Dışkım siyah

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ogretmenhanim34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2024
393
-125
20
Buraya açılmayacağını biliyorum ama endişelendim görünsün diye açtım 2 gündür keyifsizdim zaten nedensizce bugün arttı o keyifsizlik dışarı çıktım geçsin diye eve geldim uykum geldi yatıp uyudum uyandığımda müthiş bir karın ağrısı ile uyandım tuvalete çıktığımda dışkım siyahtı çok korktum ama önemsemedim geçer dedim duşa girdim ağrıdan duşta cidden geçti bende gaz sancısı sandım ama el ayak titremesi mide bulantısı vardı yemek yedim biraz kahve içtim yattım felan az önce tekrar çıktım dışkım yine siyahtı hafif ağrım var korkup acile gitmeli miyim gece gece acili meşgul etmek istemem teşekkürler şimdiden

Buraya açılmayacağını biliyorum ama endişelendim görünsün diye açtım 2 gündür keyifsizdim zaten nedensizce bugün arttı o keyifsizlik dışarı çıktım geçsin diye eve geldim uykum geldi yatıp uyudum uyandığımda müthiş bir karın ağrısı ile uyandım tuvalete çıktığımda dışkım siyahtı çok korktum ama önemsemedim geçer dedim duşa girdim ağrıdan duşta cidden geçti bende gaz sancısı sandım ama el ayak titremesi mide bulantısı vardı yemek yedim biraz kahve içtim yattım felan az önce tekrar çıktım dışkım yine siyahtı hafif ağrım var korkup acile gitmeli miyim gece gece acili meşgul etmek istemem teşekkürler şimdiden
Gitmenizi öneriyorum.

Yediğiniz gıdalar ve kullandığınız ilaç, gıda takviyeleri dışkı renginde değişime yol açabilir.

Neler yediniz düşünün bakalım belki onlar yapmıştır.
Sabah poğaça yedim zeytin yedim saatler sonra kola içip yine poğaça ve zeytin yedim akşam da köfte patates salata yedim kahve içtim söylemesi ayıptır gün programı gibi oldu ama ekstra farklı bir şey yemedim

Bu kadar ciddi bir şey olduğunu düşünüyorsanız en kısa sürede acile gidin buraya yazmak yerine
Ama mide kanaması olsa kan felan kusardım bende sadece karın ağrısı var ve uyumadan önce sadece halsizlik ve keyifsizlik vardı gördüğüm rüyadan sonra karnım ağrıdı durum bu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X