"dinner cancelling" yöntemiyle kilo verelim

Msj tekrarı enem bi bastım 4-5 tane çıktı

Son düzenleme:
Menüm

Sabah. ; 5 zeytin 1 yumurta 1 hurma 3 ceviz yeşil çay semiz otu , roka domates ve salatalık 1 tane de biber

Öğlen : yarım litre ayran 3 ceviz 3 hurma

Akşam ; 1 kase mercimek çorbası

Menüm

Sabah. ; 5 zeytin 1 yumurta 1 hurma 3 ceviz yeşil çay semiz otu , roka domates ve salatalık 1 tane de biber

Öğlen : yarım litre ayran 3 ceviz 3 hurma

Akşam ; 1 kase mercimek çorbası
Menün güzelmiş :KK66:ama çok az değilmi bende sabahdan akşama kadar aç dursam tık yok akşam 5 den sonra acayip tatlı tuzlu birşeyler yemek istiyorum zor tutuyorum kendimi :KK61:

kahvaltısınıdan sonra hiç fırsatım olmadı yemeye. Ancak akşam saat 8 de ekmek li mercimek çorbası yedim! Ardından biraz da çikolata. :)
Ama napayim bütün gün yiyememistkm. Yarın 5 den önce yemeye calisacagim

Selam kızlar bende en geç 7de yıyodım ama sizinle beraber bende 6da kapatırım dükkanı benim boy 1.65 kilo 90la başladım şu an 85.9 bende sabah klasik kahvaltı yapıyorum ekmek yemiyorum öğle süt ya da meyve ile geçiştiriyorum akşam da evde olan yemekten ekmeksiz yiyorum bu arada ben kahvaltıyı ancak 12gubı falan yapıyorum :) geç yatıp geç kalkıyorum çünkü
Ayrıca elıptık bisiklet kullanıyorum

Selam kızlar dayanamadım tartıldım 69,2 çıktım benim için çok iyi bi rakam çok mutluyum sabah dünkü gibi kahvaltı yaptım şimdi yürüyüşden geldim 5 saatlik açlık dolmadan bişey yemiyorum henüz 3 saatlik açlık var ve ben Rabb'ime şükür çok tokum :KK66:

Selam kızlar bende en geç 7de yıyodım ama sizinle beraber bende 6da kapatırım dükkanı benim boy 1.65 kilo 90la başladım şu an 85.9 bende sabah klasik kahvaltı yapıyorum ekmek yemiyorum öğle süt ya da meyve ile geçiştiriyorum akşam da evde olan yemekten ekmeksiz yiyorum bu arada ben kahvaltıyı ancak 12gubı falan yapıyorum :) geç yatıp geç kalkıyorum çünkü
Ayrıca elıptık bisiklet kullanıyorum

Merhaba canım hoşgeldin :KK66: hemen hemen aynı tarzda besleniyoruz tek farkımız ben kahvaltıyı erken yapıyorum sadece bugun biraz geç yaptım

Merhaba kızlar.gündüz istediğimizi yiyip akşam 6dan sonra mı yemiyoruz?bütün sayfaları okuyamadım.

Ben gündüz canım ne isterse yiyorum. Çok iştahlı biri olmadigimdan topladigimda. 1200 kaloriyi geçmiyor yediklerimn.
Sabahlari 1 saat yürüyorum. Yarın sabah tartim ne gösterecek bakalım.

Sporu daima sabah yapın . Akşam sporun pek faydası yok. Sabah yapılan spor metabolizmazi hızlandırıyor... Ve gün boyu %20 daha fazla yağ yakıyorsunuz.

X