Direksiyon sınavı

Aslinda hic konusmasalar sakin sakin kullanilir. Sinava sabah erken saatte girmenin de faydasi olur herhalde.

Merhaba arkadaşlar pazar günü sınavım var, kullandığınız ilaç dikkat dağınıklığı yaptı mı?

Merhaba arkadaşlar pazar günü sınavım var, kullandığınız ilaç dikkat dağınıklığı yaptı mı?
Bende yapmadı hatta fazla konuşmayı seven bi insan değilim ama çenem düştü resmen o gün içimden kendime sus artık diyordum :)) ama istersen bir gün önce al ilacı kendinde bi dene bende öyle yapmıştım

Bende de yapmadı. İlaç iki tane kullandım birkaç gün önce ilaç içmeye başlıyorsunuz perşembe günü başlamıştım.

Teşekkür ederim , neden bu kadar heycan oldu bilmiyorum %90 kalacak gibiyim . uyku falan kaçtı , kendime çok kızıyorum nedir bu heyecan...

Teşekkür ederim , neden bu kadar heycan oldu bilmiyorum %90 kalacak gibiyim . uyku falan kaçtı , kendime çok kızıyorum nedir bu heyecan...

Ahh o psikoloji bende de vardı. Aradıkları anda kabus yaşıyordum bir hafta stres yapıyordum ve heyecandan iki defa sınavdan kaldım. Çok şükür 3. De geçtim sanırım ilaçların çok faydası oldu. İlk iki sınavda ilaç kullanmamıştım

3.geçmeye de razıyım komisyonla birlikte aynı arabada olmak nasıl bir duygu

Komisyonun tavrı çok önemli ikinci sınavda suratları beş karıştı. Arabayı kaldırırken stop ettirdim. son sınavda biri içerden çıkmadı yanımda duran çok iyiydi. Heyecana gerek yok rahat ol normal kendi arabana biniyor gibi hisset dedi güler yüzlüydü çok etkisi oluyor. Burada komisyon görevlisi olan arkadaşlara da belirtmek istiyorum lütfen başında azrail dikilir gibi durmayın sonuçta çok insan bu konuda heyecanlanıyor onu farkettim

Hee bir de son sınavda benim hocam bir konu açmıştı benimle ilgili özel hayatımla ilgili o arada komisyondan gelen hoca az dikkatim dağılıyor gibi oldu diye düşünüp kapatalım isterse konuyu dikkatini dağıtmayalım dedi :)

Allah hepinizin yardımcısı olsun benimde 20 sinde sınav burayı okurken bile heycandan midem bi hoş oluyor hocam gecersin dedi ama bakalım ben hep kaybettiğim şeyleri heycandan kaybetmisimdir kendime çok kizarim bu yüzden

Evet direksiyon hocamdan da memnun değilim , stop etmezsen geçersin , komisyonda sıfırcı bi adam var o gelirse zor ..Hiç morel vermedi ...İnşallah dediğiniz gibi olur ...Hapada başlayacağım bugün

Ahhh inşallah ... Bende heycandan fren ve gazın yerini dahi karıştırabilirim , hatta son derste rampa aşağı iniyorum yavaşlamak için frene basayım diye gaza bastım , hoca anlamadı çok hızlı gidiyorsun dedi , ama ben bir hayli korktum.

Yok yok onları sakın karıştırmayın

Ne güzel inşallah kendini bilen insanlara denk gelirim bende... şuan sizin yerinizde olmak isterdim.Kursa gittim ben hazır değilim dedim sınav girişinizi yaptım dedi.

Ya kızlar bu ehliyetin yazılı sınavları her şehirde aynı tarihte mi oluyor

Ay o heyecan insanı bitiriyo yaaa Allah yardımcınız olsun....bende 3,5 sene önce almıştım heyecanlansanızda onlara belli etmemeye çalışın bu arada yeni sistemde otomatik vites ehliyeti de çıkmış galiba
Benim zamanımda yoktu olsaydı onu alırdım
Zaten otomatik kullanıyorum
Düz vites çok sinir bozucu

Evet direksiyon hocamdan da memnun değilim , stop etmezsen geçersin , komisyonda sıfırcı bi adam var o gelirse zor ..Hiç morel vermedi ...İnşallah dediğiniz gibi olur ...Hapada başlayacağım bugün

Komisyona sürekli aynı kişi gelmiyorki. Farklı kişilere görev veriyorlar hatta sırayla çağırıyorlar.

Ne güzel inşallah kendini bilen insanlara denk gelirim bende... şuan sizin yerinizde olmak isterdim.Kursa gittim ben hazır değilim dedim sınav girişinizi yaptım dedi.

Ben de onu her sınavda yapıyordum ve girişini yaptım diyorlardı. Telefon geldiğinde açmayıp sonra kendimi toplayınca dönüş yapıyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…