dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

Kızlar ,dileklerimizin kabulü için buyrun bekliyoruz , Allah dualarımızı kabul etsin. dua etmeyi seven, ihtiyacı olanlar,gönüllüler burda buluşalım inşallah.listemiz yarın yani pazartesi günü kapanacaktır . her kişi için 5000 ayet okunacaktır.

Okunuşu "Hasbinallahu ve nimel vekil ''
Anlamı ''Allah bize yeter. O, ne güzel vekildir''

1)melisa
2)senanas
3)naz
4)sweet-73
5)damla_22
6)aaynaa
7)masculin
8)ZEYNEP0682
9)berirem
10)yavruceylann
11)ppatym
12)tubatesbih
13)mirac75
14)emel_efe
15)pembe4044
16)deryafikret
17)farmasi
18)nikimmikim7
son listemiz budur dahil olmak isteyenleri bekliyoruz,listemiz pazartesi akşamı kapanacaktır,20 kişiye ulaşınca ilk turumuz tamamlanacaktır ,sevgiler.

İnşallah allah saglikla kucağıma almayi nasip eder. Siziin için de bol bol dua edeceğim :)
Amin inşallah hayırlı sağlıklı bir bebeğin olur sen de sağlıcakla bebişini kollarına alırsın canım ben de bebiş çok istiyorum burada bebiş isteyen çok arkadaşımız olacak vallaha çok sevinirim duana canım

Bende hamisim amaaaa
kıskanıyorum sizi ya offfffffffff ben de hayırlısıyla sağlıklı sıhatlı hayırlı imanlı kursaklı akıllı uslu bir evlat istiyorum çok şey istiyorum sanırım ama duamı ediyorum hayırlısı bakalım inşallah ALLAH bize de verir buradaki arkadaşlarımla beraber

Allah en kısa sürede isteyen herkese hayırlı sağlıklı bir evlat nasip eder inşallah. Rabbim bir zamani vardır onu bekliyordur o zaman geldiğinde ol der ve olur. Biz umudumuzu kaybetmeden dua edelim. Rabbim elini açıp kapisina gelen kullarini boş cevirmez, merhametlidir.

Evet canım haklısın sizin dualarınızla belki zaman kısalacaktır ben de hamileyimmmmmmmmmmmmmm diye yazacağım

okumalar nasıl olacak
kişi başı ne kadar
liste kaç gün içinde dönecek ?

Kızlar ,dileklerimizin kabulü için buyrun bekliyoruz , Allah dualarımızı kabul etsin. dua etmeyi seven, ihtiyacı olanlar,gönüllüler burda buluşalım inşallah.listemiz yarın yani pazartesi günü kapanacaktır . her kişi için 5000 ayet okunacaktır.

1)melisa
2)senanas
3)naz
4)sweet-73
5)damla_22
6)aaynaa
7)masculin
8)ZEYNEP0682
9)berirem
10)yavruceylann
11)ppatym
12)tubatesbih
13)mirac75
14)emel_efe
15)pembe4044
16)deryafikret
17)farmasi
18)nikimmikim7
son listemiz budur dahil olmak isteyenleri bekliyoruz,listemiz pazartesi akşamı kapanacaktır,20 kişiye ulaşınca ilk turumuz tamamlanacaktır ,sevgiler. son iki kişi kızlar gelirseniz yarın başlıyoruz duamıza bekliyoruzzz

Insaallah Cenabı Hak hayirli saglikli evlat verir cnm sana ve tum isteyenlere...

Anladımm canımm o zaman herkes ayrı ayrı 250 kere cekiyor toplam 5000 oluyor :)

Anladımm canımm o zaman herkes ayrı ayrı 250 kere cekiyor toplam 5000 oluyor :)
aynen öyle arkadaşlar herkes 250 kere çekiyor ve 5bini buluyoruz böylece 20 kişiyi bitirnce 1.turumuzu tamamlıyoruz. hem kısa da olur daha çabuk bile bitirebiliriz. regl döneminde dua niyetne okuyabilirizzz ,çok rahat şekilde, son iki kişi kaldıı buyrun :)

1)melisa
2)senanas
3)naz
4)sweet-73
5)damla_22
6)aaynaa
7)masculin
8)ZEYNEP0682
9)berirem
10)yavruceylann
11)ppatym
12)tubatesbih
13)mirac75
14)emel_efe
15)pembe4044
16)deryafikret
17)farmasi
18)nikimmikim7
19)mutlu-umutlu
son listemiz budur dahil olmak isteyenleri bekliyoruz,listemiz pazartesi akşamı kapanacaktır,20 kişiye ulaşınca ilk turumuz tamamlanacaktır ,sevgiler. son 1 kişi kızlar gelirseniz yarın başlıyoruz duamıza bekliyoruzzz

arkadaşlar son kişi bekleniyo ,sora turumuz kapatılacaktır. lütfen kimseyi üzmek istemiyoruz son kişi kaldı bilginize yeni gelecekler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…