Yarışma Diyet pizza menü (Fırında Nugget ve Diyet Pizza) -Eti Lifalif Sponsorluğunda

Afiyet olsun bende diyetten çıkabilirsem biraz daha kalorili versiyonunu deneyeceğim tadı pizzaya yakın olur bence sebzelisi bile güzel oluyor teşekkür ederim

Yok ben bunun gibisini göremedim

Kırk yıllık diyet ustasıyım , böyle pizza yapmak aklıma gelmezdi , çok kıskandım

Afiyet olsun bende diyetten çıkabilirsem biraz daha kalorili versiyonunu deneyeceğim tadı pizzaya yakın olur bence sebzelisi bile güzel oluyor teşekkür ederim
Kesinlikle tadının pizzadan farkı yok bence gayet lezzetliydi . Tariften farklı olarak yulafsız ve üzerindeki malzemelere eklemeler yaptım sadece .

Aa sende katilsana ya ben kader ortaklarıma dayanamıyorum bendensin diyet master i yapariz beraber bak

Beni artık müzmin diyetten emekli ettiler

Hey gidi günler hey , bir kibrit kutusu ile başlamıştı her şey

Katılırım belki , nevoş daha yeni geldim diye pek dokunmuyor bana , daha önce 5-6 kez katılmışlığım vardı

Kesinlikle tadının pizzadan farkı yok bence gayet lezzetliydi . Tariften farklı olarak yulafsız ve üzerindeki malzemelere eklemeler yaptım sadece .
Bende aslında unla yapmıştım ilk sonra yulaf kepeği ve yulaf ezmesi cesitlendi böyle dene yanil oldu afiyet olsun çocuklar çok seviyor bende komşulara yapıyorum

Ah o kibrit kutusu yok mu hersey onunla başlar zaten sende ne cevheri vardır o zaman inşallah goruruz

Teşekkürler bibibellam evet diyet yemekleri değişik bir kategori çıktı ama herkes salata falan bekliyor bakalım katılsana sende bizim için bir öğün yemek yap diyet
yemek mi yapayım hiç bana göre değil beybi hep salata salata nereye kadar
Bu katagoriyi ben söylemiştim yapsanız diye bizde faydalansak iyi oldu

Bu pizza mükemmel olmuş ellerinize sağlık. Bu aralar yulaf yemekten bıkmıştım şimdi yulafı keyifle yiyeceğim :)

Peki tavada altını pişirdiğimizde kolay alabiliyor muyuz fırın tepsisine.Yapışıp kalmaz yani demi tavaya
yok canım yapışmıyor kenarkardan yavaş yavaş kaldır once bak yapışan yeri var mı birde teflona da bağlı iki spatula yardımıyla kaldırdım ben üstündeki harca dikkat ederek

ne güzel diyet yemegi böyle ben bunla hergün diyet yaparim
ellerine saglik basarilar dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…