Diş Hekiminde Diş Beyazlatma..Diş taşı..Paylaşalım..

ben taş temizletme ve parlatmaya 110 lira verdim özelde ama çok iyi temizledi doktor iyi uğraştı.çay kahve lekeleri kalmıyor.ama hassasiyet oluyor bir süre o çok kötü sızlama yapıyor.kalıcı değil ama geçiyor hassasiyet.

bende taş temizletiyorum şuan..... çok kanamam vardı sert bişey yiyemiyodum o hale gelmiştimmm 2 seansı bitti şimdilik memnunum bunu ne kadarda tekrarlamak lazım

arkadaşlar ben sabah kalkar kalkmaz ,akşam yemeğinden sonra bide yatmadan önce ipanayla fırçalıyorum hergün.. bembeyazlar.hep iltifat alırım. gece yatmadan ve sabah kalkınca fırçalamak çok önemli. bişi yemedim içmedim diye önemsememezlik yapmayın.ağızda mikroplar birikiyo .

ben bugün kalıp yptrdm dişcde yarın falan diş beyzltma işlemine başlarız.evde beyazlıcak yani bişey geçirilçek dişlerime işte. en kaliteli olanı kullnlcak ve 375 milyona yaplcak... ücret böyle bilginiz olsun bitince beyazlama işlemi nasıl olduğunu da yazarım

dişleri bembeyaz olan insanlar çok nadirdir. ben bir diş hekimi olup
en iyi şekilde dişlerime bakmama rağmen benimde dişlerim
bembeyaz değil. öncelikle bu diş beyazlatma işini hiç tavsiye etmem. çünkü beyazlattığı kadar zararıda var. bu işlem sonucunda dişlerinizin minesi hasar görebilir dişin güçlü durmasını sağlayan duvar zede alarak kötü sonuçlar olabilir. bu yüzden ben bu duruma iyi gözle bakamıyorum. inanın bana eğer tehlikeli bir iş olmasaydı bende beyazlattırırdım. bana gelen hastalarımada bunun doğru olmadığını anlatıyorum. banada bunu hocam söylemişti. birde piyasada satılan diş beyazlatma tozlarıda sadece hava fazla bir yararı olduğunu söyleyemeyeceğim. doğal yöntemlerde dişlerinizi koruyabilirsniz mesela benim hep yaptığım şey Büyük ve olgun bir çileği çatalla ezin. Diş fırçasının üzerine ezilmiş çileği sürün. Dişlerinizi 2 dakika boyunca fırçalayın. Her gün 2 kez bu işlemi yaptığınızda 1 hafta sonunda farkedilir ve sağlıklı bir beyazlık olduğunu göreceksiniz

bnm bitti... ve dişlerim a3den b1e geldi bundanda daha fazla beyaz ton yokmuş herlde

arkadaşlar yardıma ihtiyacım varr diş taşlarımı temizletmek istiyorum çok acıyomu ve komple bütün dişlere bakıyolar yani bütün diş taşlarını temizliyolar dimi ve ayrıca ssk ödüyomu son olarak ön dişimin bi tanesinde hafiften çürüme oyulma var ve buda genç bi kız olarak kötü bi durum (( bunun için porselen dolgular yapıyolarmış diş renginde çokmu pahalı bişey onuda devlet ödüyomu nolur bana cvp yazın bu konuda acilen bilgiye ihtiyacım var noluuuuur ((

Kizlar Benim Bir Sorunum Var.ne Yaparsan Yapayim Dişelrim Istediğim Gibi Beyazlamiyor.birçok Beyazlatici Denedim Am Etkisini Görmedim.bir Diş Hekimne Gitsem Ne Kadar Bir ücret Tutar Onuda Bilmiorum.yardimci Olursaniz Sevinirim..

merhaba
herkesin kendine ait bir diş rengi vardır.onu değiştirebilmek için önce diştaşı temizliği yapılabilir.o yöntemle dişte dişte oluşan çay ,kahve ve diğer gıdalardan oluşan renklermeler temizlenir.diş rengini değiştirebilmek için de beyazlatma yöntemleri var.biri klinikde hekim tarafından uygulanıyor.seans ücretini hekiminizle konuşmanız gerekir..fiyatı 500 dolar civarında olan beyazlatmanın ev tipi var.o yöntemde de ölçünüz alınıp size bir set siparişi veriliyor.5 günlük uygulama sonrasında şuanki diş renginizden 3 ton daha beyazına kavuşabiliyorsunuz

sağlıklı günler

arkadaşlar ben a5 diş rengine sahibim. Hekimler ve bu konuyu araştıranlar ne derece olduğunu bilir. Bende bundan kısa bi süre önce dişlerim için her türlü yöntemi denemeye hazırdım. Ev tipi ofis tipi yada lazer falan ... Ama en son gittiğim tanıdık bir hekim gözümü açtı . Dişlerim çok koyu renkte ve beyazlaması için evde her türlü yöntemi denemiştim Diş tozları karbonatlar limonlar . Dişlerime ve temizliğine rengi yüzünden takıntım olmuştu. Fakat günden güne daha da sarardı. Sonra doktorum o acı haberi verince dünyam yıkıldı .Fazla sert fırçalamaktan, ve aşındırıcı maddeler kullanmaktan diş minesi tamamen yok olmuş zımparalanmış gibi mineden eser kalmamış ön dişlerimde. Artık kabullendim vesağlıklı olması için çaba sarfediyorum. En önemlisi de bu artık benim için...

gecen sene diş hekimine bleaching dedikleri diş beyazlatma işleminden yaptırdım. 750 tl. gerçekten fark etti. çoğunlukla, hazırladığı dişlikle evde, onun verdiği jeli kullanıyorsunuz. bir ya da iki kere de ofisinde yine aynı opalesence isimli jelin daha güçlüsünü kendi sürüp, mavi bir ışık tutuyor. yani yapılan olağan üstü bir şey yok. aynı jelin piyasada satıldığını da görünce para tuzağı gibi hissettim 750 tl yi.

Arkadaşım o işlemi görmüş biri olarak aydınlatırsan sevinirim evde o jeli uygulaman için sana özel bi kalıp yapılmıyor mu? Asıl para tuzağı benim durumumda olupta uygulamanın hiç bi zarar vermeyeceğini iddia eden doktorda... Ben araştırmasaydım şu an takma diş kullanıyor olurdum.Sen içini rahat tut ve beyaz dişlerinin keyfini çıkar...:dance: hep gül canım....

Kizlar Benim Bir Sorunum Var.ne Yaparsan Yapayim Dişelrim Istediğim Gibi Beyazlamiyor.birçok Beyazlatici Denedim Am Etkisini Görmedim.bir Diş Hekimne Gitsem Ne Kadar Bir ücret Tutar Onuda Bilmiorum.yardimci Olursaniz Sevinirim..

herkesin kendine ait bir diş rengi vardır.diştaşı temizliği yaptırarak dişlerinzde dış etkenlerden oluşan renklenmelerini temizleterek daha parlak gözükmesini sağlayabilirsiniz.bu çok pahalı bir işlem değildir.eğer diş renginizin değişmesini istiyorsanız evde yada muayene ortamında kuygulatabileceğiniz beyazlatma sistemlerini deneyebilirsiniz.şuanki diş renginizin 3 ton daha beyazını elde edebilirsiniz.

Evet, hekim ağzınızın macun gibi bir şeyle ölçüsünü çıkartıyor. sonrada plastik dişlik yapıyor. her gece evde yatarken o verdiği dişliğin içine jeli sıkıyorsunuz. Zarar verip vermediğini pek bilmiyorum, inş vermemiştir:) Ama hekim de opalesence isimli jeli kullanıyor zaten, internetten aynı jeli kendiniz alabilirsiniz. evde yapabilirsiniz yani, ben bir daha öyle yapıcam. ama zarar verip vermediğini inan bilmiyorum. eğer zarar veriyorsa bunu kendinizin alıp yapması da, hekime yaptırmanız da fark etmez. sonuçta aynı jel.

hepimiz sevdiklerimizle bi ömür gülelimkaydirigubbakcemile5

merweciiim nerde yaptırdın, kalıp sendemi kaldı, istediğin zaman evde tekrarlayabiliyor musun...benneyaptımki

arkadaşlar birde bi sitede diş beyazlatıcı bi sistem var,evde 10 dk nızı ayırarak dişlerinizi beyazlatın diyor.fiyatı da çok makul.kullananlar var mı acaba?etkiliyse almak istiyorum...

Kızlar bu ofis ve ev tipi diş beyazlatmanın fiyatları hakkında bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim :))

Kızlar diş taşlarını,tartarları temizlerken dişin cilası da gidiyormuş.Cidden öyle mi?Temizletmek istiyorum ama bu sebep beni biraz düşündürüyor?Dişlerindeki taşlar temizleten arkadaşlar memnunlar mı?sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…