Diyet Yoldaşım olur musun? :)

Kızlar ben açlıktan midem fena oldu cidden😅
Fenalardayım😪
saat üçü bekleyemiyorum ve şimdi oturdum yemeğin başına ne yediğimizde söyleyeyim alakasız ama

# kavurmalı yumurta ve kısır😁

Bulguru ama kuçuk çay bardağıyla yaptım bol yeşillik 🤭

1000037359.jpg
Bende uzun bir aradan sonra bir cesaret tartildim😕 boyum 1.59 guncel kilom da bu.Hedef kilom 60, insallah verebilirim 25 kiloyu

Öğlen oğluma yaptığım şekersiz küçük pankeklerden iki tane, üzerine fındık ezmesi 🤣 kaçamaksız günüm yokk 😁

17:45
Akşam yemeğim biraz karışık oldu, kalan yemekler bitsin diye her şeyden biraz koydum

3-4 kaşık mantar yemeği
3 tane hindi köfte
1 küçük patlıcandan imam bayıldı
Küçük kase yoğurt

Bende bugunu özetleyim hiç olmadı bugün ama odul olsun artikin napak
Sabah airfryer da yaptığım patates ile yumurtalı patates peynir zeytin 3 tane biber kozu domates salatalık yeşillik fıstık ezmesi
Ara küçücük bir kase dondurma hani toplasan 1 top anca gelir
Ogle tavuk sote salata ve yoğurt
Ara bir avuç cereza cips
Akşam mantar sote cacık
Su 3 lt
Bugun yedikçe yemişim ama yarın kaldığımız yerden devam inşallah

Kizlar kizlaaaar sabah kalktim tartildim mis gibi foto cekmedim bilmiyordum sizin ekleyeceginizi. Sonra siteye bir turlu giremedim surekli bir sorunla karsilastiniz dedi durdu daha yeni baglanabildim.

Benim de
106.8den 106.0a gelmis. Son gunlerde bozulmasa cok daha iyi olurdu.

Bi de canikolar simdi tablo yapma isi cok karisik olacak gibi sanki. Surekli yeni birileri ekleniyor bilemedim nasil toparlariz? Gonullu var mi?
YA da acaba herkes kendi bireysel cizelgesini mi yapsa Her sali o sekilde yazsa o da guzel olur.

Yani mesela

Fitkizdiyette
1 ocak 106
8 ocak 105
15 ocak 102 hep onceki haftalar da yazsa yani

Gibi gibi... nasil?

Kizlar kizlaaaar sabah kalktim tartildim mis gibi foto cekmedim bilmiyordum sizin ekleyeceginizi. Sonra siteye bir turlu giremedim surekli bir sorunla karsilastiniz dedi durdu daha yeni baglanabildim.

Benim de
106.8den 106.0a gelmis. Son gunlerde bozulmasa cok daha iyi olurdu.
Ay iyi çok şükür iyiymissin canım olsun o kadar kötü gün geçirdin hiç yoktan iyidir haftaya toparlarsin

Bi de canikolar simdi tablo yapma isi cok karisik olacak gibi sanki. Surekli yeni birileri ekleniyor bilemedim nasil toparlariz? Gonullu var mi?
YA da acaba herkes kendi bireysel cizelgesini mi yapsa Her sali o sekilde yazsa o da guzel olur.

Yani mesela

Fitkizdiyette
1 ocak 106
8 ocak 105
15 ocak 102 hep onceki haftalar da yazsa yani

Gibi gibi... nasil?
Liste yapmayı bilsem yapardım valla da hiç anlamam . Herkes haftaya ki hedefini yazsa öyle de olur mesela benim haftaya salıya hedefim 116 olmak gibi

Liste yapmayı bilsem yapardım valla da hiç anlamam . Herkes haftaya ki hedefini yazsa öyle de olur mesela benim haftaya salıya hedefim 116 olmak gibi
Bu sefer de hedef guncel derkrn cok karisir.
Bence bireysel hafta bazli liste daha net ve kolay olur.

Ama tabi ki hedefimizi de yine normal mesajda belirtebiliriz

X