Diş Hekiminde Diş Beyazlatma..Diş taşı..Paylaşalım..

Konya da diş beyazlatan var mı arkadaşlar? ortalama fiyat nedir? memnun musunuz? yardımcı olabilerseniz çok sevinirim. konya da yaşamıyorum ama beyazlatma için gidebileceğim en yakın yer Konya. o yüzden kendim gidip araştıramıyorum. İnternet üzerinden bir kaç hastaneye baktım ama fiyatlar konusunda bilgi yok. Zaten en önemlisi de yaptıran kişilerin tecrübelerinden yararlanmak

İki hafta önce diş taşı temizliği ve beyazlatma yaptırdım

Dişlerimde hala sıcak-soğuk hassasiyeti var, su bile içerken zorlanıyorum. Ve çok süratle sararmaya başladığını farkettim. İki hafta ya baktım yine sigara lekeleri başlamış.

Eski dişçim bu işlemin diş minelerine zararlı olduğunu ve sararmayı arttırdığını söylemişti ama dinleyen kim. 450 TL param havaya gitti ona mı yanayım, son sürat sararıyor ona mı yanayım :26:

yaptırdığın işlem hidrojen peroksit mi cnm?

ben de yaptıracaktım ama böyle olumsuz tecrübeleri duyunca vazgeçiyorum...porselen mi yaptırsam ne yapsam,çok çabuk sararıyorlar benimkiler....sigara falanda içmem ha...

ben de yaptıracaktım ama böyle olumsuz tecrübeleri duyunca vazgeçiyorum...porselen mi yaptırsam ne yapsam,çok çabuk sararıyorlar benimkiler....sigara falanda içmem ha...

Dişlerde bir sorun olmadıkça porseleni tercih etme bence, asla insanın kendi dişi gibi olmuyor. Sağlam dişlerini neden kestiresin, biraz sarı olsun ucunda ölüm yok

Benim iki tane de porselen köprüm var, inan kendi dişin gibi olmuyor, zor yani hele ki hepsini kestirip porselen yaptırmak.

yaklasik son 20 sayfayi okudum fakat ne yapmam gerektiği hakkinda bi fikrim yok benim de dislerim cok sari günde iki ya da üc defa fircaliyorum hicbi değisiklik olmuyo sigara kullaniyorum ama kullanmadan önce de böyleydi beyazlatma icin hem cok iyi diyenler var hem de paranizi cöpe atiyosunuz diyenler var kafam karisti yahu okudukca daha cok kafam karisiyo

SEvgili arkadaşlar,

Ne yaparsanız yapın maalesef 4-6 ay kadar sonra eski gorunumune donuyorlar. Duzenli olarak 4-6 ayda tekrarlamak gerekli maalesef. Ben sürekli temizletiyorum

Kizlar Benim Bir Sorunum Var.ne Yaparsan Yapayim Dişelrim Istediğim Gibi Beyazlamiyor.birçok Beyazlatici Denedim Am Etkisini Görmedim.bir Diş Hekimne Gitsem Ne Kadar Bir ücret Tutar Onuda Bilmiorum.yardimci Olursaniz Sevinirim..

canım evde bir yüntem istiyorsan çay tabağına karbonatı dök üzerine limon sık ve onu krem kıvamına getir dişlerini onunla fırçala, günde bir kere uygulasan yeterli ama aksatma, zamanla beyazlayacaktır, ama kokusu ve tadı çok kötü. bir de fırçalama sonrası çalkalama gargarları alabilirsin, ben listerine kullanıyorum ve inanılmaz beyazlatıyor ve bütün gün ağız kokusunu önlüyor :)

Benim kullandığım bi diş beyazlatma jeli var .Markası Opelescence . Diş hekimlerinin kullandığı marka. Benim tadığım bi medikalci arkadaşım var ona sipariş veriyorum.Hemde çok uygun fiyatı.Almak istersen yardımcı olurum.

ufff... bugun diş beyazlatma ve diş taşı aldırdım... saat 15:00 da biten işleme rağmen uyuşukluğum 19:00 da anca bitti ve şuan inanılmaz ağrılarım var.. 8 gün sürekli diş kanaması olucakmış 9.gün sabah bir anda kesilicek dedi.. Bakalım beklicez... ama şu dişle ilgili operasyonların acısıda hiçbişeye benzemiyor ya :'(((

ben yaklaşık iki sene önce lazer ile diş beyazlatma işlemi yaptırdım ıkı sene önce 800 tl idi biraz uzun sürüyor işlem ama 6 ay b,le sürmedi dr gittiiğimde arasıra gelip başka işlemi tekrar etmemiz gerekiyor dedi.
bir plak hazırlandı birde şırınga içinde bir ilaç verildi onları gece kullanıyorsun beyazlasın diye ama dişleri baya bi hassaslaştırıyor. bana kalırsa hiç bulaşma hatta tartarlerı bile temizletme çünkü dişten de gidiyor temizlerken ve bir ay içinde aynı görüntü ne yazık ki ben memnun değilim

Arkadaşlar bu konuya bi açıklık getirmek istiyorum.Benim diş beyazlatma işlemi yapan doktor arkadaşım var.Diş beyazlatma ile ilgili herşeyi sordum.Diş beyazlatma işleminin dişe ve diş minesine zararı bir bardak kola içmekle eş değer dedi.Tabi bu markadan markaya değişirmiş.Önerdiği ve kullandığı marka "opalescence".Diş beyazladıktan sonra kişinin sigara içmesine,çay ve kahve içmesine göre diş rengi eski haline dönebiliyormuş.Tabi bu 1-2 ay değil.1-2 sene de dönüyormuş.Ben bizzat kendim kullanıyorum 1 sene geçti ve hala aynı renk tonunda bembeyaz.Ki aşırı derecede çay ve sigara içmeme rağmen.Sadece günde 3-4 kere fırçalamanız yeterli.Tani dandik diş macunu ile değil.Gelelim fiyatına, 800-1500 lira arası bi ücret alıyorlar.Benim aldığım rakamsa 70tl gibi bi rakam.Arkadaşım sağolsun :).Diş temizletme konusuna deyinmek istiyorum.Bir kere yaptırırsanız 6 ayda bir tekrar ettirmeniz gerekir ve her tekrarda dişleriniz gerçekten çok zarar görüyor.Diş hekimi arkadaşımda aynısını söylüyor.Hiç bulaşmayın.Tabi diş eti hastalığınız yok ise.Bu ürünü almak isteyen arkadaşlar varsa yardımcı olurum.Boşu boşuna paranızı kaptırmayın derim.

Son düzenleme:
aslında 2 ayda bi temizletmek gerek. çünkü mutlaka yenileniyorlar. ben temizleteli 1 ay oldu, çok sık fırçalarım dişimi ancak tekrar oluşuyorlar. düzenli olarak gitmek gerek temizletmeye.

ben üst dişlerime komple zirkonyum yaptırdım ve cok beyaz oldukları için alt dişlerimi beyazlattım ,ama inanın beyazlatmadaki o hassasiyetin verdiği acı korkunctu,iki seans yaptırdım üçüncüyü iptal ettim,diş hekimimin ısrarına ragmen asla dedim,bi jel sürüyo ve üzerinde ışın gezdiriyo 45 dk durması geregiyomu ben yarım saat anca dayandım ama sonuç ne derseniz her gören harika diyo, keske dayanabilsem üçüncü seansa girebilsem

Dişlerin doğuştan bir rengi oluyor, bunu ne yapsanız fazla açamıyorsunuz.
Benim dişlerim bembeyaz değildir, gargara bile kullanmama rağmen ama sarı da değiller.
En son lazer yaptırdım kışın, etkisi çok olmadı belki bir ton açıldı ama şimdi tekrar eski halini alıyor.
Sanırım kaplama falan dışında öyle bembeyaz dişlere sahip olamayız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…