dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

Kızlar ,dileklerimizin kabulü için buyrun bekliyoruz , Allah dualarımızı kabul etsin. dua etmeyi seven, ihtiyacı olanlar,gönüllüler burda buluşalım inşallah.listemiz yarın yani pazartesi günü kapanacaktır . her kişi için 5000 ayet okunacaktır.

Okunuşu "Hasbinallahu ve nimel vekil ''
Anlamı ''Allah bize yeter. O, ne güzel vekildir''

1)melisa
2)senanas
3)naz
4)sweet-73
5)damla_22
6)aaynaa
7)masculin
8)ZEYNEP0682
9)berirem
10)yavruceylann
11)ppatym
12)tubatesbih
13)mirac75
14)emel_efe
15)pembe4044
son listemiz budur dahil olmak isteyenleri bekliyoruz,listemiz pazartesi akşamı kapanacaktır,20 kişiye ulaşınca ilk turumuz tamamlanacaktır ,sevgiler.

arkadaşlar listeyi sizde takip ederseniz sevinirim kimsenin hakkı kimseye geçmesin ben elimden geleni yapıyorum. lütfen kazara atlarsam sizde uyarın beni.

Herkes pür dikkat listeye bakar canım yarın akşam okumaya başlarız o zaman ilk sana salı sabahı da ya da geceden okuyan yazar okudum diye yanına okudu diye de sonra da sen toparlarsın 5000 oldu melisanın dileği kabul olsun dersin ikinciye geçeriz ALLAH( C.C) hayırlısıyla hepimizin dileğini kabul etsin

canım adetliyken çekebiliyor muyuz ?
farmasicim ben çok bilgili değilim fakat nihat hatipoğlu ayet ezbere dua niyetine okunur fakat ibadet olarak okunmaz diyor az önce baktım. hatta ayetel kürsi okuyabilirsiniz diyor. bizim duamız da bu olduğuna göre okyabiliriz ama tabi diğer bilgili büyüklerimiz var ise lütfen yardımcı olsunlar derim ben. netten öğrendiğimi paylaştım.

aynen öyle yaparım canım. aynacım farmasinin sorusuna bakar mısın bilgin var mı ben paylaştım ama sende paylaşır mısın günaha girmek istemem .

aynen öyle yaparım canım. aynacım farmasinin sorusuna bakar mısın bilgin var mı ben paylaştım ama sende paylaşır mısın günaha girmek istemem .
Canım selavatı da adetli de olsan çekebiliyorsun diyorlardı onun için bu da çekilebilir bence diyorum eşim imam hatip mezunu ona sordum çekilebilir dedi canım sorun yok

Canım selavatı da adetli de olsan çekebiliyorsun diyorlardı onun için bu da çekilebilir bence diyorum eşim imam hatip mezunu ona sordum çekilebilir dedi canım sorun yok
tşkler aynacım nihat hatipoğlu da Kitap'a dokunmadıkça okuyabilirsiniz diyordu az önce. o yüzden okumamızda sıkıntı olmaz inşallah.

tşkler aynacım nihat hatipoğlu da Kitap'a dokunmadıkça okuyabilirsiniz diyordu az önce. o yüzden okumamızda sıkıntı olmaz inşallah.
evet Kuran öğrenirken de cüza elini değdirmeden harflere dokunmadan okuyabiliyorsun canım bu zikiri çekebiliriz

teşekkürler kızlar ben adetliyken de çekiyorum
lakin burada liste olayı filan olunca kimsenin hakkına girmek istemediğim için sordum
o halde beni de listeye ekleyebilirsiniz canlar

teşekkürler kızlar ben adetliyken de çekiyorum
lakin burada liste olayı filan olunca kimsenin hakkına girmek istemediğim için sordum
o halde beni de listeye ekleyebilirsiniz canlar
az kaldı 20 olmasına iyi bakalım yarına kalmadan liste kapanacak o zaman

Kızlar ,dileklerimizin kabulü için buyrun bekliyoruz , Allah dualarımızı kabul etsin. dua etmeyi seven, ihtiyacı olanlar,gönüllüler burda buluşalım inşallah.listemiz yarın yani pazartesi günü kapanacaktır . her kişi için 5000 ayet okunacaktır.

Okunuşu "Hasbinallahu ve nimel vekil ''
Anlamı ''Allah bize yeter. O, ne güzel vekildir''

1)melisa
2)senanas
3)naz
4)sweet-73
5)damla_22
6)aaynaa
7)masculin
8)ZEYNEP0682
9)berirem
10)yavruceylann
11)ppatym
12)tubatesbih
13)mirac75
14)emel_efe
15)pembe4044
16)deryafikret
17)farmasi
18)nikimmikim7
son listemiz budur dahil olmak isteyenleri bekliyoruz,listemiz pazartesi akşamı kapanacaktır,20 kişiye ulaşınca ilk turumuz tamamlanacaktır ,sevgiler.

Beni de alin lütfen :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…