Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

tugce0640 (Tugce - hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) (21 adet ayetel kürsi )

C cansu_tr (hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) (21 adet ayetel kürsi )♥

iki prensesin annesi (Yadigar - tez zamanda hayırlı saglıklı imanlı evlat sahibi olmak) (21 adet ayetel kürsi )♥

M Minikbirmucizemeselesi (Gül- hayırlı saglıklı salih/Saliha evlatlar sahibi olmak) (mazeretli)

B Bademmm388 (Fatoş- kardesinin sag salim askerden gelmesi, küçük kardesinin de universite sınavını kazanması ve yavrusunu sag salim kucagına alabilmek) (21 adet ayetel kürsi)

hiranur3419 Hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak (mazeretli)

yalutserkan (Hatice kızı Tülay) eli ayagı duzgun saglıklı hayırlı evlat sahibi olmak ve borclarına ödeme kolaylığı (21 adet ayetel kürsi)

Aomine Daiki (21 adet ayetel kürsi)♥

lucina06 ( 21 adet ayetel kürsi)

E Endoplazmik_garipbikulum (21 adet ayetel kürsi )

Safir Taht (Borclarını ödeyebilmek ve kardeslerinin hayırlı evlilik yapmaları) (21 adet ayetel kürsi)♥

M Mirayvearas (mazeretli)

M M_atruska (21 adet ayetel kürsi)♥

MelodiminEsi (21 adet ayetel kürsi) ♥

B Beklenen2 (mazeretli)

Ebrubeyazit (mazeretli)

icecreamm (21 adet ayetel kürsi)♥

E-brulim (21 adet ayetel kürsi )

S so sorry (20 adet ayetel kürsi)

Snigurucka (20 adet ayetel kürsi)♥

Dua sırası lucina06 arkadasımız da
Duam;
Evladımızı sağlıkla kucağımıza almak,doğumumun kolay geçmesi. Yavrumun Allah yolundan ayrılmayan vicdanlı, hakkaniyetli bir kul olması. Rabbimin karşımıza hayırlı insanları çıkarması ve bizi hayirsizlarin şerrinden koruması. Eşimin işiyle ilgili güzel gelişme hakkımızda hayırlı ise bunu yaşamayı Rabbimden diliyorum.
Bana dua eden tüm arkadaşlarımın da isteklerinin,dualarının inşallah en kısa zamanda kendilerine nasip olması

En geç çarsamba gününe kadar bitiyoruz ♥

C cansu_tr (hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) (21 adet ayetel kürsi )

iki prensesin annesi (Yadigar - tez zamanda hayırlı saglıklı imanlı evlat sahibi olmak) (21 adet ayetel kürsi )

M Minikbirmucizemeselesi (Gül- hayırlı saglıklı salih/Saliha evlatlar sahibi olmak) (mazeretli)

B Bademmm388 (Fatoş- kardesinin sag salim askerden gelmesi, küçük kardesinin de universite sınavını kazanması ve yavrusunu sag salim kucagına alabilmek) (21 adet ayetel kürsi)

yalutserkan (Hatice kızı Tülay) eli ayagı duzgun saglıklı hayırlı evlat sahibi olmak ve borclarına ödeme kolaylığı (21 adet ayetel kürsi)

Aomine Daiki (21 adet ayetel kürsi)

Safir Taht (Borclarını ödeyebilmek ve kardeslerinin hayırlı evlilik yapmaları) (21 adet ayetel kürsi)

M Mirayvearas (20 adet ayetel kürsi )

M M_atruska (21 adet ayetel kürsi)

MelodiminEsi (21 adet ayetel kürsi)

B Beklenen2 (mazeretli)

Ebrubeyazit (mazeretli)

icecreamm (21 adet ayetel kürsi)

S so sorry (mazeretli)

Snigurucka (20 adet ayetel kürsi)

Dua sırası E Endoplazmik_garipbikulum arkadasımız da duasını paylaşınca baslayalım okumaya

En geç cuma gününe kadar bitiyoruz ♥

Adım yağmur duam; sağlıklı iyi huylu hayırlı salih ve Saliha bi evlat diliyorum başlayacak olan tedavimden hayırlısıyla güzel sonuçlar almak eşimin ve benim işlerimizin düzene girmesi amin diyen dua eden arkadaşlarımın da dualarının kabulünü diliyorum

C cansu_tr (hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) (21 adet ayetel kürsi )

iki prensesin annesi (Yadigar - tez zamanda hayırlı saglıklı imanlı evlat sahibi olmak) (21 adet ayetel kürsi )

Aomine Daiki (21 adet ayetel kürsi)

Safir Taht (Borclarını ödeyebilmek ve kardeslerinin hayırlı evlilik yapmaları) (21 adet ayetel kürsi)

M Mirayvearas (20 adet ayetel kürsi )

M M_atruska (21 adet ayetel kürsi)

MelodiminEsi (21 adet ayetel kürsi)

B Beklenen2 (mazeretli)

Ebrubeyazit (mazeretli)

icecreamm (21 adet ayetel kürsi)

S so sorry (mazeretli)

Snigurucka (20 adet ayetel kürsi)

Dua sırası E Endoplazmik_garipbikulum arkadasımız da Duası : Adım yağmur duam; sağlıklı iyi huylu hayırlı salih ve Saliha bi evlat diliyorum başlayacak olan tedavimden hayırlısıyla güzel sonuçlar almak eşimin ve benim işlerimizin düzene girmesi amin diyen dua eden arkadaşlarımın da dualarının kabulünü diliyorum

En geç cuma gününe kadar bitiyoruz ♥

okudum allah kabul etsin

Okudum canım

Okudum Allah kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…