Diyet Yoldaşım olur musun? :)

Eline aaglikvalla cok guzel olmus canim

Başlangıç kilon kaçtı?
Kiz sen harikasin. Tamam bunu ekleyeyim ama ben decam ettirmeyi beceremem ki cidden yanlis anlamayin nolur hele bi simdilik yapistitalim haftaya bakalim duruma dmi
Ben yapmaya çalışırım o zaman ama çok dakik olacağıma söz veremem dün oğlan uyurken yaptım hemen O zaman herkes bana hedef kilosunu yazsın olur mu yeni bi liste yapalım, ben mesaj düzenleyemediğim için baştan yapmam gerek

Kızlar fatsecret kullanıyor musunuz? Kalori hesaplamasanız bile forum kısmı çok motive edici oluyor. Herkes inanılmaz güzel tabaklar paylaşıyor. Demin gezinirken inanılmaz motive oldum tabakları görünce, canım tereyağ ekmek çekmişti sabah ama sağlıklı dengeli bir tabak hazırlayacağım onun yerine

Başlangıç kilom 74.9 ama az önce tartıldım 73.50 çıktım ya bir günde 1 kilodan fazla vermişim yada kastan gitmiş

Bu arada pazar gününe kadar doğru düzgün beslenmem lazım kızlar, pazar günü oğlumun 1. yaş gününü kutlayacağımız için pasta yiyeceğim o gün tek öğün yapabilirim veya cumartesi tek öğün. Kendime bir cheat günü koymaya karar verdim bir de, mesela cumartesi günü tatlı yiyeceğim ve sadece o güne özel diğer günler ağzıma sürmemem lazım. Buna da haftaya başlarım çünkü bu hafta çoktan tatlı bi şeyler yedim. Başarabilirim umarım çünkü canımı sıkmaya başladı bu şeker bağımlılığı.

Kullaniyorum aslinda ama sadece kalori hesaplamak icindi hiç girmedi forum kısmına bakim bi

Yaa mutlu yaşları olsun inşallah oglusunun canım şimdiden evet insani buda motive ediyor mesela tartı günü ödül günü olsun istediğim kiloyi verirsem o hafta istediğim biseyi yemeye izin veriyorum kendime böyle de güzel oluyor

Sağol canım aynen öyle ben de diyetisyenle çalışırken tartı gününde yerdim hep ne yiyeceksem, kilo verdiysem tabii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…