Direksiyon sınavı

Yaa uzulme ben 2. Defa kalsam bile inatla o ehliyeti alana kadar devam edicem diyorum sende pes etme hemen komisyondakileri yokmus gibi davran kullanmana bak sen ilac konusunda deneyebilirsin aslinda otla falan ugrasmayip bendemi ilac alsam😒

Ne hallere düştük ehliyet yüzünden🙁 kendime acıyorum ama senin gibi cesaretli değilim beni gaza getir en iyisi🤪 ilaç da bakalım olmazsa kim önce sınava girecekse denesin olumlu olursa birbirimizi haberdar edelim. Eczaneye anlat uygun ilacı versin dediler

Ne hallere düştük ehliyet yüzünden🙁 kendime acıyorum ama senin gibi cesaretli değilim beni gaza getir en iyisi🤪 ilaç da bakalım olmazsa kim önce sınava girecekse denesin olumlu olursa birbirimizi haberdar edelim. Eczaneye anlat uygun ilacı versin dediler
Dr yazmasi gerekmiyormu recetesiz veriyorlarmi ilaci
Benim sinavim 25 inde bakalim bende kendimden emin degilim ama cesaretlendirmeye calisiyorum arabayi kullanmayla alakali hic korkum yok ama sinav iste geriyor insani ek dersleri bi alayim dahada cesaretlenicem sanirim ara vermek iyi olmuyo arka arkaya girmeyi planliyorum kalmam insallah ama kalirsam eger😐

Dr yazmasi gerekmiyormu recetesiz veriyorlarmi ilaci
Benim sinavim 25 inde bakalim bende kendimden emin degilim ama cesaretlendirmeye calisiyorum arabayi kullanmayla alakali hic korkum yok ama sinav iste geriyor insani ek dersleri bi alayim dahada cesaretlenicem sanirim ara vermek iyi olmuyo arka arkaya girmeyi planliyorum kalmam insallah ama kalirsam eger😐

Yok doktor yazmadan veriyorlar tabi her ilacı değil.ama gerekirse doktora da giderim. Ya bu deveyi güdücem ya da bu diyardan gidicem. İnşallah iyi geçer senin gerçekten zor bir süreç.çok korkun yoksa iyi geçer bence benim korkum da var biraz ilk zamanki gibi olmasa da

Bende ilk direksiyon sınavından kaldım çok heyecanliydim park ederken sol Bacağım çok titredi komisyon hocası bacagin titriyor diyince iyice koptum sonra teker kaldirima değdi tamamen heyecandan kaldım yani haftaya yine sınavım var ve tek korkum heyecanlanmak sizler buna çözüm buldunuzmu

Bugun eczaneden bi ilac aldim heyecan icin recetesiz satiliyor aile hekimine ve hemşire bi arkadasimada danişarak aldim kullanan yorumlarinada baktim etkiliymis baya dusuk doz zaten ben yarim alarak deniycem bakalim faydasi olacakmi bu arada bugun egitime basladim tekrar sabah sabah gittim sinav parkurunu degistirmisler yine l parki vede normal parki degistirmisler alano dubayla doldurmus gdhdjfjfjfhh😨😓

Bizim parkkurda da değişiklikler olmuş bazı çizgiler vardı şansıma hepsini silmisler..di..... diye bi ilaç duydum siz önünü aldınız sadece sınav günümü icmeniz önerildi yoksa daha önceki başlamanız onerildi

Bizim parkkurda da değişiklikler olmuş bazı çizgiler vardı şansıma hepsini silmisler..di..... diye bi ilaç duydum siz önünü aldınız sadece sınav günümü icmeniz önerildi yoksa daha önceki başlamanız onerildi
Evet ayni ilactan bahsediyoruz ama oneride bulunamam hem sitede yasak sanirim hemde ilac sonucta bir bucuk saat once alinmasi gerektigi yaziyor nette fakat ramazan ve oruc tutuyorum bundan dolayi alamam eczacida gece sahurda al dedi hemsire arkadasimda yarim al dedi egitimde bi dene istersen dedi bilmiyorum bende nasil kullanmam gerektigini tam olarak geceden alsam derste cok etkili olacagini dusunmuyorum acikcasi kullanmayabilirimde yada regl olursam ancak öyle

Allah kabul etsin..bende regl oldum bu dönemde insan daha bi kaygılı oluyor en iyisi ben yarin eczaneyle goruseyim bakalım :)) inşallah gecerizde haftaya da mutlulugumuzu paylasiriz💃💃💃

Allah kabul etsin..bende regl oldum bu dönemde insan daha bi kaygılı oluyor en iyisi ben yarin eczaneyle goruseyim bakalım :)) inşallah gecerizde haftaya da mutlulugumuzu paylasiriz💃💃💃
Amin canim sagol hadi insallah eczanenin sana ne dediginide paylasirmisin dozuyla alakali nasil kullanilmasini oneriyor etki suresi nedir ben alip almamak konusunda tereddutluyum yarin vaktim olursa baska bi yere daha sorar fikrini alirim kas yapalim derken goz cikarmayalim simdi😐

Amin canim sagol hadi insallah eczanenin sana ne dediginide paylasirmisin dozuyla alakali nasil kullanilmasini oneriyor etki suresi nedir ben alip almamak konusunda tereddutluyum yarin vaktim olursa baska bi yere daha sorar fikrini alirim kas yapalim derken goz cikarmayalim simdi😐
Bugün gittim eczaneye aldım biraz yoğunluk vardı. . direksiyon sınavı için kullanacagimi söyledim doktora sorarak kullanın dedi..bende yarım içtim dikkat dağınıklığı vs yapacakmi diye bende herhangi yan etki yapmadı fırsat bulabilirsem doktora da gidecegim sonucu yazarım sizde bi gelişme olursa yazın lutfen😊😊

Bugün gittim eczaneye aldım biraz yoğunluk vardı. . direksiyon sınavı için kullanacagimi söyledim doktora sorarak kullanın dedi..bende yarım içtim dikkat dağınıklığı vs yapacakmi diye bende herhangi yan etki yapmadı fırsat bulabilirsem doktora da gidecegim sonucu yazarım sizde bi gelişme olursa yazın lutfen😊😊
Bende etkisini gormek icin yarim aldim aksam etki etti gibi hissettim heyecan durumu yoktu ama iftar sonrasi biraz carpinti oluyor ona iyi geldi bence bakalim su sinavi bi atlatalimda hayirlisiyla.psikiyatri anksiyete sosyal fobi gibi tedavilerdede kullaniyormus ilaci zaten

Bugün dersim vardı önceden komisyon üyeleri öğretmen oluyordu şimdi bakanlıktan gelecekmis geçen hafta giren hiç kimse gecememis hiç tolerans gostermiyorlarmis nasıl bi şansım varsa artık :))

Hanımlar merhaba
Ben ehliyet e sınavını 98 le tek seferde geçtim 8 ders eğitimlerimide aldık şimdi sınavı bekliyorum ama kabusum oldu resmen aslına hocayla gayet iyi sürüyorum ama düşündükçe içime fenalar basıyo kesin heyecan yapacam sınavda diye tek seferde gecmek cok mu zor ya
Sabah girerseniz biraz zor oluyormuş kimse kimseyi tanımadığı için hocalar yardım edemiyormus ve daha sertmis ben öğleden sonra girmiştim ben kullanırken heyecandan unutmayayim diye herşeyi soluyordu sinyali yaktık diimi vitesi 1e 2 artık dimi diye

Bugün dersim vardı önceden komisyon üyeleri öğretmen oluyordu şimdi bakanlıktan gelecekmis geçen hafta giren hiç kimse gecememis hiç tolerans gostermiyorlarmis nasıl bi şansım varsa artık :))
Nasil yani bizim icindemi boyle olacak artik😨

Sabah girerseniz biraz zor oluyormuş kimse kimseyi tanımadığı için hocalar yardım edemiyormus ve daha sertmis ben öğleden sonra girmiştim ben kullanırken heyecandan unutmayayim diye herşeyi soluyordu sinyali yaktık diimi vitesi 1e 2 artık dimi diye
Ben sabah girmistim ilkine 3. yada 4. Siradaydim sanirim yardimci oldular bana denk geldigin kisiye bagli o biraz giciksa en ufak hatada indiriyormus zaten

Ben aksinize çok soğukkanlılıkla beklemiştim direksiyon sınavını... Sonuç debriyaja titreyen sol ayakla basıyordum...Sonuç geçtim...

Ben aksinize çok soğukkanlılıkla beklemiştim direksiyon sınavını... Sonuç debriyaja titreyen sol ayakla basıyordum...Sonuç geçtim...
Stop ettirdinmi ettirmediysen diger her seyide yaptiysan gecersin.herkesin heyecan durumu bir olmuyor iste ne guzel sogukkanliymişsiniz siz

Bende ilk direksiyon sınavından kaldım çok heyecanliydim park ederken sol Bacağım çok titredi komisyon hocası bacagin titriyor diyince iyice koptum sonra teker kaldirima değdi tamamen heyecandan kaldım yani haftaya yine sınavım var ve tek korkum heyecanlanmak sizler buna çözüm buldunuzmu

Ahh bu heyecan bizi bitirecek bende diyordum acaba yalnız ben mi böyleyim. İnşallah sınavın iyi geçer bize örnek olursun

X