dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

TE="melisamelisss, post: 40090774, member: 614912"]hgeldin kardeşim aramıza ekliyorum[/QUOTE]

Teşekkürler

Arkadaşlar sıra sıra okuyacağız ya sıra kime gelince dileklerini söylesin ki belirtsin ki o niyetle okuyalım duayı

canım dileği isteyen paylaşsın mesela ben gizli içimde tutmak istiyorum olur mu,yarın akşam inşallah başlıyoruz ,hayırlısı olsun hakkımızda
ha olur canım melisanın dileği için niyet ederiz yok ben bangır bangır bağırıyorum ya bebek die ondan dedim canım kusura bakma ve hayırlsıyla atanmak da istiyorum ikisi için de olur inşaallah

ha olur canım melisanın dileği için niyet ederiz yok ben bangır bangır bağırıyorum ya bebek die ondan dedim canım kusura bakma ve hayırlsıyla atanmak da istiyorum ikisi için de olur inşaallah
inşallah canım aslında içimden turu bitirip farklı dualar etmek geliyo topluca da bakalım çok uçmayayım ilk tur listesini tamamlayalımda inşallah:)

inşallah canım aslında içimden turu bitirip farklı dualar etmek geliyo topluca da bakalım çok uçmayayım ilk tur listesini tamamlayalımda inşallah:)
İlk tur bitsin hayırlısıyla canım bakalım kaç kişiyle kapanacak daha sonra kimseyi almayacaksın listeye değil mi canım? O zaman karışıklık oluyor sonu da olmaz ikinci tur da ben de atanmayı derim ilk turda bebiş de

1)melisa
2)senanas
3)naz
4)sweet-73
5)damla_22
6)aaynaa
7)masculin
8)ZEYNEP0682
9)berirem
10)yavruceylann
11)ppatym
12)tubatesbih
son listemiz budur dahil olmak isteyenleri bekliyoruz,listemiz pazartesi akşamı kapanacaktır,20 kişiye ulaşınca ilk turumuz tamamlanacaktır ,sevgiler.

1)melisa
2)senanas
3)naz
4)sweet-73
5)damla_22
6)aaynaa
7)masculin
8)ZEYNEP0682
9)berirem
10)yavruceylann
11)ppatym
12)tubatesbih
13)mirac75
son listemiz budur dahil olmak isteyenleri bekliyoruz,listemiz pazartesi akşamı kapanacaktır,20 kişiye ulaşınca ilk turumuz tamamlanacaktır ,sevgiler.

canım dileği isteyen paylaşsın mesela ben gizli içimde tutmak istiyorum olur mu,yarın akşam inşallah başlıyoruz ,hayırlısı olsun hakkımızda
Canim ben herkesin dileginin paylasmasini istiyrm. Dilegini gizli tutan kisi icin okumam.sakin yanlis anlasilmasin .kotu bisey mi iyi bisey icin mi bilmem gerek. Sirasi gelen niyetini yazar.

Cnm çok güzel yazmissin ama listeyi bunun altina ekleyip devam ettirebilirsin bence.bak ben topigimde öyle yapiyorum.hem bizler hep son sayfadaki yazini göreceğiz ya kime okunduğunu da biliriz.niyet ve isimde yazarsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…