Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

Okudum canım rabbim kabul etsin inşallah dualarını

Okudum Rabbim kabul etsin

Okudum Allah kabul etsin

tugce0640 (Tugce - hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) ( mazeretli)

C cansu_tr (hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) ( 17 adet ayetel kürsi )♥

@denizimdnz (Yadigar - tez zamanda hayırlı saglıklı imanlı evlat sahibi olmak) (mazeretli)

M Minikbirmucizemeselesi (Gül- hayırlı saglıklı salih/Saliha evlatlar sahibi olmak) (18 adet ayetel kürsi )♥

B Bademmm388 (Fatoş- kardesinin sag salim askerden gelmesi, küçük kardesinin de universite sınavını kazanması ve yavrusunu sag salim kucagına alabilmek) (18 adet ayetel kürsi)♥

L Lovely118 (18 adet ayetel kürsi )♥

hiranur3419 Hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak (17 adet ayetel kürsi )♥

yalutserkan (Hatice kızı Tülay) eli ayagı duzgun saglıklı hayırlı evlat sahibi olmak ve borclarına ödeme kolaylığı (18 adet ayetel kürsi )♥

Aomine Daiki (18 adet ayetel kürsi)

lucina06 ( 18 adet ayetel kürsi)♥

E Endoplazmik_garipbikulum (mazeretli)

@Luceyn (Borclarını ödeyebilmek ve kardeslerinin hayırlı evlilik yapmaları) ( 18 adet ayetel kürsi )♥

M Mirayvearas (18 adet ayetel kürsi)♥

M M_atruska (18 adet ayetel kürsi)♥

MelodiminEsi (18 adet ayetel kürsi)♥

B Beklenen2 (18 adet ayetel kürsi)

Ebrubeyazit (18 adet ayetel kürsi)

icecreamm (16 adet ayetel kürsi)♥

E-brulim (16 adet ayetel kürsi)♥

S so sorry (16 adet ayetel kürsi)

Snigurucka (15 adet ayetel kürsi)♥

KIZLAR LİSTEMİZ BU ŞEKİLDE DUALARINIZI SIRANIZ GELDİGİNDE YAZACAGIM SAYIMIZ FAZLA OLUNCA TEK TEK DÜZENLEMEK ZOR OLACAK

Dua sırası @_Selma_ arkadasımızda Duası pazartesi günü yapılacak olan embriyo transferinden olumlu sonuclar alıp saglıklı hayırlı evlat sahibi olmak

En geç pazar gününe kadar bitiyoruz ♥

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…