Direksiyon sınavı

Özel mesaj yazmaktamı yasak ya niye paylaşılamıyor eskiden çok şeyi psylaşıyorduk. Özel mesajdan bile yazıyorduk.

Bizim şerit çizgileri bile silik onu bile yenilememişler nasıl sınav yeri anlamadım

Benim de en çok tedirgin olduğum konu dikkat dağınıklığı.sonuçta araba kullanıyorsun ya unutursam diye ilaç falan kullanmadım ama başka çarem de yok sanırım. Çünkü 3. Defa da kalmak istemiyorum. Gerekirse ben de doktora gidip durumu anlatacağım onun verdiği ilacı kullanacağım. Hiç aklıma gelmezdi birgün ehliyet sınavı için psikologa gideceğim

Bugün dersim vardı önceden komisyon üyeleri öğretmen oluyordu şimdi bakanlıktan gelecekmis geçen hafta giren hiç kimse gecememis hiç tolerans gostermiyorlarmis nasıl bi şansım varsa artık :))

Komisyon üyeri de öğretmen ek iş yapıyorlar tamamen o kişinin insiyatifine kalmış.benim ilk sınavdakiler iyiydi hatta bazı şeyleri hatırlattı. İkinci sınavdakiler resmen can acıtmaya gelmiş gibiydiler.bir de yapacağımız birsey yok müfettişler oluyor dedi. İlk kalkışta arabayı stop ettirdim yaptığım şey değil normalde, onu müfettiş nasıl görüyor anlamaidım. Ne yiyeyim vicdan versin Allah.

Ne güzel iyisi denk gelmiş. Geçen benim hocam da dedi bunları tanımıyorum oruç olduğu için oturup çay içip muhabbet edemedik öncekilerle çay içmiştik biraz konulmuştum falan dedi. Ben hep sabah giriyorum.ilk sınavda benden öncekini hafif çizgiye bastığı halde çok önemsememişler hoca iyiler demişti sınava girmeden.

Ben aksinize çok soğukkanlılıkla beklemiştim direksiyon sınavını... Sonuç debriyaja titreyen sol ayakla basıyordum...Sonuç geçtim...

Ne güzel soğukkanlılık çok önemli ama ben sınavı duyduğum hafta kendimden geçiyorum

Stop ettirdinmi ettirmediysen diger her seyide yaptiysan gecersin.herkesin heyecan durumu bir olmuyor iste ne guzel sogukkanliymişsiniz siz
Yok ettirmedim canım... Sınav öncesi kullandığın arac modelinin iç dizayn tanıtım videolarını izlemekte avantaj sağlıyor... Soğukkanlıymışım ama direksiyonu elime alınca heyecanım çıkmıştı ortaya... Titreyen bacaklarımda cabasıydı =) içten içe stres yapmışım meğer...

Hadi gozunaydin ben yine kaldim son 2 gundur hatasiz parkuru tamamladim sinavda vitesi dusururken1 e yanlislikla 3 e attim 2 kere stop etti
Canim hiç sıkma canını bende stop ettirdim 1 kere rampa kalkista ve bugüne kadar hiç etmemistim zaten tek stop hakkimiz var 2.de ettirseydim kalirdim üstelik bizim parkur da en son rampa kalkişı oluyor ve nerdeyse bitiyor..bidaha olur o olmazsa bir diğeri illaki alacaksın

Hadi gozunaydin ben yine kaldim son 2 gundur hatasiz parkuru tamamladim sinavda vitesi dusururken1 e yanlislikla 3 e attim 2 kere stop etti

Ayyy canım aynı şekilde gidiyorıx bakalım inşallah 3. Ye geçeriz. Hergün canım sıkılıyor birgün burada ehliyetimizi aldık sevincini biz de paylaşırız inşsllsh. Benim de haziranda sonavım. İlaç el ayak titremesi el terlemesi gibi heyecan belirtlerinşnyok ettimi nasıl bir etkisi oluyor

Ilac ise yaradi heyecan yapmadim ama benim hatam yuzunden kaldim yine

O vitesi değiştirme yanlışlığını çoğu kişiden duymuştum biraz da el alışkanlığı olmaması sebep. Ya bana ne demeli ikinci sunavda el frenini indirmeyi unutmuştım yabi benimki heyecandandı

Insallah valla bende cok uzuldum bu sefer cok sacma biseyden kaldim onceden yaptugim bi hatada degildi parklara gidemeden indim arabadan 2 gun kendime gelemedim uzuntudenilacin etkisi kesinlikle var bu arada yarim aldim ben 3 gun sonra biraktim

O vitesi değiştirme yanlışlığını çoğu kişiden duymuştum biraz da el alışkanlığı olmaması sebep. Ya bana ne demeli ikinci sunavda el frenini indirmeyi unutmuştım yabi benimki heyecandandı
El frenini bende unuttumel frenini indirmeyince vites 1 e gecmiyor v8tesi atamayinca caktim durumu indirdim hemenbizede parkuru tersten baslattilar ikincide komisyondaki bayan gicikti bu sefer sinavdan once konusuyor yanimda diyor herkes ehliyet almak zorunda degil,ogrencilere cok uzuluyorum kaldiklarinda filan dedi para yonunden heralde biz insan degiliz sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…