Diş Hekiminde Diş Beyazlatma..Diş taşı..Paylaşalım..

bende beyazlatmaya calısıyorum 8 yasımdan beri fırcalarım gece gunduz hiç aksattımı hatırlamam nadir olarak hastayken atlatmısımdır 30 yasıma geldim bir tane curugum yok allaha şukur tek derdim beyazlaması ve 3 tane gomulu 20 lik dişim tek onlar sorun bana aldırmaktan korkuyorum dişci koltuguna bi kere bile oturmadım çok korkuyom ya :KK43: ve beyazlaması için diş pastası denilen urun haricinde en kaliteli diş macunlarını kullandım ama nafile :S eşim bile artık diyo bıktım senin şu diş fırcalama manyaklıgından tek derdim curutmemek dişçi koltuguna oturmamak ve beyazlaşması ama nabcam bu beyazlık konusunda ( sigara içiyorum ama içmezkende beyazlamıyodu ) :KK43:

ben for youdan bir diş macunu almıştım blanx adı.Benım dişlerimde lekeler vardı cok fena derecede harika bir sonuç aldım mukemmel beyazlatıyor mutlaka denemelisiniz

bende beyazlatmaya calısıyorum 8 yasımdan beri fırcalarım gece gunduz hiç aksattımı hatırlamam nadir olarak hastayken atlatmısımdır 30 yasıma geldim bir tane curugum yok allaha şukur tek derdim beyazlaması ve 3 tane gomulu 20 lik dişim tek onlar sorun bana aldırmaktan korkuyorum dişci koltuguna bi kere bile oturmadım çok korkuyom ya :KK43: ve beyazlaması için diş pastası denilen urun haricinde en kaliteli diş macunlarını kullandım ama nafile :S eşim bile artık diyo bıktım senin şu diş fırcalama manyaklıgından tek derdim curutmemek dişçi koltuguna oturmamak ve beyazlaşması ama nabcam bu beyazlık konusunda ( sigara içiyorum ama içmezkende beyazlamıyodu ) :KK43:

slm benimde senin gibi diişleimdee hiç poblemim yok bende 32 yaşındayım doğrusunu söylemek gerekirse dişlerimi fazlada fırçalamıyorum ve hiç çürüümde yok .sadece seninki gibi bendede gömülü yirmilik dişlerim var.birde 10 sene sigara içtikten sonra içlerde çok lekeler var. bende beyazlatmyı düşünüyorum.

Arkadaslar bu televizyonda Seda Sayan Petek dincoz ve Fatih urek 'in disleri bembeyaz onlar nasil yaptiriyor oyle bilginiz varmi fisfisfis

ben for youdan bir diş macunu almıştım blanx adı.Benım dişlerimde lekeler vardı cok fena derecede harika bir sonuç aldım mukemmel beyazlatıyor mutlaka denemelisiniz

araştırtırdım o markanın leke çıkaranıda varmış.onu alp deneyeceğim bakalım inş ie yarar.tavsiyen için teşekkürler...

diş beyazlatmada en uygun fiyat nerede var
ya da doğal yöntem zarar vermeyen ne var başka karbonat hariç
dişetlerimi kanattı
bi de gitti gidiyor falan gibi siteler var ya orda hani lazerli beyazlatıcılar var onlar bi işe yarıyormu kullanan var mı

ben yakın zamanda beyazlatma işlemi yaptırdım tamamen mecburiyetten
dişlerimde görünüm açısından çarpıklık falan yok ön üst dişlerimden birinde küçükken kırılmadan dolayı kökten ayrılmış ve yeniden yerine kaynamıştı kaynamadan sonra morarma oldu
kanal tedavisi yapıldı ve hem içten hem dıştan beyazlatma uygulandı 5 seans sonunda diğer dişlerimle aynı rengi aldı
şunu söyleyebilirim sadece estetik açıdan yaptırmayın çok yıpratıcı bir işlem beyazlatma yapılan dişin dış yüzeyi matlaşıyor zamanla bu yıpratıcı etki kendini belli edecektir mineyi öldürüyor dişlerinizin kıymetini bilin yerine gelmiyor hiçbir uygulama kendi dişinizin yerini tutmuyor :1no2:

arkadaşlar bende yeni başladım diş beyazlatmaya. daha ilk seanstan farkı görebiliyoruz annemle beraber gidiyoruz. doktorumuza sorduk bi zararı olur mu diye. doktor bi zararı yok hatta ben bu konunun seminerlerine katıldığımda prof. umuz bize sonuçlarını göstermek için önce kendi dişlerine uygulamıştı dedi. bizde güvendik yaptırıyoruz. fiyatı 200 tl. ben çok yüksek fiyatlar gördüm forumda şaşırdım. fiyatı iyi araştırın

kızlar ıstenbul goztepe hastenesınde dıs ta<sı ucretsız temızlarnıyomuz dogrulugu nedır bılgısı olan varmı acaba ?

hayır karbonat falan çok zararlı deme sakın.ben diş asistanıyım kliniğimiz var istersen gel muayne ücretsiz istanbul beylikdüzü

Kizlar Benim Bir Sorunum Var.ne Yaparsan Yapayim Dişelrim Istediğim Gibi Beyazlamiyor.birçok Beyazlatici Denedim Am Etkisini Görmedim.bir Diş Hekimne Gitsem Ne Kadar Bir ücret Tutar Onuda Bilmiorum.yardimci Olursaniz Sevinirim..

bu karbonatlı diş macunları kullanmamak mı gerekiyor ama onlarla fırçalamazsak diğer diş macunları işte 8 etkili yok 3 etkili karbonatsız olduktan sonra sapsarı kalıyor
diş taşı temizliği de zararlıdır ona bakarsanız yani sonuçta kazıyarak temizlenmiyor mu :S

arkadaşlar bende yeni başladım diş beyazlatmaya. daha ilk seanstan farkı görebiliyoruz annemle beraber gidiyoruz. doktorumuza sorduk bi zararı olur mu diye. doktor bi zararı yok hatta ben bu konunun seminerlerine katıldığımda prof. umuz bize sonuçlarını göstermek için önce kendi dişlerine uygulamıştı dedi. bizde güvendik yaptırıyoruz. fiyatı 200 tl. ben çok yüksek fiyatlar gördüm forumda şaşırdım. fiyatı iyi araştırın

lazerle beyazlatma mı bu ? fiyatı uygunmuş
Diş beyazlatma mineye zarar veriyor diyor herkes bu lazerle beyazlatmanın hiç zararı yok mu yani

ben yine de beyazlatmaya gitmem önce dolgum var onu halletmem lazım bu diş olayı çok önemli gerçekten ben nerdeyse çay içmeyi bile bırakıcam artık bundan sonra :) dişlerin sağlamlaşması için bol yoğurt peynir süt nasıl olur sizce ?

kızlar şimdi karbonat dişleri beyazlatır mı die araştırdım.anlamıorm kimi yerde beyazlatır dio.kimisnde de hayır dio. bakın fisfisfis

KARBONAT VE SOFRA TUZU DİŞLERİMİZİ BEYAZLATIR MI?
Karbonat ve s ra tuzunu dişlerine tatbik ederek dişlerinin beyazladığını düşünen hastalarımız oluyor. Karbonat ve s ra tuzu partikülleri dişleri sadece daha iyi temizlemeye yardımcı olur, dişleri beyazlatmaz. Diğer taraftan bu partiküller dişleri aşındırır. Çok fazla kullanıldığında diş minelerinde hasar oluşmasına neden olabilir ve dişlerimizin doğal parlak sağlıklı görünümünün kaybolmasına sebebiyet verebilir. Bu malzemelerin yerine düzenli olarak orta sertlikte bir fırça ile diş fırçalanması daha etkili olacaktır.

napcamı şaşırdım:uhm:

X