Direksiyon sınavı

Insallah valla bende cok uzuldum bu sefer cok sacma biseyden kaldim onceden yaptugim bi hatada degildi parklara gidemeden indim arabadan 2 gun kendime gelemedim uzuntuden😑ilacin etkisi kesinlikle var bu arada yarim aldim ben 3 gun sonra biraktim

Benim de ikinci sınavda aynı oldu parklara gidemeden kaldım bütün motivasyonum gitti moralim altüst oldu vazgeçiyorum bile dedim.

Sinav tarihi degisti bizim 29 30 u egitime pazartesi tekrar basliycam senin noldu

30 hazirana yazdırdım hafta içi eğitim bakalım ne yapacağız simdiden heyecan basladi insallah ikimizde bu defa aliriz ehliyetimizu bu konu beni cok yordu basvurali bir yil dolacak agustosta

Allah yardımcınız olsun kızlar cok büyük heyecan yazılıyı 98 e geçtim direksiyonu da bi kere de verdim cok şükür hiç stres olmayın en cok park lara çalışın ne kadar rahat olursanız komisyon da olasan rahat oluyo

Allah yardımcınız olsun kızlar cok büyük heyecan yazılıyı 98 e geçtim direksiyonu da bi kere de verdim cok şükür hiç stres olmayın en cok park lara çalışın ne kadar rahat olursanız komisyon da olasan rahat oluyo
Bence yapiyla alakali heyacan durumu:)derste parkuru sorunsuz tamamlasam bile sinavda farkli gerginlik oluyor dersteki rahatligi saglasak keske bizde, hayirli olsun ehliyetiniz:)

Hayırlı olsun inşallah ı günleri biz de görebiliriz. Parklar bana en kolay geleni. Hatta paralel parkı iki hamlede yapıyorum. Ama işte o heyecan beni bitiriyor elim ayağıma dolaşıyor. Çok üzgünüm moralim bozuk. Niye yapamıyorum diye ama elimden gelen birşey yok malesef

Nihayetttt sınavı geçtim hala şaşkınım kesin kalırım diyordum. Çok umutsuz ve moralim bozuktu. Sakinleştirici ilaçların faydası oldu sanırım. Darısı diğer arkadaşlarımın başına

Nihayetttt sınavı geçtim hala şaşkınım kesin kalırım diyordum. Çok umutsuz ve moralim bozuktu. Sakinleştirici ilaçların faydası oldu sanırım. Darısı diğer arkadaşlarımın başına
Çok sevindim hayırlı olsun :) ben kazandigimda inanamiyordum nasıl buyuttuksem sınav stresini artık rüyada sanıyordum kendimi :)) hatta bi kaç gün sonra rüyamda aslında kazanamadigimı soyluyorlardi ağlayarak uyanmistim :)) ama sakinleştirici gerçekten etkili oluyor

Ben bugun ilk sinava girdim cok heyecan yaptim ve kaldim. Sakin olmam lazimdi ama basaramadim. Cok üzgünüm
Sende bizdensin :)) hiç üzülme doktora git durumunu anlat gerekirse sakinleştirici al bizim kursun sahibi şeker dağıtır gibi dagitiyormus tabi ben ilk sınavdan kaldıktan sonra öğrendim bunu

Sende bizdensin :)) hiç üzülme doktora git durumunu anlat gerekirse sakinleştirici al bizim kursun sahibi şeker dağıtır gibi dagitiyormus tabi ben ilk sınavdan kaldıktan sonra öğrendim bunu
Aslinda komisyon ogretmen ben de ogretmenim. Ama anlamadim asiri panik oldum. Duz yolda stop ettirdim. Kursun kendi hocasi arkamdan yardim edecegim diye dürttü durdu o ayri panik yaptirdi

Ben bugun ilk sinava girdim cok heyecan yaptim ve kaldim. Sakin olmam lazimdi ama basaramadim. Cok üzgünüm

En hevesli girdiğim ilk sınavdı. Sonraki iki sınav hep üzülerek girdiğimdi. İlk sınavda da çok heyecan yaptım tabiki gece uyuyamamıştım. Kırmızı ışıkta geçmişim tabi ışıkları görünce yavaşlamam gerekiyormuş. Hoca sınavdan sonra söylemişti. İkincisinde heyecandan kalkışta ve park yerinde stop ettirdim derslerde pek yaptığım birşey değildi. Sakinleştirici kullanmanızi tavsiye ederim doktor bana iki ilaç verdi. Nasıl kullanmam gerektiğini de söyledi çok faydasını gördüm.

En hevesli girdiğim ilk sınavdı. Sonraki iki sınav hep üzülerek girdiğimdi. İlk sınavda da çok heyecan yaptım tabiki gece uyuyamamıştım. Kırmızı ışıkta geçmişim tabi ışıkları görünce yavaşlamam gerekiyormuş. Hoca sınavdan sonra söylemişti. İkincisinde heyecandan kalkışta ve park yerinde stop ettirdim derslerde pek yaptığım birşey değildi. Sakinleştirici kullanmanızi tavsiye ederim doktor bana iki ilaç verdi. Nasıl kullanmam gerektiğini de söyledi çok faydasını gördüm.
Ben de kullanayim faydasi olursa. Cunku tamamen heyecandan panikten kaybettim. Benden kötü kullananlar gecti ben kaldim. Komisyon surekli heyecanlanma sakin ol dedi ama elde degil. Ilk sinavda gecmeye cok odaklanmistim

Ben de ikinci sınavdan kaldıktan sonra kurs önerdi. Bir de burada arkadaşlar söylemişti sağolsunlar

Aslinda komisyon ogretmen ben de ogretmenim. Ama anlamadim asiri panik oldum. Duz yolda stop ettirdim. Kursun kendi hocasi arkamdan yardim edecegim diye dürttü durdu o ayri panik yaptirdi

Hocanın çok faydasını gördüm ben o an acaba neyi yapmadım dedim hemen yaptım . Zaten stop ettirmek hep heyecandan oluyor bir defa oldumu ayak kontrolü sağlanamıyot malesef heyecandan zangır zangır titremişti geçen sınavda

Hocanın çok faydasını gördüm ben o an acaba neyi yapmadım dedim hemen yaptım . Zaten stop ettirmek hep heyecandan oluyor bir defa oldumu ayak kontrolü sağlanamıyot malesef heyecandan zangır zangır titremişti geçen sınavda
Evet ya cok heyecanlandim sinava 1 saat kala basladi. Ossye kpss ye girdim boyle heyecanlanmadim. Insallah birdahakine gecerim hic yoktan sinav nedir ne degildir gormus oldum. Beni kurs hocasi korkutmustu sinav cok zor, en ufak hatada kalinir gibi anlatti. Hoş ben komisyon yardim ettigi halde kaldim ya neyse

Evet ya cok heyecanlandim sinava 1 saat kala basladi. Ossye kpss ye girdim boyle heyecanlanmadim. Insallah birdahakine gecerim hic yoktan sinav nedir ne degildir gormus oldum. Beni kurs hocasi korkutmustu sinav cok zor, en ufak hatada kalinir gibi anlatti. Hoş ben komisyon yardim ettigi halde kaldim ya neyse

Benim sınava bir hafta kala başlıyordu diş etlerim ağrıyordu sıkmaktan. Ben de üniversite sınavında böyle heyecan görmedim. Ve hocanın negatif anlatışı heyecanımı daha da attırdı. Demreki hepimiz benzer şeyleri yaşıyoruz. İlk sınavda bana da yardımcı oldular. İkinci sınavda komisyondakikerin suratlarından düşen binparçaydı. Sağolsunlar bu sınavdaki hocalar melek gibiydi. Ilımlı konuşmaları bile rahatlattı beni.

X