dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

Kızlar ,dileklerimizin kabulü için buyrun bekliyoruz , Allah dualarımızı kabul etsin. dua etmeyi seven, ihtiyacı olanlar,gönüllüler burda buluşalım inşallah.listemiz yarın yani pazartesi günü kapanacaktır . her kişi için 5000 ayet okunacaktır.

Okunuşu "Hasbinallahu ve nimel vekil ''
Anlamı ''Allah bize yeter. O, ne güzel vekildir''

1)melisa
2)senanas
3)naz
4)sweet-73
5)damla_22
6)aaynaa
7)masculin
8)ZEYNEP0682
9)berirem
10)yavruceylann
11)ppatym
12)tubatesbih
13)mirac75
14)emel_efe
15)pembe4044
16)deryafikret
17)farmasi
18)nikimmikim7
19)mutlu-umutlu
son listemiz budur dahil olmak isteyenleri bekliyoruz,listemiz pazartesi akşamı kapanacaktır,20 kişiye ulaşınca ilk turumuz tamamlanacaktır ,sevgiler. son kişi gelirse, yarın başlıyoruz duamıza bekliyoruz :)

Bence de sayı sınırlaması olmasın. Dua etmek isteyen herkes buyursun gelsin. Bundan daha güzel bir icabet olur mu?
bence de olmaz ama o zaman da sonu gelmez nerede bitireceğimiz bilinmez sonra kafasına göre okuyan olur okumayan olur girmek isteyen zaten bu liste bitince sonra yine katılır ama kimin kime fazla hakkı geçecek diye de düşünmeyelim herkesin eşit olsun ben on gündür okuyorum diyelim mesela sonradan o da girsin on gün sonra ona sıra gelsin sonra pat ortadan yok olsun gibi sorunlar yaşamayalım bence liste liste bu iş olsun belki bu liste bittikten sonra tekrar bu heyecanla okuma olmayacak kiminin işi çıkacak kimi girmeyecek ben liste sabit olup sayı da sabit olduktan sonra kapansın derim

20 kisiyle sinirlamayin kimin duasinin kabul olacagi belli olmaz. Yarin aksama kadar sure verin .haftasonu olunca cogu arkadasimiz girmiyr buraya
Bence de sayı sınırlaması olmasın. Dua etmek isteyen herkes buyursun gelsin. Bundan daha güzel bir icabet olur mu?
arkadaşlar zaten dua etmek isteyen gönüllü aarkadaşlarımız herzaman gelir ama bence plan dahilinde gitmemiz gerek ayırt etmekle düşünmeyelim bunu lütfen. sadece konumuz dağılmasın herkes eşit olsun istedim hepsi bu. tekrar diyorum ayrımcılık değil sadece bi düzen için diyorum. girmek isteyenleri bi dahaki gruba yazarız ve o 20 kişi onlar olur. adilane davranırız.

]Kızlar ,dileklerimizin kabulü için buyrun bekliyoruz , Allah dualarımızı kabul etsin. dua etmeyi seven, ihtiyacı olanlar,gönüllüler burda buluşalım inşallah.listemiz yarın yani pazartesi günü kapanacaktır . her kişi için 5000 ayet okunacaktır.

1)melisa
2)senanas
3)naz
4)sweet-73
5)damla_22
6)aaynaa
7)masculin
8)ZEYNEP0682
9)berirem
10)yavruceylann
11)ppatym
12)tubatesbih
13)mirac75
14)emel_efe
15)pembe4044
16)deryafikret
17)farmasi
18)nikimmikim7
19)mutlu-umutlu
son listemiz budur dahil olmak isteyenleri bekliyoruz,listemiz pazartesi akşamı kapanacaktır,20 kişiye ulaşınca ilk turumuz tamamlanacaktır ,sevgiler. son kişi gelirse, yarın başlıyoruz duamıza bekliyoruz :)[/QUOTE]
Son kişi de ben olayım o zaman :)Her gün 100 adet okuyacağız değil mi?

Yarin aksamustune kadar girmek isteyen girsin . Yarin aksamdan sonra girmek isteyen olursa almazsin . Haftasonu arkadaslarimiz girmeyebiliyor . Cok yurekten okumak isteyene yarin seni alamayiz demek vicdanen rahatsiz eder seni. Bence bekle canim

Reactions: eoe
Yarin aksamustune kadar girmek isteyen girsin . Yarin aksamdan sonra girmek isteyen olursa almazsin . Haftasonu arkadaslarimiz girmeyebiliyor . Cok yurekten okumak isteyene yarin seni alamayiz demek vicdanen rahatsiz eder seni. Bence bekle canim
Son kişi de ben olayım o zaman :)Her gün 100 adet okuyacağız değil mi?

Son kişi de ben olayım o zaman :)Her gün 100 adet okuyacağız değil mi?[/QUOTE]
hoşgeldin kardelencim :)

Siz bilirsiniz arkadaslar .ben gonullu olarak okumak isteyenden degil duzenli okumak isteyen arkadaslardan bahsettim . Inan cok msj gelir ben de katilabilirmiyim diye. O yuzden 1 gun daha bekle dedim

Kızlar ,dileklerimizin kabulü için buyrun bekliyoruz , Allah dualarımızı kabul etsin. dua etmeyi seven, ihtiyacı olanlar,gönüllüler burda buluşalım inşallah.listemiz yarın yani pazartesi günü kapanacaktır . her kişi için 5000 ayet okunacaktır.

1)melisa
2)senanas
3)naz
4)sweet-73
5)damla_22
6)aaynaa
7)masculin
8)ZEYNEP0682
9)berirem
10)yavruceylann
11)ppatym
12)tubatesbih
13)mirac75
14)emel_efe
15)pembe4044
16)deryafikret
17)farmasi
18)nikimmikim7
19)mutlu-umutlu
20)kardelen063

arkadaşlar şimdi 20 kişi olduk fakat arada kaldık ne yapalım eşit olalım? yarın başlayalım mı yoksa yarında bekleyelim mi? açıkçası ben 50 kişi diye başladım ama sora konu dağılır diye 20 lemiştim. hem az hem sık küme oluruz diye. ne diyorsunuz hepinizin rızasını almak istiyorum kimse kırılmasın

Reactions: eoe
yarın akşama kadar beklenebilir liste 25 olur herkese 200 düşer

canım kardelen 100 tane mi okuyacağız diyor herkese duyur 250 düşer 100 değil eksik okunmasın

melisa istersen yarına kadar bekle canım arkadaşlar da beklenmesini istiyor 25 kişi olsun en azından sonra herkese 200 düşer sonra da kesinlikle kapat daha kimseyi alma listeye liste bitene kadar

melisa istersen yarına kadar bekle canım arkadaşlar da beklenmesini istiyor 25 kişi olsun en azından sonra herkese 200 düşer sonra da kesinlikle kapat daha kimseyi alma listeye liste bitene kadar
Siz bilirsiniz arkadaslar .ben gonullu olarak okumak isteyenden degil duzenli okumak isteyen arkadaslardan bahsettim . Inan cok msj gelir ben de katilabilirmiyim diye. O yuzden 1 gun daha bekle dedim

ayna ve damlacım o halde yarın akşama kadar bekliyoruz sayımıza göre hareket edeceğiz inşallah. yarından sora sayımız kesinleşsin okumalarımıza başlayacağız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…