Yarışma Diyet pizza menü (Fırında Nugget ve Diyet Pizza) -Eti Lifalif Sponsorluğunda

Birde kuzucum yulaf ezmesi yerine yulaf kepeği kullanırsan una gerek kalmaz aklında bulunsun

Canım ellerine sağlık gerçekten çok güzel görünüyor. Erken kalkabilirsem kahvaltıi çin yapacağım bu gidişle. Çok canım çekti

eline sağlık canım, çok beğendim tariflerini,

Bayıldımm bayıldımmmm.. Ellerinize sağlık Ben bu menüyle rahat 1 sene diyet yaparım herhalde En sevdiklerim

Yok kuzum ben standart sebzeyi hasla, yogurdu dok ustune modundan cikip da boyle parlak menu hazirlayamam heralde
Ama belki amerikan usulu steak yapar rakip olurum sana
Bunu yazarken bile inanamadim ya kendime
Ay amerikan usulü steak mi dedin kızyapta görelim ya ama süper olur bence

Beni unuttun deadline ilk fırsatta geliyorum ohhh gelsin pizzalar iskenderler kim demiş diyet yemekleri lezzetsiz olur diye
A hiç unuturmuyum taksit taksit geliyordum sıra sendeydi aeben hatta yasom ablayada cagiralim
Birde kuzucum yulaf ezmesi yerine yulaf kepeği kullanırsan una gerek kalmaz aklında bulunsun
Aslında kepekli de yapıyorum ama kalmamıştı burdada bulamadım bende ezmeyle yaptim hatta kepek bulamadım nugget i da normal un değil kerede batiriyorum

Canım ellerine sağlık gerçekten çok güzel görünüyor. Erken kalkabilirsem kahvaltıi çin yapacağım bu gidişle. Çok canım çekti
Sağol canim teşekkür ederim kabak yerine başka şeylerde deneyebilirsin brokoli falan denemistim bir ara dben

eline sağlık canım, çok beğendim tariflerini,
Teşekkürler saraycam

Bak bak hem diyet yapıp hem pizza mı yiyorsunuz
Ellerine sağlık yarışmada başarılar
Ben öyle yapıyorum valla ondan sürekli diyetteyim

Ellerinize sağlık, başarılar dilerim:)
Teşekkür ederim canim
Yarışmada başarılar canim
Teşekkürler cimcime

Bayıldımm bayıldımmmm.. Ellerinize sağlık Ben bu menüyle rahat 1 sene diyet yaparım herhalde En sevdiklerim
Bende bir yıldır diyet yapıyorum zaten diyet bağımlısı oldum tarifımdan anlayacağınız uzere teşekkür ederim
Wow :)
Ellerine sağlık.
Yarışmada başarılar.
Teşekkür ederim canim

vay çok iyi, ellerine sağlık
Teşekkürler canim

woaw dead döktürmüşsün yine arada bir neden sabit kaldıgın börekler köfteler ile anlaşılmıstı ama bu menüye lafım yok

woaw dead döktürmüşsün yine arada bir neden sabit kaldıgın börekler köfteler ile anlaşılmıstı ama bu menüye lafım yok
demi kız haklısın valla börek kek köfte beni durdurdu ama bak bu yağsız az tuzlu diyet dimi ama yaramazlık yok

Ama diz tatlı yemiyorsunuz ben tatlı olmadan yaşayamam
Kaşık kaşık çikolata yemezsem mutsuz olurum
A bende tatlı çok severim ama diyet tatlılarım da var pink bak mesela çikolatalı sarelle yada puding niyetine yarım muzu doğrayıp Çatalla eziyorum üzerine kakao tozu ve biraz tarçın atıp iyice karıştırıp yiyorum al sana diyet sarelle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…