Diyet Yoldaşım olur musun? :)

Kızlar günü kapattım yediklerimi yazayım
Sabah 2 küçük dilim tb ekmeğine tost peynir zeytin domates salatalık biber
Ogle 1 kase ayran aşı çorbası
Akşam 1 kase ayran aşı çorbası 2 kaşık bulgur pilavı ve bezelye yemeği
Su 3 lt

Bak diyetisyen olmayınca böyle rahat oluyorsun kız 😂 ama salı günü fes düşecek bakalım o zaman sen gülcen ben ağlicam😅

Afiyet olsun canomm🥰
Aynen ama diyetisyen hep ekmek yazmış ben hiç verdiklerine uymadim valla😂onun verdiklerini yersem kilo alırım 😂
Kiz hiç bise yemiycen mi neden yapma böyle yaa eziyet etme kendine valla
Valla su ve salata yetti bana 🙏
Doğru vallaaaa

Kızlar var mısınız yarın spor yapmaya
Malesef ama şöyle bı şey yapabilirim bende adım sayar var ve yarın hem oğlumun ilk okul günü hemde hastane randevum var ikisine de yetismem lazım adim sayara bakarım yürümeye çalışırım
Disarda yapamam ama leslie yaparım bence . Yarın bide buyuk oğlum okula başlıyor
Ayni dert bende de var ama oğlumun okul işleri olmamış yarın gidip onları da halletcem

İyi akşamlar kızlar

16:00
Zencefilli havuç çorbası, yarısını içtim
Kabak yemeği
Bulgur
Tavuk kanat
artı 50 gram çikolata yemiş bulundum 🫣🫣

Bugün sadece yürüyüş ve esneme hareketleri yaptım. Oğluşun doğum gününü yarın tam gününde kutlamaya karar verdik o yüzden yarın tek öğün yapıcam dayanabilirsem ya da çok hafif yerim. Bir de regl oldum bu sabah, yarın çok dikkat etmem lazım 😓😓

Eklentiler

• IMG_5933.jpeg
    IMG_5933.jpeg
    285,6 KB · Görüntüleme: 9
İyi akşamlar kızlar

16:00
Zencefilli havuç çorbası, yarısını içtim
Kabak yemeği
Bulgur
Tavuk kanat
artı 50 gram çikolata yemiş bulundum 🫣🫣

Bugün sadece yürüyüş ve esneme hareketleri yaptım. Oğluşun doğum gününü yarın tam gününde kutlamaya karar verdik o yüzden yarın tek öğün yapıcam dayanabilirsem ya da çok hafif yerim. Bir de regl oldum bu sabah, yarın çok dikkat etmem lazım 😓😓
Afiyet olsun canım. Yarın içi bol eğlenceler ve kolaylıklar diliyorum 🥰

Ay maşallah canım ya valla tebrik ederim. Yapıcaz yağıcaz biz bu işi güzel bi dinamik kapadık hep birlikte sadece biraz benim kendimi tutmam lazım. :kızgın: :KK61:
Tutarsın kendine bı hedef belirle ve onun dışına çıkma ben pilav ekmek makarna hepsini bıraktım o işimi kolaylaştırdi çünkü bi tane ekmek tek ben yiyodum

X