Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

Kızlar liste tekrar başladığında ben listede ciddi anlamda değişiklik yapacağım burda sağ olsunlar sürekli okuyup yazan bir kaç arkadaşımız var içten yapıyorlar bunu belli gerçekten artık sürekli bu konudan yoruldum takip edin niyetli okuyalım daim olalım kurallara bakalım demekten sonradan ben neden listede yokum demeyin lütfen sebebi bunlardan biridir!!!

Kızlar liste tekrar başladığında ben listede ciddi anlamda değişiklik yapacağım burda sağ olsunlar sürekli okuyup yazan bir kaç arkadaşımız var içten yapıyorlar bunu belli gerçekten artık sürekli bu konudan yoruldum takip edin niyetli okuyalım daim olalım kurallara bakalım demekten sonradan ben neden listede yokum demeyin lütfen sebebi bunlardan biridir!!!

birşey rica etsem sizden

kim için okudugumuzu etiketlesek mesela blondgunes okudum kalan 250 gibi
takip etmek daha kolay olur @glmserser
Canım bak listeyi takip etsen öyle yaptığımı göreceksin az ugradigindan ve zahmet eedip geçmişe bakmadigindan görmüyorsun ben hangisine yetişeceğim kolay değil emin ol bence sen biraz zaman ayır bak burda takip eden sorun yasamuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…