Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

sagol canim amin insallah
Her zaman düzenli giremiyorum ama devam etmek isteyen arkadaş olmazsa eger ben de devam edebilirim
Olur canım sağ ol ben okumaya devam edeceğim ama sağlıklı yurutememeye başladım burayı bir de çalışırken çok giremiyorum vicdan yapıyorum ben listede olacağım okuyacağım yine ama sen devam etmek istersen sende olsun canım çok sağ ol

Listeden cikmayacagina cook sevindimcanimm arkadaslardan üstlemmek isteyen olursa onlar devam eder olmazsa ben de devam ederim herkes yazsin da bakalim

Canım hayırdır ne oldu ben de sen gibiyim bu aralar ama dua Topigimize var diye duruyorum
Canım bugün ağladım bebek mevzusu yüzünden eşimde kızdı bebekle alakalı hiçbişey istemiyorum herşeyden çıkacaksın dedi... dua olarak devam edeceğim inşallah listeler var bende seninde listende kaç kişi varsa söyle onları da kaydeder okurum kesin üstüme düşeni yaparım insallah

Ondan demedim canım benim sen dualarında bize de yer ver yeterli ben de bir ara gitmemeyi düşünüyorum liste bitince ben de sen gibiyim ben de çok ağladım aynı mevzuda Allah yardımcımız olsun insallah

glmserserSEÇİLHAYIRLISAĞLIKLIEVLAT(LAR) mazeretli
@compengGÖKÇEHAYIRLISAĞLIKLIEVLAT(LAR)
@tugce0640 TUĞÇEHAYIRLISAĞLIKLIEVLAT(LAR)
@GlySnGÜLAY HAYIRLI SAĞLIKLI EVLAT(LAR)
@blondgunes
@EsseteacherESRAHAYIRLISAĞLIKLIEVLAT(LAR) Mazeretli
@Tazegelin33 ALİ KIZI KÜBRA MAZERETLI
@Masalyuzlusevdam
@41EEEEE41EVLADINISAĞLICAKLAKUCAĞINA ALMAK
@ftmclk FATMA HAYIRLISAĞLIKLIEVLAT(LAR)
@Zehra_gns MAZERETLI
@ yelsem
@ rhm2323 Hayırlı sağlıklı evlat
@ kadifepembe mazeretli
@ yesilbahar
@Mirac46
@Bilgecee
@_asmunikal_ mazeretli
@cibilicibilisaksak06 eşiyle görevli olarak yurt dışına gitmek istegi

Günaydın hanımlar yazdığım üzere mazeretliyim okuyamıyorum malesef dua hakkınızı helal edin Allah hepimize gonlumuzdeki muradlarimizi versin inşallah. Mazeretim bittiğinde sıra kimde olursa liste tamamlanana kadar okuyacağım ama ben artık sayfada olamayacağım sanırım bebek konusunda artık psikolojik olarak çok zayıfladım bu foruma girmek bana bu ara iyi gelmiyor onu anladım listede sona kalan arkadaşların adını yazdım mazeretim bitince okuyacağım onlara da sayfayı Masmavi bir yol arkadaşıma devrediyorum sağ olsun devam ettiririm dedi ben hakkım helal olsun hepinize siz de helal edin hoşça kalın

Canim üzüntünü anliyorum insallah gececeek bu günlerde insallah olacak bebegin ve tüm bu gunlerini unutturacak sana
Dualaarinda bize de yer verdigin icin Allah razi olsun senden
Ama temelli gitme olurmu gel yaz konusuruz dertlesiriz

@glmserser SEÇIL hayırli saglıklı evlat
@compeng TUĞCE hayırlı sağlıklı evlat
GlySn GÜLAY hayırlı saģlıklı evlat
@blondgunes ----------
Esseteacher ESRA hayırlı saģlıklı evlat
@Tazegelin33 ALI KİZİ KÜBRA ------ mazeretli
M Masalyuzlusevdam -----------
4 41EEEEE41 --------
ftmclk FATMA hayırlı saģlıklı evlat
Z Zehra_gns -------- mazeretli
yelsem ----------
R Rhm2323 ----- hayirlı sağlıklı evlat
Kadifepembe ----------
@yesilbahar ----------
M Mirac440 ----------
Masmavi bir yol FATMA eşi ve çocuklarıyla hayırlı sağlıklı ömür
_asmunikal_ ---------- mazeretli
C cibilicibilisaksak06 ------ eşiyle birlikte görevli olarak yurtdısına gitmek

Listemiz alıma açıktır
Allah okunan dualarımızı kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…