Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

Okudum canım Rabbim kabul buyursun inşallah

kendim için okudum allah kabul etsın

tugce0640 (Tugce - hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) ( 14 adet ayetel kürsi )

C cansu_tr (hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) ( 14 adet ayetel kürsi )

iki prensesin annesi (Yadigar - tez zamanda hayırlı saglıklı imanlı evlat sahibi olmak) ( 15 adet ayetel kürsi )

@Gulll098 (Gül- hayırlı saglıklı salih/Saliha evlatlar sahibi olmak) (15 adet ayetel kürsi )

B Bademmm388 (Fatoş- kardesinin sag salim askerden gelmesi, küçük kardesinin de universite sınavını kazanması ve yavrusunu sag salim kucagına alabilmek) (15 adet ayetel kürsi)

L Lovely118 (15 adet ayetel kürsi )

hiranur3419 Hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak (15 adet ayetel kürsi )

yalutserkan (Hatice kızı Tülay) eli ayagı duzgun saglıklı hayırlı evlat sahibi olmak ve borclarına ödeme kolaylığı (15 adet ayetel kürsi )

Aomine Daiki (15 adet ayetel kürsi)

lucina06 ( 15 adet ayetel kürsi)

E Endoplazmik_garipbikulum (mazeretli)

Safir Taht (Borclarını ödeyebilmek ve kardeslerinin hayırlı evlilik yapmaları) ( 15 adet ayetel kürsi )

M Mirayvearas (15 adet ayetel kürsi)

M M_atruska (15 adet ayetel kürsi)

MelodiminEsi (15 adet ayetel kürsi)

B Beklenen2 (15 adet ayetel kürsi)

Ebrubeyazit (15 adet ayetel kürsi)

icecreamm (15 adet ayetel kürsi)

E-brulim (15 adet ayetel kürsi)

@_Selma_ (15 adet ayetel kürsi)

kirmizipatiklikiz (15 adet ayetel kürsi)

KIZLAR LİSTEMİZ BU ŞEKİLDE DUALARINIZI SIRANIZ GELDİGİNDE YAZACAGIM SAYIMIZ FAZLA OLUNCA TEK TEK DÜZENLEMEK ZOR OLACAK

Dua sırası @tugce0640 (Tugce) arkadasımızda Duası tez zamanda saglıklı hayırlı evlat sahibi olmak

En geç salı gününe kadar bitiyoruz ♥

tugce0640 (Tugce - hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) ( 14 adet ayetel kürsi )

C cansu_tr (hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) ( 14 adet ayetel kürsi )

iki prensesin annesi (Yadigar - tez zamanda hayırlı saglıklı imanlı evlat sahibi olmak) ( 15 adet ayetel kürsi )

@Gulll098 (Gül- hayırlı saglıklı salih/Saliha evlatlar sahibi olmak) (15 adet ayetel kürsi )

B Bademmm388 (Fatoş- kardesinin sag salim askerden gelmesi, küçük kardesinin de universite sınavını kazanması ve yavrusunu sag salim kucagına alabilmek) (15 adet ayetel kürsi)

L Lovely118 (15 adet ayetel kürsi )

hiranur3419 Hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak (15 adet ayetel kürsi )

yalutserkan (Hatice kızı Tülay) eli ayagı duzgun saglıklı hayırlı evlat sahibi olmak ve borclarına ödeme kolaylığı (15 adet ayetel kürsi )

Aomine Daiki (15 adet ayetel kürsi)

lucina06 ( 15 adet ayetel kürsi)

E Endoplazmik_garipbikulum (mazeretli)

Safir Taht (Borclarını ödeyebilmek ve kardeslerinin hayırlı evlilik yapmaları) ( 15 adet ayetel kürsi )

M Mirayvearas (15 adet ayetel kürsi)

M M_atruska (15 adet ayetel kürsi)

MelodiminEsi (15 adet ayetel kürsi)

B Beklenen2 (15 adet ayetel kürsi)

Ebrubeyazit (15 adet ayetel kürsi)

icecreamm (15 adet ayetel kürsi)

E-brulim (15 adet ayetel kürsi)

@_Selma_ (15 adet ayetel kürsi)

kirmizipatiklikiz (15 adet ayetel kürsi)

KIZLAR LİSTEMİZ BU ŞEKİLDE DUALARINIZI SIRANIZ GELDİGİNDE YAZACAGIM SAYIMIZ FAZLA OLUNCA TEK TEK DÜZENLEMEK ZOR OLACAK

Dua sırası @tugce0640 (Tugce) arkadasımızda Duası tez zamanda saglıklı hayırlı evlat sahibi olmak

En geç salı gününe kadar bitiyoruz ♥

Okudum, Rabbim kabul buyursun inşAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…