Diş Hekiminde Diş Beyazlatma..Diş taşı..Paylaşalım..

Sizlere tavsiyem bir cay kasigi tarcin bir cay kasigi karbonat az zeytin yag bikac damla zeytin yagi macun kivamina getirip dislerinizi bu karisinla fircalayin farki goruceksiniz ben memnunum

Ben de diş beyazlatmak için dr.a gitmek istiyorum ama diş taşım da var o yüzden korkuyorum. Tek tarafta ve arkada baya var yanio_O Korktukça da erteliyorum.:KK17:

Her dişin kendine ait karakteri oluyor o yüzden her diş bembeyaz olmaz, bence çok takmamak lazım kafaya.

Senede 1 defa devlet hastanesinde temizletiyorum. Çok güzel bembeyaz oluyor. 2 gün kadar hassasiyet oluyor, sonra o da geçiyor. Bence bu kadar basit bi işlem için özel hastane para vermek gereksiz.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Yalnız diş temizleme ile diş beyazlatma aynı işlem değildir...
Kimisnde diş temizlense de beyazlık sağlanmaz... Hatta ben dıslerimi temizlettiğim için pişmanım büyük ihtimal zarar verdi ve daha kötü oldu dislerim..altı ayda bir temizleme vermisti doktor bana. Hiç bir faydasını görmedim

diş beyazlatma diş minesini aşındırıyormuş kızlar diş fakültesindeki doktrlara sordum. ben de çok istiyordum ama bunu duyunca vazgeçtim :KK43:

arkadaslar ben yarın dıs taslarımı temızletecegım lütfen bana yardımcı olun olan varmı aranızda ben cok korkuyorum şimdiden sıkıntı bastı beni lutfen ne yapacaklar bana

İşe yaramıyor kızlar tecrübe konuşuyor. Bir sene geçmedi sarardı yine bir konuda anlatmıştım o yüzden tekrar anlatmıycam 550 ücretiyidi benim yaptırdığımda. Tavsiyede edilmiyor diş hekimleri tarafından diş minelerine zarar veriyor ama ben dinlemedim o acı ah diyorum ve parama yazık oldu..

kızlar bende dişerimi beyazlatmak istiyorum Alanya da bildiiğiniz iyi bir doktor var mı

Diş hekiminde diş beyazlatma işlemi bleaching işlemidir, ortalama 1 saat sürer renk 3-4 ton açılır seans başına. aynı hafta içinde 1 den fazla yapılmaması gerekir. yapıldığından itibaren 1 hafta çay, sigara, salçalı yiyecek , çay, kahve kesinlikle önerilmez.
çünkü bu işlemde dişe beyazlatan madde emdirilir, bu maddenin dişe sürümü 1 saat esas dişte yerleşimi 1 haftadır , bu hafta boyunca renkli gıdalar bu yüzden önerilmez.
zararı tek seansta ve 3 hafta aralıkla yapılan en fazla 2 seansta yoktur. fazlasına zaten genelikle gerek de yoktur. ki şuan kullandığımız markalarla tek seans çok büyük farklar yaratıyor, seansı yarıda bırakmak isteyenler oluyor , yarım seanslık uygulama bile bazen tatmin ediyor.
burada baz olan kişinin kendi esas diş rengidir. aynı anda 2 kişiye yapılan bleaching sonrası sonuç aynı olmayacaktır. çok koyu renk dişlerde ,[ sebep gelişimsel bir bozukluk değilse] seans sayısı doğal olarak fazla tutulur :)

seans ücretleri kullanılan sisteme ve yaptıracağınız yere göre elbete değişkendir. fakat 1 seans bleaching ortalama 400 tl civarındadır, hekim öneileri tam yerine getirildiğinde seans sonraısndaki hafta içerisinde rengin daha da açılabildiği görülmüştür.

inşallah faydası dokunur bayanlar :) diş hekimi Ebru.Y. özel sorularınızı cevaplayabilirim herzaman :)
öncelikle merhaba
benim size bir sorum olacaktı. 23 yaşındayım ve yaklaşık 5-6 senedir 20lik dişlerim çıktı. Daha doğrusu yarısı çıktı yarısı hala içerde. Diş doktoru onlara diş ameliyatı yapalım kesip alalım sonradan uğraşma dedi. Fakat bu dişler beni hiç rahatsız etmiyor. Ağrı sızı yapmıyor. 5 senede en fazla 2 kere ağrımıştır. O da en fazla 15 dk sürdü. İlaç dahi almadım. Bu yüzden neden ağrıdı bilmiyorum. Dişi çekerken dikiş falanda atılacakmış çevremdekiler daha ağrılı bir süreç olacak eğer ağrın yoksa elletme dedi. Diş hekimi ise sen bilirsin ama çekelim dedi. Devlet hastanesine değil özel muayenehaneye gidiyorum. Artık doktorların çoğu meslek etiğine uygun davranmıyor. bu yüzden para kazanmak için çekmek istiyor olabilir diye düşünüyorum. Beni bu konuda bilgilendirebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Ben diş beyazlatma yaptırdım geçtiğimiz hafta,çook beyaz dişlerim var artık:)

bilgisi olan var mı lütfen ?
Canım dişlerine ilaç sürüp 17 dk sanırım lazer ışığında bekliyorsun ağzın açık,2 gün sonra tekrarlıyorlar ben onda 2 kat süre bekledim,sonra evde devam ediyorsun geceleri bir aparat veriyorlar dişlerine uygun yaptıkları,biraz zor ama işe yarıyor.

Canım dişlerine ilaç sürüp 17 dk sanırım lazer ışığında bekliyorsun ağzın açık,2 gün sonra tekrarlıyorlar ben onda 2 kat süre bekledim,sonra evde devam ediyorsun geceleri bir aparat veriyorlar dişlerine uygun yaptıkları,biraz zor ama işe yarıyor.
acı yada herangi birşey oluyor mu ?

korkmadım değil... bu ünlüler bunu yaptırarak mı dişleri bu kadar beyaz oluyor?
Evet canım,geçen gün irem derici instagramda paylaşmıştı o halini ,korkma ihtiyacın varsa yaptır,ev kitini kullanmasan da beyazlamış oluyor zaten.

Evet canım,geçen gün irem derici instagramda paylaşmıştı o halini ,korkma ihtiyacın varsa yaptır,ev kitini kullanmasan da beyazlamış oluyor zaten.
benim şu an için ihtiyacım yok aslında ama pek özenli de değilim dişlerime o yüzden merak ettim

benim şu an için ihtiyacım yok aslında ama pek özenli de değilim dişlerime o yüzden merak ettim
Yani o zaman hiç uğraşma,benim dişlerim de beyaza yakındı aslında ama ben heves ettim işte:KK64:

X