Diyet arkadasligi

pufss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2012
348
462
Ben kocluk sistemiyle bir sure kilo verdim arkadaslar. Temelinde surekli haberlesme kontrol var. Karsilikli kilo verme surecini izleyeceğimiz diyet arkadasi ariyorum. Boyum 1.62 kilo 80. Bana yakin kiloda biri olursa iyi olur. Birde interneti rahat kullanabilen biri olsun.

Hosgeldin angel. Cok sevindim sonunda bir arkadas buldum. Boy kac kilo kac yapiyor musun ozel bir diyet

Bence sıkıntı yok ben de anca toparlanıp basladim diyetisyene felan gittim. Yeni yeni ama surekli olmasi umudu icindeyim tabi.

Siz gelmeyince çıktım bende ne yapıyorsunuz var mı bir gelisme

Aslında aramız diye birşey yok ben diger arkadaşı bekliyorum ama bir türlü bir araya gelemedik istersen seninle başlayabilir iz kimsin boyun kolon kaç uyguladığın bir diyet var mi

Kk nın zayıflama takımları var, beğendiğiniz bir takımı takip edebilirsiniz. Ya da girebilirsiniz. Motivasyon kazanabilir, bildiklerinize birçok faydalı bilgi ekleyebilirsiniz.

Memnun oldum Gülay bende şuan 78 im. Var mı takip ettiğin bir diyet, spor felan yapıyor musun birde gün içinde uygun olunca sik sık yazalım ne yediği müzik felan

Takip ettiğim 1 diyet yok kendimce yapmaya calisyrm spor yutubdan sguat girl nkini yapmaya çalışıyorum 40 dakika kadar onu yapmasam bile ip atlıyorum en az 500 tane

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…