Diyet Yoldaşım olur musun? :)

Ben de hiç bilmiyorum zaten sitede 2 gündür vaeı
Bence de öyle yapalım o zaman her hafta salı günü hem tartı hem çizelgemizin fotosunu atalım
Misal 27 ağustos 78.700
3 Eylül 77.0
_1.700 (gibi gibi

Merhaba! Bende katılayım aranıza bende bugün aralıklı oruca başladım sabah diyetisyene gittim vücud analizi yaptırdım yağa kasa bakıldı bu sabah itibariyle 74.9 dum bugün bol egzersizli geçti şuan çok açım son öğünüm 18.de bitiyo yarın sabah tartılıp atıcam bakalım

Hosgeldin sende canım

Üye​
Başlangıç kilo1. hafta
fitkizdiyette 106.8106
P Purple58 119.4117.4
kikelomo 56.255.9
M Marryyj 79.180.25
O Ortmenhanim94 78.55
G Gazetekolik 79
masal3487 85.5

Kızlar ben böyle basit bi şey yaptım ama oldu mu bilmiyorum göndere basınca görcem Bir de bunu nasıl düzenlicem bilmiyorum mesajlar düzenlenemiyor ya, artık copy paste yaparım olursa. Yanlış yazdığım varsa ya da eklemeyi unuttuğum yazın lütfen. Bir de eklenmesini istediğiniz sütun var mı boy hedef kilo vs. ?

hoşgeldin :)

fitkizdiyette Sen ilk gönderiyi süresiz düzenleyebiliyorsun sanırım konu sahibi olarak, tabloyu oraya koyabiliriz yaparım dersen, yoksa her hafta ben yorum olarak atmaya çalışırım ama o zaman çok sütun eklemeyelim zor olur : D

Çok güzel olmuş canım ellerine sağlık valla. İstersen hedef kilo ekle bilmiyorum ki diğer kızçelerde yazsın ama çok güzel olmuş

Eline saglik gayet iyi olmus

Ben yokum cnm

Kiz sen harikasin. Tamam bunu ekleyeyim ama ben decam ettirmeyi beceremem ki cidden yanlis anlamayin nolur hele bi simdilik yapistitalim haftaya bakalim duruma dmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…