Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

Nerde yaptırdın ki cnm sen bzm burda 1 saatte çıkıyor allah aşkına bi idrar alıp yap ben bile kalpten gitcm:))
Sağlık ocağında canım p.tesi direk kendi doktoruma giderim daha o zamana kadar sabır etmem lazım eğer nöbetçi eczane bulursam da alırım idrar testi

Sağlık ocağında canım p.tesi direk kendi doktoruma giderim daha o zamana kadar sabır etmem lazım eğer nöbetçi eczane bulursam da alırım idrar testi
Canım valla sen çok sabirlisin maşallah ben duramam asla

Yani kan verdiysen idrar yak canım en basitinden:)
Canım aslında eşime sürpriz yapmak istiyorum olursa o yüzden idrar testini ona al diyebilirim ancak onuda demek istemiyorum hep bu stresler o yüzden ondan gizli öğreneyim yoksada oda üzülmesin bi daha diye

Canım aslında eşime sürpriz yapmak istiyorum olursa o yüzden idrar testini ona al diyebilirim ancak onuda demek istemiyorum hep bu stresler o yüzden ondan gizli öğreneyim yoksada oda üzülmesin bi daha diye
Anladım canım Allah hayırlısını versin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…