Diyet Yoldaşım olur musun? :)

Günaydın kızlar tartıya son 1 hadi herkes ful dikkat etsin bugün güzel sonuçlar akalım yarın. Bugün büyük oğlum okula başlıyor çok heyecanlıyım ve duygusalim 🥲
Evet kızlar günaydın ben az önce tartıldım geçen haftadan fazla çıktım :kızgın:
Ama yan yağlarının azaldığını hissediyorum iç çamaşırı gidince yarısı içinde yarısı kenarından taşar gibi oluyordu ben anlatamadım ama siz anladınız :KK45:
Bugün ful dikkat edeceğim inşallah:cool:

Okul heyecanı güzel canım duygulanırsın tabi.Ela ve lale ile kolaylıklar diliyorum sana ve yavruna.:KK200:

Günaydın 🤩🤩

9:30 İlk öğün

2 haşlanmış yumurtanın beyazı
2 kaşık yulaf, yarım çay bardağı sütle pişirdim
Yaban mersini, donmuş frambuaz, muz

Sabah tartıldım 55.3 , akşama çok abartmazsam yarına güzel bir sayıyla gelirim 😁

Eklentiler

• IMG_5967.jpeg
    IMG_5967.jpeg
    294,3 KB · Görüntüleme: 21
Selam kızlar geçen hafta pazartesi diyete başladım size oranla daha fazla kilom var dogum yaptım zaten kilolu hamilelik geçirdim geçmişte hep kilo alıp verdim ve bunlar 30 40 kg arasındaydi alışkınım yani diyetlere ama sonkez bir daha deniyorum aranıza katılmaya geldim

Selam kızlar geçen hafta pazartesi diyete başladım size oranla daha fazla kilom var dogum yaptım zaten kilolu hamilelik geçirdim geçmişte hep kilo alıp verdim ve bunlar 30 40 kg arasındaydi alışkınım yani diyetlere ama sonkez bir daha deniyorum aranıza katılmaya geldim
Hoşgeldin canım. Yarın tartı günümüz kilo bildirimi yapıyoruz ve gün gün yediklerimizi paylaşıyoruz inşallah hep beraber veririz kilolarımızı:oops:

Günaydın 🤩🤩

9:30 İlk öğün

2 haşlanmış yumurtanın beyazı
2 kaşık yulaf, yarım çay bardağı sütle pişirdim
Yaban mersini, donmuş frambuaz, muz

Sabah tartıldım 55.3 , akşama çok abartmazsam yarına güzel bir sayıyla gelirim 😁
Afiyet olsun canımm siz verdiniz maşallah da ben :KK61:
Ama bakalım yarın olsun bi :KK200:
Bu hafta içinde yaklaşık üç gün diyeti tamamen bozdum ve bayağı yedim onlar olmasaydı kesinlikle70 i görürdüm inşallah yarın 72’yi görürüm kesinlikle pes etmiyorum bozsam bile diğer gün devam ediyorum
Aynen öyle canım benim pes etmek yok aynen devam bir de artık yediklerimi paylaşmam lazım paylaşmaktan bi anneler tiyorumdur anlayın siz.:KK45:
Şimdi ocakta yemeğim pişiyor türlü gibi bişey bol soğanlı patlıcan kabak acı biber kapya ve domates öğleden sonra terim artık rwaim atcam

Aynen öyle canım benim pes etmek yok aynen devam bir de artık yediklerimi paylaşmam lazım paylaşmaktan bi anneler tiyorumdur anlayın siz.:KK45:
Şimdi ocakta yemeğim pişiyor türlü gibi bişey bol soğanlı patlıcan kabak acı biber kapya ve domates öğleden sonra terim artık rwaim atcam
Yeni haftada sen de verirsin canım, moral bozmak yok 😊

Gün gün paylaşıyorsak o zaman ben de paylaşayım günün ilk öğününü ben saat 12:00’de yapıyorum
12.00 kahvaltı
Yulaflı biberli omlet
Salatalık domates
Çok az peynir
2 adet zeytin
Bol acı biber turşusu benim vazgeçilmezim
Ve şekersiz çay
Ara öğün saat 15.00
Genelde 2 ceviz yarım elma
Akşam ve son öğün 18.00
Bende yeşil fasülye yemeği yaptım dünden yemedik onu yicez yanında pilav ben pilav yemem bol salata böyle kapatırım 3 litre su 5000 adım ve Leslie bugün böyle planım bakalım 🥰

Gün gün paylaşıyorsak o zaman ben de paylaşayım günün ilk öğününü ben saat 12:00’de yapıyorum
12.00 kahvaltı
Yulaflı biberli omlet
Salatalık domates
Çok az peynir
2 adet zeytin
Bol acı biber turşusu benim vazgeçilmezim
Ve şekersiz çay
Ara öğün saat 15.00
Genelde 2 ceviz yarım elma
Akşam ve son öğün 18.00
Bende yeşil fasülye yemeği yaptım dünden yemedik onu yicez yanında pilav ben pilav yemem bol salata böyle kapatırım 3 litre su 5000 adım ve Leslie bugün böyle planım bakalım 🥰
Çok güzel canım afiyet olsun.. :KK200:

Ben if yapip olabildigince az karbonhidrat aliyorum ilk ogunumu şimdi yiyebilirim tavuk mercimek salatalık marul yoğurt salata yaptım aksama da kalan tavuktan çorba ve mercimek yemegi yapcam onu yerim sanirim benim en büyük eksiğim su ve spor hergun düzenli yapmaya calisicam bugünden itibaren

Kızlar yiyorum şimdi . Tek öğün
acı biberli türlü
domates salatalık acı biber
bi kase yoğurt
4 tanw mercimek köftesi

Eklentiler

• 1000007844.jpg
    1000007844.jpg
    173,5 KB · Görüntüleme: 10
  • 1000007845.jpg
    1000007845.jpg
    184,1 KB · Görüntüleme: 10
Evet kızlar günaydın ben az önce tartıldım geçen haftadan fazla çıktım :kızgın:
Ama yan yağlarının azaldığını hissediyorum iç çamaşırı gidince yarısı içinde yarısı kenarından taşar gibi oluyordu ben anlatamadım ama siz anladınız :KK45:
Bugün ful dikkat edeceğim inşallah:cool:

Okul heyecanı güzel canım duygulanırsın tabi.Ela ve lale ile kolaylıklar diliyorum sana ve yavruna.:KK200:
Olsun moral bozmak yok canım devam ❤️
Ay sorma ela lale bu yıl bana kolaylık la geçsin inşallah diyorum

Hosgeldinn canım yarın inşallah bildirimi yap burdan devam benim de vermem gereken 30 40 merak etme 😂

X