dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

arkadaşlar son duyurumu yapıyorum ,yarın akşama kadar listemize alımlar devam edecektir haberiniz olsun , listedeki herkese 5000 ayeti paylaştıracağız ve listeyi bitireceğiz inşallah. herkese iyi geceler diliyorum yarın inşallah görüşürüz

Kızlar ,dileklerimizin kabulü için buyrun bekliyoruz , Allah dualarımızı kabul etsin. dua etmeyi seven, ihtiyacı olanlar,gönüllüler burda buluşalım inşallah.listemiz yarın yani pazartesi günü kapanacaktır . her kişi için 5000 ayet okunacaktır.

Okunuşu "Hasbinallahu ve nimel vekil ''
Anlamı ''Allah bize yeter. O, ne güzel vekildir''

index.php

1)melisa
2)senanas
3)naz
4)sweet-73
5)damla_22
6)aaynaa
7)masculin
8)ZEYNEP0682
9)berirem
10)yavruceylann
11)ppatym
12)tubatesbih
13)mirac75
14)emel_efe
15)pembe4044
16)deryafikret
17)farmasi
18)nikimmikim7
19)mutlu-umutlu
20)kardelen063

Ben de katilmak istiyorum. Nasil olacak okuyamadim bastan. Bir daha anlatirmisin. Ya da bi inceleyim. Bir de regl doneminde nolcak.okunabilecek mi

Ben de katilmak istiyorum. Nasil olacak okuyamadim bastan. Bir daha anlatirmisin. Ya da bi inceleyim. Bir de regl doneminde nolcak.okunabilecek mi
canım hoşgeldin, yeni gelenler için diyorum baştan kızlar herkes okusun.
1)öncelikle dileği olan herkes gelebilir dilekte sınır koymuyoruz.
2)dileği olanlar için eşit bir şekilde 5000 kere ayeti kerimeyi okuyoruz. ama eşitlik dahilinde. tabi gönüllüler hariç.
3)listemiz yarın sonlanacak katılmak isteyen arkadaşlar için. bu yüzden yarın sonlanınca salı günü okumalarımıza başlıyoruz.
4)regl iken dua niyetine okuyabiliyoruz .
5)liste sonu gelene kadar arkadaşlarımızın dilekleri için okumada yarıyolda bırakmıyoruz. bu konuda hassas olmaya özen gösteriyoruz.
liste bitince yeni bir duaya geçebilir ya da aynı şekilde devam edebiliriz ,okumalara bağlı.
6)sevgiler.

Kızlar ,dileklerimizin kabulü için buyrun bekliyoruz , Allah dualarımızı kabul etsin. dua etmeyi seven, ihtiyacı olanlar,gönüllüler burda buluşalım inşallah.listemiz yarın yani pazartesi günü kapanacaktır . her kişi için 5000 ayet okunacaktır.

index.php

1)melisa
2)senanas
3)naz
4)sweet-73
5)damla_22
6)aaynaa
7)masculin
8)ZEYNEP0682
9)berirem
10)yavruceylann
11)ppatym
12)tubatesbih
13)mirac75
14)emel_efe
15)pembe4044
16)deryafikret
17)farmasi
18)nikimmikim7
19)mutlu-umutlu
20)kardelen063
21)eoe
22)özgecan19
listeye alımlar pazartesi akşamına kadar devam etmektedir.

index.php

1)melisa
2)senanas
3)naz
4)sweet-73
5)damla_22
6)aaynaa
7)masculin
8)ZEYNEP0682
9)berirem
10)yavruceylann
11)ppatym
12)tubatesbih
13)mirac75
14)emel_efe
15)pembe4044
16)deryafikret
17)farmasi
18)nikimmikim7
19)mutlu-umutlu
20)kardelen063
21)eoe
22)özgecan19
23)gülfuren

index.php

1)melisa
2)senanas
3)naz
4)sweet-73
5)damla_22
6)aaynaa
7)masculin
8)ZEYNEP0682
9)berirem
10)yavruceylann
11)ppatym
12)tubatesbih
13)mirac75
14)emel_efe
15)pembe4044
16)deryafikret
17)farmasi
18)nikimmikim7
19)mutlu-umutlu
20)kardelen063
21)eoe
22)özgecan19
23)gülfuren
24)senayo79

Arkadaslar okudugum kadariyla cogu kisi bebek sahibi olmak icin dua istiyor. Allah gonlunuze gore versin. Dualarinizi kabul etsin insallah. Benim de bir dua topigim var. Kan pihtilasmasi olanlarin dua topigi. Biz de aynen boyle yaptik. Birbirimize dualar okuduk. Degisik degisik dualar sureler okuduk. Cok sukur ki cok fazla arkadasim dogum yapti. Ve bebeklerinden vakit bulup artik giremiyorlar topige:) guluyorum bu duruma sukurler olsun. Bir kac kisi kaldi sadece. Dualarin gucune inandik hepimiz rabbimiz yardim etti bize. Sukurler olsun benim cocugum da bir yasinda oldu. Allah size de nasip etsin. Benim simdiki dilegim baska birsey bu arada. Dualarda bulusmak dilegiyle....

Yarına kadar bakalım kaç kişi olacak ama yarın kimse bekleyelim demeyin bence ne kadar çok olursa o kadar karışıklık olacaktır

Arkadaslar okudugum kadariyla cogu kisi bebek sahibi olmak icin dua istiyor. Allah gonlunuze gore versin. Dualarinizi kabul etsin insallah. Benim de bir dua topigim var. Kan pihtilasmasi olanlarin dua topigi. Biz de aynen boyle yaptik. Birbirimize dualar okuduk. Degisik degisik dualar sureler okuduk. Cok sukur ki cok fazla arkadasim dogum yapti. Ve bebeklerinden vakit bulup artik giremiyorlar topige:) guluyorum bu duruma sukurler olsun. Bir kac kisi kaldi sadece. Dualarin gucune inandik hepimiz rabbimiz yardim etti bize. Sukurler olsun benim cocugum da bir yasinda oldu. Allah size de nasip etsin. Benim simdiki dilegim baska birsey bu arada. Dualarda bulusmak dilegiyle....
bunu paylaşman harika oldu gece gece. benim dileğimde bambaşka bişey ama burda karmakarışık dilekler var amaç aynı hayırlısı ile dileğe ulaşmak. inşallahta olur bu mesajını paylaşman herkese de umut olur :) iyi geceler kardeşim :)

X