"dinner cancelling" yöntemiyle kilo verelim

Ciddiyim. Sabah sporu en sağlıklı spordur. Spor sonrası tam 14 saat metabolizmayı daha hızlı çalıştırır. Ama akşam yapılan sporun 14 saati genelde uykuda geçtiğinden pek faydalı olmaz

Selam kızlar bende en geç 7de yıyodım ama sizinle beraber bende 6da kapatırım dükkanı benim boy 1.65 kilo 90la başladım şu an 85.9 bende sabah klasik kahvaltı yapıyorum ekmek yemiyorum öğle süt ya da meyve ile geçiştiriyorum akşam da evde olan yemekten ekmeksiz yiyorum bu arada ben kahvaltıyı ancak 12gubı falan yapıyorum :) geç yatıp geç kalkıyorum çünkü
Ayrıca elıptık bisiklet kullanıyorum
Meraba
Zaten kahvaltiyi 12 de yapiyormussun ogle dedigin oguni nezman yiyorsun ikindi de mi bende 12 de yapiyorum geelde kajvaltiyi oyuzden sorruyorum

Ben de size katiliyorum kizlar
Tek tek tek cozumu bu isin gerekten aksam 6 dan sonra yememek....ben suan 167 boy 66 kiloyum bikac kilo daaha vermek stiyorum bakalim buara alistim aksam yememelere

Kızlar bir sey sormak istiyorum sabah kalkar kalkmaz spor yapmak zararlı mı mesela kalkıp bı bardak sut ıcın spor yapsam nasıl olur

Ciddiyim. Sabah sporu en sağlıklı spordur. Spor sonrası tam 14 saat metabolizmayı daha hızlı çalıştırır. Ama akşam yapılan sporun 14 saati genelde uykuda geçtiğinden pek faydalı olmaz
Canım bendede saat pedometer var en az 10 bin olmadan uyumuyorum kaç gündür duran kilom tekrar başladı düşmeye çok şükür:KK49:öyle sabah akşam fark etmiyor gün içinde tamamlıyorum ama sabah 7 bin oluyor 5 den sonrada 3 bini tamamlıyorum:KK66:inan çok faydasını gördüm yan yağlarımı hiç çalıştırmadan sadece yürüyerek erittim şimdi yanlarımda yağ kalmadı bakalım şiş göbüşümle:anneadayı:popom ne zaman eriyecek

Ben de size katiliyorum kizlar
Tek tek tek cozumu bu isin gerekten aksam 6 dan sonra yememek....ben suan 167 boy 66 kiloyum bikac kilo daaha vermek stiyorum bakalim buara alistim aksam yememelere
Başarılar tatlım bende 1 ay olcak en geç 5 de yiyorum bu 4.haftam 6. Günüm 78.400 le başladım 73.600 indim bu sabah itibariyle akşam 5 de yedim dedim bu süre itabariyle kebab hamburger kaçamağımda oldu yapmasaydım en az bi 6 kilo giderdi:KK14:akşam yemeğini az yiyip ve erken yedinmi yavaş yavaş yağlar terk ediyor :63:

Canım bendede saat pedometer var en az 10 bin olmadan uyumuyorum kaç gündür duran kilom tekrar başladı düşmeye çok şükür:KK49:öyle sabah akşam fark etmiyor gün içinde tamamlıyorum ama sabah 7 bin oluyor 5 den sonrada 3 bini tamamlıyorum:KK66:inan çok faydasını gördüm yan yağlarımı hiç çalıştırmadan sadece yürüyerek erittim şimdi yanlarımda yağ kalmadı bakalım şiş göbüşümle:anneadayı:popom ne zaman eriyecek
Dısarda mi yruyosunuz

Dısarda mi yruyosunuz
Nerde olursa canım evdeysem leslieyle yürüyorum dışardaysam arabayı uzağa park edip yürüyorum arabaya gelene kadar epey efor sarfediyorum ne şekilde olursa olsun en az 10 bin adımı tamamlıyorum:KK66:daha 4 gün oldu şimdiden faydasını görmeye başladım geçen hafta tam tamına 74 geldim ertesi gün 74.500 sonraki günler 74.800 e kadar çıkdı benide panikleme aldı hemen saatimi koluma takdım başladım bu sabah ne göreyim kilom 73.600 e inmiş:KK71:daha öncede bu yöntemle kilo verdim sadece akşam dikkat edip 10 bini tamamlayıp kendimi kasmadan üzmeden 1 ayda 4 kilo vermiştim:KK31:

Başarılar tatlım bende 1 ay olcak en geç 5 de yiyorum bu 4.haftam 6. Günüm 78.400 le başladım 73.600 indim bu sabah itibariyle akşam 5 de yedim dedim bu süre itabariyle kebab hamburger kaçamağımda oldu yapmasaydım en az bi 6 kilo giderdi:KK14:akşam yemeğini az yiyip ve erken yedinmi yavaş yavaş yağlar terk ediyor :63:
Boy kac canim senin
Kesinkikle hem etkili hem guzeo

Kızlar 4 gündür yapıyorum. Kilom hala 66.9. Regl oldum ondan mi duruyor acaba. Anlamadım gitim. Akşam yemiyorum. Gündüzde şimdiye kadar en fazla 1200-1400 kalori yedim.. uff sinir oluyorum.

Kızlar 4 gündür yapıyorum. Kilom hala 66.9. Regl oldum ondan mi duruyor acaba. Anlamadım gitim. Akşam yemiyorum. Gündüzde şimdiye kadar en fazla 1200-1400 kalori yedim.. uff sinir oluyorum.
Canım reglıyken hızlı kilo verılırmıs ama tartıda bittikten iki uc gun sonra farkedılırmıs Öyle okumuştum

Evet gerçektende öyleymiş
Adetliyken kilonuz sabit kalsa da adet dönemi bittikten sonra kilolarınızı topluca verirsiniz. Bunun için adet döneminde kilo veremiyorum düşüncesine kapılmanız yanlış olacaktır

Evet gerçektende öyleymiş
Adetliyken kilonuz sabit kalsa da adet dönemi bittikten sonra kilolarınızı topluca verirsiniz. Bunun için adet döneminde kilo veremiyorum düşüncesine kapılmanız yanlış olacaktır
Super ozaman durmak yok yola devam :)
Ben yağsız tuzsuz makarna yedim 5te dükkanı kapattım :)

X