veriyorum şimdi üç yıldır çocuğumuz olmuyor ya bizim neredeyse bibuçuk haftadır idrarın yaparken bitmeye yakın acıyor enfeksiyon oldum geçen yıl bi kerenolmuştum ateşim falan çıkmıştı o zaman çok kötüyüm şükür şimdi öyle değilim ama geçmiyorda doktora gitsem antibiyotik verecek şimdi gülebilirsini dediğim noktaya geliyorum diyorum ki ya hamileysem üç yıl olmamışım tutup şimdi değilimdir herhalde bi belirti de yok ama işte diyorum ya varsa adetimede 5 gün var kan tahsiline çıkmaz dimi doktora böyle anlatsam güler bana yaa napcam gitsem mi enfeksiyon için bu konuyu hiç karıştırmasam mı azcık daha beklesem mi :silah:
Yok kiz niye gülelim hiç gülünecek bir durum yok bence . Şimdi erken den ogrenebilecegin testler varmış bildiğim ama denemedim me derece doğru gösterir bilmem onu alabilirsin birinci seçenek digeri de beklemek adetin gününe kadar biraz daha dişini sikabilirsin canım

Yok kiz niye gülelim hiç gülünecek bir durum yok bence . Şimdi erken den ogrenebilecegin testler varmış bildiğim ama denemedim me derece doğru gösterir bilmem onu alabilirsin birinci seçenek digeri de beklemek adetin gününe kadar biraz daha dişini sikabilirsin canım
Dur öyle yapayım ben ya ne olur ne olmaz belki hamileyimdir.:eek:

X