Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

Okudum Allah kabul etsin insAllah

tugce0640 (Tugce - hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) (17 adet Ayetel Kürsi)

C cansu_tr (hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) (17 adet Ayetel Kürsi)

iki prensesin annesi (Yadigar - tez zamanda hayırlı saglıklı imanlı evlat sahibi olmak) (17 adet Ayetel Kürsi)

M Minikbirmucizemeselesi (Gül- hayırlı saglıklı salih/Saliha evlatlar sahibi olmak) (17 adet Ayetel Kürsi)

B Bademmm388 (Fatoş- kardesinin sag salim askerden gelmesi, küçük kardesinin de universite sınavını kazanması ve yavrusunu sag salim kucagına alabilmek) (17 adet Ayetel Kürsi)

hiranur3419 Hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak (mazeretli)

yalutserkan (Hatice kızı Tülay) eli ayagı duzgun saglıklı hayırlı evlat sahibi olmak ve borclarına ödeme kolaylığı (17 adet Ayetel Kürsi)

Aomine Daiki (17 adet Ayetel Kürsi)

lucina06 (17 adet Ayetel Kürsi)

E Endoplazmik_garipbikulum (17 adet Ayetel Kürsi )

Safir Taht (Borclarını ödeyebilmek ve kardeslerinin hayırlı evlilik yapmaları) (16 adet Ayetel Kürsi)

M Mirayvearas (16 adet Ayetel Kürsi)

@Saadetim33(16 adet Ayetel Kürsi)

MelodiminEsi (16 adet Ayetel Kürsi)

B Beklenen2 (16 adet Ayetel Kürsi)

Ebrubeyazit (16 adet Ayetel Kürsi)

icecreamm (16 adet Ayetel Kürsi)

E-brulim (16 adet Ayetel Kürsi )

@_Selma_ (16 adet Ayetel Kürsi)

Snigurucka (16 adet Ayetel Kürsi)

Dua sırası Ebrubeyazit arkadaşımızda . Duası ;
Allah'ım sen Ebru kuluna hayırlısiyla anne olmayı nasip et. İsteyen herkesin kucağını doldur yarabbim. Bütün dua eden kardeşlerimizin evine huzur, sağlık, bereket ve bebek çığlıkları nasip eyle. Rabbi hebli minessalihiyn

En geç perşembeye kadar bitiyoruz ♥

tugce0640 (Tugce - hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) (17 adet Ayetel Kürsi)

C cansu_tr (hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) (17 adet Ayetel Kürsi)

iki prensesin annesi (Yadigar - tez zamanda hayırlı saglıklı imanlı evlat sahibi olmak) (17 adet Ayetel Kürsi)

M Minikbirmucizemeselesi (Gül- hayırlı saglıklı salih/Saliha evlatlar sahibi olmak) (17 adet Ayetel Kürsi)

B Bademmm388 (Fatoş- kardesinin sag salim askerden gelmesi, küçük kardesinin de universite sınavını kazanması ve yavrusunu sag salim kucagına alabilmek) (17 adet Ayetel Kürsi)

yalutserkan (Hatice kızı Tülay) eli ayagı duzgun saglıklı hayırlı evlat sahibi olmak ve borclarına ödeme kolaylığı (17 adet Ayetel Kürsi)

Aomine Daiki (17 adet Ayetel Kürsi)

lucina06 (17 adet Ayetel Kürsi)

E Endoplazmik_garipbikulum (17 adet Ayetel Kürsi )

Safir Taht (Borclarını ödeyebilmek ve kardeslerinin hayırlı evlilik yapmaları) (16 adet Ayetel Kürsi)

M Mirayvearas (16 adet Ayetel Kürsi)

@Saadetim33(16 adet Ayetel Kürsi)

MelodiminEsi (16 adet Ayetel Kürsi)

B Beklenen2 (16 adet Ayetel Kürsi)

Ebrubeyazit (16 adet Ayetel Kürsi)

icecreamm (16 adet Ayetel Kürsi)

E-brulim (16 adet Ayetel Kürsi )

@_Selma_ (16 adet Ayetel Kürsi)

Snigurucka (16 adet Ayetel Kürsi)

Dua sırası Ebrubeyazit arkadaşımızda . Duası ;
Allah'ım sen Ebru kuluna hayırlısiyla anne olmayı nasip et. İsteyen herkesin kucağını doldur yarabbim. Bütün dua eden kardeşlerimizin evine huzur, sağlık, bereket ve bebek çığlıkları nasip eyle. Rabbi hebli minessalihiyn

En geç perşembeye kadar bitiyoruz ♥

tugce0640 (Tugce - hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) (20 adet Ayetel Kürsi)

C cansu_tr (hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) (20 adet Ayetel Kürsi)

iki prensesin annesi (Yadigar - tez zamanda hayırlı saglıklı imanlı evlat sahibi olmak) (20 adet Ayetel Kürsi)

M Minikbirmucizemeselesi (Gül- hayırlı saglıklı salih/Saliha evlatlar sahibi olmak) (20 adet Ayetel Kürsi)

B Bademmm388 (Fatoş- kardesinin sag salim askerden gelmesi, küçük kardesinin de universite sınavını kazanması ve yavrusunu sag salim kucagına alabilmek) (20 adet Ayetel Kürsi)

yalutserkan (Hatice kızı Tülay) eli ayagı duzgun saglıklı hayırlı evlat sahibi olmak ve borclarına ödeme kolaylığı (20 adet Ayetel Kürsi)

Aomine Daiki (20 adet Ayetel Kürsi)

lucina06 (20 adet Ayetel Kürsi)

E Endoplazmik_garipbikulum (Mazeretli )

Safir Taht (Borclarını ödeyebilmek ve kardeslerinin hayırlı evlilik yapmaları) (Mazeretli)

M Mirayvearas (20 adet Ayetel Kürsi)

@Saadetim33(19 adet Ayetel Kürsi)

MelodiminEsi (Mazeretli)

B Beklenen2 (19 adet Ayetel Kürsi)

Ebrubeyazit (19 adet Ayetel Kürsi)

icecreamm (19 adet Ayetel Kürsi)

E-brulim (19 adet Ayetel Kürsi )

@_Selma_ (19 adet Ayetel Kürsi)

Snigurucka (19 adet Ayetel Kürsi)

Dua sırası icecreamm arkadaşımızda . Duası ;

En geç cumartesiye kadar bitiyoruz ♥

Listelerde hata , dikkatimden kaçan bir şeyler vs olursa söyleyin lütfen

tugce0640 (Tugce - hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) (20 adet Ayetel Kürsi)

C cansu_tr (hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) (20 adet Ayetel Kürsi)

iki prensesin annesi (Yadigar - tez zamanda hayırlı saglıklı imanlı evlat sahibi olmak) (20 adet Ayetel Kürsi)

M Minikbirmucizemeselesi (Gül- hayırlı saglıklı salih/Saliha evlatlar sahibi olmak) (20 adet Ayetel Kürsi)

B Bademmm388 (Fatoş- kardesinin sag salim askerden gelmesi, küçük kardesinin de universite sınavını kazanması ve yavrusunu sag salim kucagına alabilmek) (20 adet Ayetel Kürsi)

yalutserkan (Hatice kızı Tülay) eli ayagı duzgun saglıklı hayırlı evlat sahibi olmak ve borclarına ödeme kolaylığı (20 adet Ayetel Kürsi)

Aomine Daiki (20 adet Ayetel Kürsi)

lucina06 (20 adet Ayetel Kürsi)

E Endoplazmik_garipbikulum (Mazeretli )

Safir Taht (Borclarını ödeyebilmek ve kardeslerinin hayırlı evlilik yapmaları) (Mazeretli)

M Mirayvearas (20 adet Ayetel Kürsi)

@Saadetim33(19 adet Ayetel Kürsi)

MelodiminEsi (Mazeretli)

B Beklenen2 (19 adet Ayetel Kürsi)

Ebrubeyazit (19 adet Ayetel Kürsi)

icecreamm (19 adet Ayetel Kürsi)

E-brulim (19 adet Ayetel Kürsi )

@_Selma_ (19 adet Ayetel Kürsi)

Snigurucka (19 adet Ayetel Kürsi)

Dua sırası icecreamm arkadaşımızda . Duası ;
Ismim seda
Arkadaşlarım rabbimden hayırlı sağlıklı imanli evlat diliyorum kızıma kardeş ins
Kardeşim de askere gidicem saglikla dönmesini istiyorum ins
Ve burda bana dua eden kardesleriminde ne dilekleri varsa rabbim kabul eylesin ins

En geç cumartesiye kadar bitiyoruz ♥

Amin inşallah
Okudum Seda için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…