dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

arkadaşlar kimsenin gerilmesine gerek yok şahsa yönelik bir durum değil bu Nego Nego yanlış anlama süre biraz fazla uzadı gercekten önemli olan zamanında bildirmek insanlık hali işimiz oluyor hasta oluyoruz vs okuyamıyoruz ama bildirelim ki müsait olan arkadaşlarımızdan rica edelim yada sayı tamamlansın
Açıklamamı yaptım canım neyse hakkınızı helal edin, sıkıntıma derman olsun diye katılıyorum moralim bozulsun diye değil.

Farkindaysan ben burada isimle kimseyi etiketleyip konusmadim ben sana okumadigin icin biside demedim sadece okuyamayacak durumdayken soylememeyi dile getirdim öyle olsa ben şimdiye kadar okumayi geciktirenleri yeni liste yaptığımda almazdim konuyu uzatmiyorum sadece içimden geçenleri söyledim kimseyide suçlamadan konustum
Cansu listede okumayan iki kişi kalmış biri benim ne düşünmemi bekliyorsun, böyle bir durumda sen olsan üstüne alınmayacakmısın, uzatıp hayırlı konunuzu dağıtımıyım daha fazla.

Cansu listede okumayan iki kişi kalmış biri benim ne düşünmemi bekliyorsun, böyle bir durumda sen olsan üstüne alınmayacakmısın, uzatıp hayırlı konunuzu dağıtımıyım daha fazla.
Ben yerinde olsam daha önceden okuyamayacagimi bildirirdim sana derdimi anlatamıyorum sorun okumaman değil sorun belirtmemen ben senin yerine seve seve okurdum okuyamayacagim deseydin eğer

Ben yerinde olsam daha önceden okuyamayacagimi bildirirdim sana derdimi anlatamıyorum sorun okumaman değil sorun belirtmemen ben senin yerine seve seve okurdum okuyamayacagim deseydin eğer
Tarih belli değil diye belirtmedim diyorum açıkladım bu durumu, yani şu tarih son diye yazmadığı için bitmesini bekledim diyorum. Yazıyorda ben göremiyorda olabilirim insanlık hali. Hatimde de aldım mesela kaldı ona da başlayamadım.

Tarih belli değil diye belirtmedim diyorum açıkladım bu durumu, yani şu tarih son diye yazmadığı için bitmesini bekledim diyorum. Yazıyorda ben göremiyorda olabilirim insanlık hali. Hatimde de aldım mesela kaldı ona da başlayamadım.
Neyse ney olan oldu kalbini de kırdım zaten bi anlık sinirle kusura bakma ... listeyi duzenleyemiyorum da zaten o yüzden eilenn eilenn den yardim istemiştim

Neyse ney olan oldu kalbini de kırdım zaten bi anlık sinirle kusura bakma ... listeyi duzenleyemiyorum da zaten o yüzden eilenn eilenn den yardim istemiştim
Olan oldu şaşırdım böyle tepki görünce bende, istesen liste için yardım ederdim evdeyim nasılsa.

Olan oldu şaşırdım böyle tepki görünce bende, istesen liste için yardım ederdim evdeyim nasılsa.
Evdeki bilgisayar bozuldu isyerindede interneti kapattilar telefondan liste duzenliyorum bayadir . Ayrica benim bu konusmalardaki tavrim ismini yazdırıp hic okuma yapmayan üstüne üstlük ismini yazdırıp kaybolanlaraydi

kızlar bu liste çok uzamıştı gerçekten ....bundan sonra başına tarih yazalım.... mazereti olanda bildirsin okuyabilen arkadaşta yardımcı olsun..Kalp kırmadan kimsenin hakkına girmeden okunur inşallah..:KK200:

Okumayan hanımlara sesleniyorum kadir gecesi 1 temmuzdu hadi o zaman bitmedi eyvallah arefe günü 4 temmuzdu hadi o zamanda bayram telaşı girdi bugün ayin 15i. Biz 12000 ihlasa ramazan icinde okunsun mübarek günlerde dilimizde dua olsun diye toplu bir şekilde karar vermedik mi bayram geçeli 10 gün olmuş bu şekilde olduğu için önümüzdeki listeyi yayinlamak istemiyorum çünkü sizler yüzünden bende hakka girdigimi düşünüyorum bunlari buraya yazmayi hic istemezdim ama kac gündür ha okundu ha okunacak diye bekliyorum o günlerde okuyanlara haksizlik değilmi okumamak simdi bana diyebilirsiniz nereden geliyor bu cesaret bu şekilde konuşuyorsun bizimle diye ama okumaya cesareti ve zamani olmayan lütfen hic bi listede yer almasin kimsenin hakkina girmesin amacimiz Allah rızası icin dua etmek kimsenin hakkına girmek degil...

Cnm ozur dilecegin hic bir sey yok bu listeleri yapmak takip etmek ozel zaman emek isteyen birsey baslatinca insan kendini sorumlu hissediyor hak gecer listeyi ben actim ben sebep olurum diye acikcasi bu liste icin uzamasida fazlasiyla sevk kirici oldu tek tek okuma olsa neysede toplu okuma hani yazdiklarinda haklisin ve kendini kotu hissetme aylardir okuruz. Senle ve insanlari kirmamak icin ne kadar narin davrandigini biliyorum okumak isteyen ve devam etmek isteyenlerle (sen zaten aylardir duzenli okuyan arkadaslarida biliyorsun ) yeni liste yaparsan etiketle ben okurum

Cnm ozur dilecegin hic bir sey yok bu listeleri yapmak takip etmek ozel zaman emek isteyen birsey baslatinca insan kendini sorumlu hissediyor hak gecer listeyi ben actim ben sebep olurum diye acikcasi bu liste icin uzamasida fazlasiyla sevk kirici oldu tek tek okuma olsa neysede toplu okuma hani yazdiklarinda haklisin ve kendini kotu hissetme aylardir okuruz. Senle ve insanlari kirmamak icin ne kadar narin davrandigini biliyorum okumak isteyen ve devam etmek isteyenlerle (sen zaten aylardir duzenli okuyan arkadaslarida biliyorsun ) yeni liste yaparsan etiketle ben okurum
Duruma göre bakariz canim insan Şuan sadece ülkemiz icin dua etmemiz gerekiyor sonuçta ülkemiz olmadan biz nasil hayat sureriz Rabbim herkesin yardimcisi olsun

670 adet okudum.
Geç oldu biliyorum kusura bakmayın.
Bayram sonrasında da abimin düğünü var bu cumartesi. Çok telaşem ve misafirlerini oluyor. Bu gece bitirdim. Hakkınızı helal edin. Bundan sonra rahatım inşallah.
Ben devam etmek istiyorum devam ederseniz. Engelliye bir işim kalmıyor Allahın izniyle.

670 adet okudum.
Geç oldu biliyorum kusura bakmayın.
Bayram sonrasında da abimin düğünü var bu cumartesi. Çok telaşem ve misafirlerini oluyor. Bu gece bitirdim. Hakkınızı helal edin. Bundan sonra rahatım inşallah.
Ben devam etmek istiyorum devam ederseniz. Engelliye bir işim kalmıyor Allahın izniyle.
Allah kabul etsin agzina sağlık canım

X